reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Madzianka u nas właśnie zagęszczanie mleka kaszką przez ulewanie:-( chyba będę podawać mu co 2 karmienie- zobacze jak zaereaguje no i oczywiście marchewka do tego:-)
Smoniczka wytrwałości życze:-)
Domikcw dzięki za podpowiedz jak ćwiczyć z dzieckiem u nas poprawe widać jak masuje ścięgna:) zaczyna układać główke w drugą strone:-) i buziaki za 3 msc Lenki :* a jak ida u Was ćwiczenia?
 
reklama
jezuuuuu dziewczyny ja już nie daje rady, niedosyć że nie potrafię Daniela nauczyć picia z butli to jeszcze do tego nic a nic z łyżeczki nie chce jeść. Ze starszym synem nie miałam takiego problemu. Wyglada to tak jakby Daniel w ogóle nie umiał załapać o co chodzi z butlą i do tego nie umie a nawet nie wykazuje żadnej chęci jedzenia z łyżeczki, nic tylko cycek się liczy!! Pomocy!!!
 
MARTUNIA nie ma za co. cieszę się, że są efekty. a u nas różnie. czasem cwiczenia z uśmiechem, a czasem nie chce cwiczyc i jest ryk:-D. nie chce jej zmuszac bo potem się zrazi. nie lubi masowania szyi i tego cwiczenia na brzuchu. i tak jest lepiej. chwilke polezy na brzuszku a bardzo tego nie lubiła.

NADIKA ja nie poradzę bo się nie znam:( mogę Ci tylko siły życzyc:*
 
Domi 100 lat dla Lenki:))

Smoniczka gratuuulacje Kochana, ja przy pierwszym klelam i polowy nie zrobilam:))

Teraz dodalam do mojej mel b jeszcze 9 min abs, latwe to ale jak mam juz zmeczony brzuch to czuje bol. Jak ja to luuuubie hahahahaha
Tylko zaczyna mi sie ona nudzic:/
Laski a Wam tez tak nie chce sie zaczynac cwiczyc? Potem mi przechodzi i nie chce konczyc, ale ten poczatek bleee
 
Ja jakoś chętnie podchodzę do ćwiczeń;) Słuchajcie, a czy Wy też nie możecie robić ćwiczeń w stylu podskoki/biegi?? Kurcze zrobiłam wczoraj tego Killera, fajne nawet, ale cholera mam problem z mymi karmiącymi piersiami:/ Jaki bym nie założyła biustonosz, nie daje rady ćwiczyć..I jakoś też dziwnie czuję podczas takich podskoków, jakby mi miała macica wypaść..Trochę się boję tak ćwiczyć po tych mym komplikacjach:/

Przywiozłam od rodziców z tonę truskawek:) Nie jem prawie wcale słodyczy, więc bez żalu najem się owoców:) Właśnie piekę ciasto z truskawkami, jutro robię galaretkę oraz koktajl:)) Miłej nocki!!!

Nadika, spokojnie, mały ma czas na to..Jakby miał pół roku, to mogłabyś się denerwować. Przecież dzieci na cycu mogą bez problemu jeść tylko mleko matki przez 6 mieś.
 
Hej

nadika wiem ze zalezy Ci na tym żeby mały troszkę dał Ci odsapnąć bo nigdzie nie możesz sama się ruszyć bez niego, znam ten ból...Jasiek też tylko cyca, butelki nie tknie. Ja na razie nie natawiam się na naukę, poczekam cierpliwie. Dorośnie to zmądrzeje hehe Pamietam ze Hanka robiła mi cyrki z butelką. Próbowałam po troszku, każdego dnia po kilka ml, był płacz i plucie smoczkiem, ja też ryczałam, naukę zaczęłam na tydzień przed powrotem do pracy i w końcu się przekonała. Tyle że ona nie chciała pić z butelki mleka modyfikowanego. Moze rzeczywiście Daniel nie jest gotowy na takie zmiany, wracasz do pracy? jesli nie daj mu jeszcze czas

smoniczka powodzenia w skalpelkach, z kazdym bedziesz czuła że potrafisz więcej

Poli ja naiwnie myślałam że jak wszystko mogę jeść to i truskawki nie zaszkodzą. Przez dwa dni zjadłam na świeżo i w formiw koktajlu ok. 1 kg truskawek i po dwóch dniach wyskoczyły zmiany na czole i głowie grrr więc sezon na truskawki szybko zaczęłam i szybko skończyłam
 
Dziewczyny siadl mi kregoslup:( odcinek ledzwiowy, dzis w nocy nie moglam sie ruszyc, doslownie, przekrecenie z boku na bok trwalo tak dlugo ze zasnelam znowu, a jak mala zaplakala to wstawalam 5 min. (patrzylam na godzine) nafaszerowalam sie proszkow i jakos idzie:((Ale od czego to? Maz mowi ze od cwiczen, no ale ja je robie juz 1.5 miesiaca:/Przed okresem zawsze mnie boli dol plecow( teraz jestem dwa dni przed) ale nigdy nie az tak...i nie wiem co robic, do jakiego lekarza isc... Ortopeda pewnie ale moze to od hormonow przed okresem:/
 
Ale się ciasta najadłam:baffled: O tego mego odchudzania po protu mi nie wchodzi:-p Zjadłam 2 kawałki a czuję się jakbym zjadła 5..Poćwiczyłam póki co tylko 20 min bo Leo nie daje i czuję niedosyt;-)

bella- może to przed 1 okresem tak????
patik- aleee lipa:(
 
reklama
Nadika, nie pocieszę Cię, ale moja córcia, przez 6,5 miesiąca była tylko na piersi, butla była blee, w końcu po wielkich bojach zaczęła pić z kubeczka treningowego lovi,
Kubek treningowy | Produkty | Lovi.pl

dreamuś, pisałaś kiedyś, że czasem mały ulewa a czasem nie, może to jest alergiczne i szkodzi mu coś co Ty zjadasz, wiem, że to czasochłonne, ale może zaczniesz spisywać, co jadłaś w danym dniu i jak mały reagował, czy ulewał i jakie robił kupki, po kilku dniach takiej obserwacji jest szansa, że zidentyfikujesz co mu szkodziło. U nas wydaje się, że nie przechodzi indyk, no trudno zostaje mi już tylko jedzenie wieprzowiny.
 
Do góry