reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Dopiero dziś dorwałam kompa, mąż szuka auta bo czasu coraz mniej !!!

Krwawienie z nosa i dziąseł ustało, lekarz kazał odpoczywać !! Tylko co ja robie od jakiś 4 miesięcy - tylko odpoczywam !!

Martuszka - gratuluje.

Pozostało lutówki - do roboty się brać, ja myślałam że chociaż jedna dwie sie rozpakują a tu cisza !!!

Ja czekam aż auto znajdziemy, chociaż nie wiem czy taki został wyprodukowany i oddany do eksploatacji.
 
Hej Dziewuszki :-)

Ja tylko na chwilkę. Cały dzień coś sprzątałam, dopakowywałam i jutro wybieram się do kurortu :-)
Proszę trzymać kciuki za szybkie rozpakowanie :tak:

Buziaki, uciekam, pa
 
ledwo żyje wczoraj większość dnia u teściów ,teściowa podniosła ciśnienie i jeszcze bardziej wyczerpała psychicznie to jak wróciliśmy późnym wieczorem najpierw Jula wymiotowała jedzonkiem teściowej a potem ja jak kot ledwo zdążyłam do ubikacji:no:
 
mamusiaM- mocnooo trzymam kciuki;-)

Ja tradycyjnie mało spałam, ale o dziwo jestem wyspana. Zastanawiam się, jak tobędzie jak pójdę na wizytę dzień przed terminem, cz ustali gin datę wywołania czy jak? Może i urodzë tego 16 wymyślonego przez męża? Tato wczoraj mi dzwonił, żebym rodziła 10/11 bo ma wolne hihi

Ide budzić męża by zrobił jajecznicę;-)
 
przespałam 12 godzin:zawstydzona/y: oczywiście z przerwą na siiii...

czy Wy też czujecie taki niepokój?? ja nie wiem co się dzieje ze mna... najchętniej schowalabym sie w kąt i zeby mnie tam nikt nie ruszał.

ooo zgrozo z tymi terminami. zazdroszcze cesarek bo wiedzą kiedy ich czas, a my tu tyle czekamy w niepewnosci.

u mnie zanosi się, że do terminu nie dotrwam... taaaa...se myśle. sraty pierdaty. tyle tu miało nie dotrwac. :dry: połozna mówi, że brzusio nisko i mozesz slońce urodzic dzis, a równie dobrze za dwa tygodnie....... nosz kur******** też mi pocieszenie:wściekła/y:

Was wkurzają ludzie pytajacy o to czy urodziłyście, a mnie mąż:wściekła/y:!!!!!!!
jak mnie tylko coś zaboli to się pyta głupio : Kochanie masz zamiar dziś rodzic??:wściekła/y:

zamiary to ja mam, ale nie wiem kiedy. jeszcze raz się zapyta to mu łeb odgryze!!!

no i dalej mnie brzuch boli:( po nospie nie przechodzi. moze to przez to, że opadł??

no to się nalamęciłam:(
 
Domikcw, Ty masz jeszcze czas:)) Ale rozumiem Twoje poddenerwowanie, mam tak już kilka tygodni..A mój mąż ciągle gada, żebym się nie denerwowała bo do terminu ponad tydzień został:eek: Więc jeszcze tyleeee czasu wg niego:sorry2::confused: Brzuch mnie dużo pobolewał też tak 2,3 tyg temu..a teraz jedynie czasem na okres zaboli:no:i tyle...
 
reklama
Do góry