reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Eve- ja wlasnie mialam watpliwosci ze wzgledu na to, ze sa takie klejace te chrupki, ale teraz to moje dziecko je dostanie jak skonczy 5 lat chyba. Wspolczuje przezyc, az mi ciarki przeszly jak czytalam twojego posta.
Najlepszego dla Prezeski, za takie frykasy to nawet moge zaspiewac- Niech jej gwiazdka pomyslnosci nigdy nieeeee zagasnie, a kto z nami nie... tra la la la:-)
martuszka- slodkie to co piszesz, jeszcze troszke I wszystko sie u was tez wyprostuje:)
Gatto- ja podgrzewam rowniez w kapieli wodnej, ale moja kluska wszystko lubi na cieplo nawet herbatke musze mu podgrzac jesli zbyt ostygnie bo pluje:) mysle ze nie ma zbytniego znaczenia od czego zaczniesz czy warzywka czy owoce, czesc zaczyna od marchewki czesc od jabluszka, z moich obserwacji jedynie wiem, ze po warzywkach Szymon jest bardziej syty, po owocach musi szybciej dostac kolejne jedzonko
 
reklama
jej ile naprodukowalyscie! wrocilam z 4 godzinnego spacerku i nadrabiam...

po kolei
1. moj mlokos nie dosc ze kaszle to i jeszcze stekac sie nauczyl
2. kapiemy w brodziku prysznicowym
3.lozeczka jeszcze nie obnizalismy, ale koles spi w poprzek (nogi i glowa na szczebelkach)
4.my zaczelismy od warzyw ale w momencie podania owocow maly stwierdzil ze owocki sa lepsze i ma bunt na warzywa/podaje na zmiane raz moje raz sloiczki (w zaleznosci od czasu na przygotowanie)
5.chrupek i chleba nie podajemy (swoja droga miazdzaca historia z tym chrupkiem przyklejonym)
6. moj pulpet wazyl ok 2 tyg temu 8,5 kg!!! ale do Jaska 10kg nie dobije;-)na razie
7. wczoraj bylam caly dzien poza domem i podawali malemu moje mleko odciagniete (niestety tez mial jakis dziwny bunt na mleko do tego stopnia, ze malz przed snem zapodal mlodemu marchewke, ktora o dziwo chetnie zjadl:szok:) nie zrozumiem facetow;-)...dzis cycek idzie normalnie po staremu
8. sen odpukac sie znow unormowal i w nocy przesypia 4 godziny po czym jest cycowanie.

9. wszystkiego najwspanialszego dla naszych rocznicowych bobasow
10. Wszystkim Annom wszystkiego najlepszego - Cortina przyjm ode mnie bukiet wypasionych gozdzikow (nie wiem jak tu wkleic jakies foty nie wychodzi mi - wiec je sobie zwizualizuj)

aaa...ps. moj maluszek tez zasypia z pielucha na twarzy...a ja lapie schize ze sie zadusi.:eek:

no to tyle...smigam robic zarelko.
 
Ostatnia edycja:
Pani Prezes dobrze że masz dzisiaj święto bo normalnie za te ciasto to tylko chłosta się należy :wściekła/y::-) tak w ogóle to Wszystkiego Najlepszego, co by Cortin zaczął mamuni śniadanka robić :-D

Domikcw super, że małej nic nie jest i życzę powodzenia w dalszym rozszerzaniu dietki :-) teraz musi być już tylko lepiej.
Tak samo u Martuszki, Felek po tych kartofeklach to będzie chłop jak dąb; ]]]]

Dreamuś 4 godziny spacerowałaś??? szacun ja po godzinie miałam gacie mokre taki ukrop więc w te pędy przyszłam do domku i się chłodzę :cool:
 
dzieki dziewczeta za zyczenia i za zwizualizowane gozdziki tez :-p

Smoniczka Cortin poki co chodzi na pole po marchewke a pozniej ja sobie na papki przerabia :-D:laugh2::-p
ale spoko niebawem bedzie po drodze z pola zachodzil do sklepu i robil zakupki na mamusiowe sniadanka :rofl2:
 
smoniczka u nas w centrum gdyni jest przyjemny wietrzyk;-) moj rekord to bylo 5 godzinne łażenie;-) ale dzięki za szacun hehehe

Jej laski nie róbcie z malego biednego Cortinka cyborga i "murzyna" dla mamy;-) niech prezeska w piorka nie obrasta;-)
 
CORTINA najlepszego prezesowa! życzę aby Cortinka ząbki nie męczyły i dał matce troszkę pospac;-)
da Ciebie:* tylko nie zjedz wszystkiego bo Cię zamuli, no chyba, ze chcesz poczuc stare dobre czasy ciążowe to na zdrowie:p
czekoladki_osiemnascie.jpg images.jpg

Wiecie co tak sobie dziś myślę, ze fajnie bo mała już nie daje mi tak popalic, rośnie i idzie ku lepszemu i nagle mnie olśniło, że nas ząbkowanie czeka:szok::sorry::eek::baffled: oj ja biedna....
 

Załączniki

  • czekoladki_osiemnascie.jpg
    czekoladki_osiemnascie.jpg
    54,1 KB · Wyświetleń: 21
  • images.jpg
    images.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 17
CORTINA najlepszego prezesowa! życzę aby Cortinka ząbki nie męczyły i dał matce troszkę pospac;-)
da Ciebie:* tylko nie zjedz wszystkiego bo Cię zamuli, no chyba, ze chcesz poczuc stare dobre czasy ciążowe to na zdrowie:p
Zobacz załącznik 574352 Zobacz załącznik 574353

Wiecie co tak sobie dziś myślę, ze fajnie bo mała już nie daje mi tak popalic, rośnie i idzie ku lepszemu i nagle mnie olśniło, że nas ząbkowanie czeka:szok::sorry::eek::baffled: oj ja biedna....
oo jakie piekne ! na liscie moich przyjaciol awansuje cie do top ten :-D hahaha :rofl2:a to ja wam nie mowilam ze Cortin skarpety swoje "pierze" ? namietnie je sobie sciaga, mietoli, slini a pozniej rzuca na podloge :eek::rofl2: jeszcze pocwiczymy wieszanie na suszarce i bedzie gittt :tak::-p
 
reklama
Cortina - Wszystkiego Naj!!! Chwal się w co będziesz Cortina stroić na chrzciny:tak:
domikcw - ooo to Lenka szaleje ze smakami:) dzisiaj Jaśko na wieczór znowu marudził, nie chciał zasnąć, nie czekałam na taką histerię jak wczoraj i dałam mu czopek i w końcu usnął. Chyba jednak to zęby go tak pod wieczór męczą:baffled:
 
Do góry