reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dziewczeta! Odeszly mi wody! Huha! Czyli do trzech razy sztuka ;)) o rany o rany bedzie sie dzialo! Trzymajcie prosze kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agisan no fantastycznie! U Ciebie pewnie szybka piłka będzie jak to 3 maluszek ;-) trzymamy mocno kciuki :-D

My jutro śmigamy na KTG. Ciekawe co powiedzą...
Jak to chorutki na_cik ma w zwyczaju robić to przespałam się po południu i wstałam o 22 więc zapewne noc z bańki :sorry2:
Dzisiejszy dzień skwitować można tylko tak: Wyro, ahu ahu, wyro, smarku smarku...

Syn mi wychodzi bokiem...prawym...a co, przecież można sobie wydłubać palcami dziurę i wyjść :eek:
 
ja jutro też jadę do szpitala wypytać o jakąkolwiek decyzję w mojej kwestii, bo nie wiem ile oni bym mnie chcieli jeszcze tak trzymać. nawet nie mam terminu następną wizytę.

agisan - trzymam kciuki za szybki poród

dobrej nocy wszystkim :)
 
ale współczuję Wam, drogie nierozpakowane:no: 3mam kciuki by to były Wasze ostatnie dni w ciąży:tak:


Moje dziecko śpi już 4 godziny..Ale będzie nocka:dry::szok::eek: Oscary jak nic obejrzę;-)Mierzyłam spodnie przed ciążowe- no comment...
 
Poli w weź Ty zostaw na razie te swoje cztery litery w spokoju. Dwa tygodnie po porodzie a Ty już chcesz się mieścić w spodnie przed ciąży? Daj sobie trochę czasu! ;-)

Kota wpadła mi do wanny jak się kąpałam :szok: dupkę całą zmoczyła :-D
 
nie jestem w stanie nadrobić postów z 2 dni, zrobię to jutro;-);-) nie wiem nawet komu gratulować...taka jestem zarobiona przy tej mojej córci:-p:-pdzisiaj cały dzień byliśmy u mojej mamy, malutka spała grzecznie i budziła się tylko na karmienie a teraz dała mi popalić płaczem, po 2 godzinach zasnęła, mam nadzieję, że pośpi 3 godziny.

agisan, kciuki zaciśnięte:-):-)

poli, ja też mierzyłam spodnie sprzed ciąży i mieszczę się tylko w jedną parę, takie elastyczne niby jeansy:szok:mam postanowienie żeby nie jeść słodyczy..od jutra zaczynam:sorry2:

zmykam spać bo ledwo widzę na oczyska
 
reklama
Do góry