reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

gnidka lecimy na 2 tygodnie bo mąż musi wracać do pracy. wolałabym w maju, ale 13 kwietnia idziemy na wesele więc lecimy już teraz. chciałabym zostać dłużej, ale nie marzy mi się wracać z dzieciakami bez męża. z jednym to tak latałam, ale z dwoma to ciężko :/ może za rok jak Miki będzie większy i bardziej rozumny to się uda...
 
reklama
dziękuje dziękuję:-D medal dla mnie jest??:-D chyba taki wieli mi się należy nie:-p
nawet nie wiecie jaka to ulga byc po prawie miesiacu w domu. ale jakos tak mi w domu wszystko się dziwne wydaje:-D

czuje się lepiej, choc plecy mi strasznie dokuczają. cyce wielkie, staram się do zastoju nie doprowadzic. Leneczka slodka:) teraz śpi. w nocy zaszalała i od 22.30 spala do 4.13:szok:

jak się ogarne to Wam wszystko opowiem. horror przeżyłam i muszę pierwsze sama to jakoś przetrawic... ciężko idzie ale wsparcie mam w mezu i rodzicach. buziaki:*
 
Nadika u Alexandra te krostki to jak dreamus pisała taka kaszka, robi sie czerwona jak jest mu ciepło, jak sie zdenerwuje lub po jedzeniu. W innych miejscach ma takie pojedyncze, ale mogą sie jeszcze pomnożyć. Głownie te krostki pojawiają sie ok 4 tygodnia życia, częściej u chłopców i znikają po kilku tygodniach samoistnie. Można smarowac kremem nawilzajacym by skóra nie była sucha. A czy u was jaśnieją kropki np na spacerze? Po tym można odróżnić od alergii.
 
Ostatnia edycja:
U mojego też jakieś pypcie na twarzy, a ja drżę że to ospa. Zobaczymy czy pojawiają się następne i gdzie. Jestem padnięta, męża jeszcze nie ma, a kąpanie powinno się już za chwilę zacząć...
 
poczytałam teraz o naszych porodach-sporo się działo

a mnie dopadł ból gardła, a córę ból gardła i katar, lekarz przepisała wczoraj wode morska i wit c
 
zajadamy się z dziewczynkami jabłkami i też powoli mykamy się kąpać...dzisiaj też jesteśmy sami bo emek popołudnie ciągnie...

paol1nka - oby te pypcie to nie ospa &&&&
agisan - ja już mam lęki jak otwieram pieluchę z powodu tej kupy - bo ze ściany już zbierałam taki ma wystrzał, a po takiej przerwie pampers jest pełny:tak: zdrówka dla Ciebie i dziewczynek!!!
Edzia - mój Jasiek z butli mleka nie dostawał a dokładnie tak samo cyrkuje, jak pije z jednej piersi i zaczyna sie denerwować to podnoszę go do odbicia, jak to nie pomaga to daję drugą pierś i przy ponownym cyrkowaniu po kilku próbach podania piersi jak nie chce ssać to kończę karmienie. z tymże nie zauważyłam żeby był później głodny bo ładnie śpi, w dzień też ma przerwy w jedzeniu średnio co 3 godz. Jedynie na wieczór ostatnio się częściej domagał.
 
CZesc mamuski :)
My dzis zaliczylismy szczepienie. biedny Felus bardzo to chyba przezyl, bo cały dzień marudny i placze i nie wiadomo o co mu chodzi.
Jak dostal zastrzyk, to ja stalam obok, a moj M. byl z nim. Tak biedaczek wrzasnął, że jak M. go wziął na ręce- to Felus zrobił się siny z wrzasku i cały sztywny! aż się popłakałam. A potem siedzielismy na korytarzu, to tak się wszczepił w tatusia w przytuleniu, że obiama rączkami złapał go za bluzę i tak trzymał przez pół godziny:-(

Ale mielismy dylemat z tymi szczepionkami....Nadal mam...

Laski- trądzik Felkowi przesedl tak po dwóch tygodniach, teraz zostały jakies resztki na szyjce. To jest trądzik wędrujący, przemieszcza się i ja tez zauwazyłam że na spacerze ledwo widac.

Patik- Felek ma troszkę łuszczącej skórki na głowie (od dwóch dni), moze to po trądziku, moze lekka ciemieniuszka (bo to w zasadzie jedno i to samo) i ja mam emolium na ciemieniuszke- wypróbuję i dam Ci znać czy działa to może zastosujesz na Jasiu :happy2:

Matko jak mnie cała skóra na ciele swędzi. Zaraz oszaleje, zwariuje:baffled:
Kiedy mój brzuch będzie w miarę płaski??? Nie mówię o desce, ale żeby nie wyglądał jak w ciązy.....:baffled:
 
domikcw, witaj, puchar jakiś Ci się należy:-)

dziewczyny, ja się chyba załamię, Laura najprawdopodobniej ma skazę białkową..ma okropną wysypkę na buźce i w szpitalu mówili, że to potówki, ja zaczynałam w to wątpić i już naczytałam się o skazie i dzisiaj jedna pani doktor powiedziała mi, że ta wysypka wygląda na skazę białkową, widzę, że ją to swędzi bo trze ryjkiem o wszystko i się drapie:-(biedna ta moja kruszyna...a na to wszystko ona w dzień prawie nie śpi, jak zaśnie to budzi się z krzykiem po 10 minutach, ja już opadam z sił..dopiero co wyleczyliśmy zapalenie płuc to teraz to nas dopadło:no:
 
Agaod- biudulka Laurka:-( moze to jednak nie skaza....
Felus tez ostatnio drze sie w dzien i mało spi. I nie wiadomo o co mu chodzi. ale żeby n8ie zapeszyc- w nocy spi ładnie.
 
reklama
martuszka - ok. Melduj wiec jakie efekty przynosi ten emolium na ciemieniuszke!
agaod - no i co Ci powiedziała ta lekarka jeśli dla niej to skaza? masz czymś smarować te wysypke? zmienic diete? moja Hania w 2 miesiacu tez miala krostki na buzi, za uszami zaczela sie nieładnie łuszczyć skóra, wyglądało na skazę, a przeszło, więc trzymam kciuki żeby ta lekarka sie myliła &&&
 
Do góry