reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

reklama
Nie ruszaj tego ;) To normalny odczyn po szczepionce na gruźlicę. Mi mówili w szpitalu jak wychodziłam, żebym się za około miesiąc nie wystraszyła. Tak więc najpierw powstaje taka buła, później zbiera się tam ropa, pęka i robi się strupek, później zostaje blizna. No i teraz kilka wymiarów, buła z ropą nie ma być większa niż 10 mm a blizna 3 mm ;) Wiktorek też właśnie ma ten odczyn, nie boli go, nie jest z tego powodu marudny no i lada chwila pęknie ;) Położna i położne w szpitalu mówiły żeby niczym nie smarować ani nie dłubać przy tym :)

U was też się tak późno to pojawiło? Nam też mówili żeby tego nie ruszać ale myślałam że troche za późno żeby się to pojawiło
 
dreamuś jak będziesz miała drugie to też się ogarniesz bo nie będziesz miała wyjścia :-D
w ogóle to dzień dobry
zbieram dzieciarnie na spacer bo w końcu wyszło słonko!
aaa muszę jeszcze umówić Julka do lekarza. może dzisiaj po południu podskoczymy.
martik idziesz w tym tygodniu do gp czy odkładasz sobie wizytę na po świętach?
 
Witam sie slonecznie :)

Jak tam wasze wysypki? :) Nasza juz prawie zniknela, ma tylko juz na szyjce i pojedyncze kropki tu i owdzie ktore czerwienieja jak sie zezlosci ;-)
Dzis bylismy na spotkaniu rodzicielskim- taka grupka rodzicow ktora ma dzieci w podobnym wieku, ktora spotytka zeby pogadac, podzielic sie doswiadczeniami i wyzalic :) polozna nasza prowadzi takie spotkania raz na miesiac i bylo calkiem sympatycznie. Takie forum live :D Zal nam bylo tylko jednej babeczki ktorej synek caly czas musi byc noszony :szok: Biedna, my sobie siedzielismy z dzieciaczkami na kanapie a ta musiala z nim chodzic po calym lokalu bo jak nawet przystanela to byl wrzask:baffled:
A jak tam u was z trzymaniem glowki? My cwiczymy z Alexandrem lezenie na brzuszku ale co najwyzej na kilka sekund podbije glowke do gory a potem zaczyna sobie ssac piastke i tyle z tego cwiczenia :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Blekinge- u nas oilatum wyleczył te okropne rumieńce, ale mały sie ciągle tam drapie i muszę mu skarpetki zakładać..To chyba jednak skaza:/// Co do główki, to Leoś różnie ją trzyma- raz tylko chwilkę a raz cały czas jak leży na brzuszku. No i jak go kładziemy na jeden bok to sam się przekręca na drugi:-p Nie wyrabiam z przebieraniem pieluch z kupami..Dziś już 4...I to taki śmierdzące że hej:tak::-pAż w oczy szczypie:laugh2:

Ja też chcę na spacer...Ale póki Leo bierze leki to nie ruszam się z domu..
 
Gosiu- ja ide po swietach, ta wizyta ma byc miedzy 6 a 8 tygodniem, wiec sobie na spokojnie pojde w przyszlym tygodniu:-) czy u Ciebie jest slonce??? u mnie dzisiaj sniezyca od rana.
Wscieklam sie dzisiaj, bo sprawdzam sobie jak idzie postepowanie z przyznaniem mi medical card na internecie- a tam informacja ze dokumenty nie byly kompletne i wysla mi list co musze doslac... dlaczego to wszystko musi tyle tu trwac! Niedlugo szczepienia malego wiec musze miec jakiegos GP wrrrrrrr!
Dziewczyny- ja was wszystkie karmiace piersia podziwiam- mi nie dane bylo karmic- bo jak pisalam juz wczesniej pustynia w cycuchach- ale kiedy czytam jak sie meczycie i poswiecacie zeby karmic dzieciaczki, to mysle sobie, ze ja bym sie juz tyle razy poddala. Naprawde jestescie moimi "hero"- wszystkie:happy::happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
My właśnie zaliczyliśmy wizytę u lekarza, z Madziulkiem wszystko ok :-) pani doktor nie miała żadnych zastrzeżeń. Przy okazji zrobiłyśmy rundkę dookoła bloku, ale wieje niemiłosiernie i szybciutko wracałyśmy do domku. Po wyjściu mam jedno spostrzeżenie, mam strasznie ciężki wózek :-( na dół mi pomógł maż znieść, ale na górę musiałam sama wciągać. Niby tylko pierwsze piętro a upociłam się jak szczur. Nie wiem jak ja będę sama na spacery chodzić.

Patik u naszej małej też wiecznie dupka nie taka jak powinna, a już myślałam, że jest lepiej. Też mam wrażenie, że żadne specyfiki na nią nie działają.
 
reklama
martik słonko już zaszło hehe i wróciliśmy szybciej niż chciałam bo zimno okropnie! i chyba już dzisiaj mi się nie chce z małym do tego lekarza jechać :/ no nic - wizyta nie ucieknie :-D

skaza podobno swędzi... u nas wysypka na jednym policzku mniejsza, na drugim trochę teraz bardziej wyskoczyła. ale raczej nie drapie mi się dziecko.
 
Do góry