reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Kasiadz dobrze że już w domku. Napewno wszystko będzie dobrze :)

Orchideo kciuki zaciśnięte &&&

A mi BB w komórce działa nirmalnie.

Agisan jak już dojdą te paczki to za zwłokę obdaruj listonosza/kuriera zgagą :p a co niech wie że z ciężarówką sie nie zaczyna :)
 
reklama
Halo ja na chwilke,
u nas szpital w domu, córa 39 gorączki od 7.30 zbic nie mogę i jeszcze mnie cos bierze.
Gnidka ma infekcje nerek poleży dwa dni:zawstydzona/y: i zalamana z tego powodu:no: ale ogólnie wszystko ok:-)
dobranoc jutro Was doczytam
 
kasiadz- ufff, skoro Was wypuścili to musi być dobrze :tak:

błękitna- gratki i powodzenia

ja dzisiaj na nic nie mam siły, wieczorem miałam skurcze takie artystyczne z krzyża, na szczęście po kąpieli przeszły, ale trochę mnie wystraszyły i zmęczyły :/

jutro znowu męczący dzień, bo Iga drugi tydzień w domu, musimy zaliczyć wizytę u laryngologa i później obiad u teściowej. już się nie łudzę, że jakoś odpocznę przed porodem :-(
 
martuszka5, widzę, że w Twoim szpitalu tak jak w moim jak nic złego się nie dzieje, to robią cc, po zakończonym 39 tygodniu. Pomyśl, że już z górki, głowa do góry.

domikcw, w pierwszej ciąży też nie miałam siary przed porodem, miałam cc i dość szybko pojawił się pokarm, a 5 dnia to już miałam tyle pokarmu, że i bliźniaki bym wykarmiła:rofl2:
Kasiadz, dobrze, że wszystko ok i jesteś w domu.
Gnidka, zdrówka dla Ciebie, niech infekcja odpuści a Ty wracaj do domku.
Studentkom, gratuluję zaliczonych egzaminów i trzymam kciuki za następne zaliczenia.

Mi w komórce BB działa, ale że mam tel na kartę, to zżera masakrycznie mój pakiet internetowy jak jestem poza domem, za to w domu mogę podczytywać przez wifi, bez włączania kompa.

Moje ciśnienie coś za bardzo zaczyna brykać, mam nadzieję, że dziś nie będzie żadnego numeru jak pojadę zrobić KTG, bo jadę do tego szpitala gdzie wylądowałam w listopadzie z krwawieniem a nie chcę tam rodzić i wolałabym, żeby mnie tam dziś nie zostawili, bo po KTG chcę już jechać umówić swoją planową cc w szpitalu gdzie rodziłam córkę. Proszę o trzymanie kciuków:tak:
 
cortina niezła akcja.gratuluje cierpliwosci.ja to chyba z przejecia sytuacja juz bym sie rozpakowala.
lorena &&&&&&&&&&&&&&&&&&trzymam kciuki

szkurde obudził mnie mega potezny bol gardla.cala ciaze od nikogo sie nie zarazalam.zdrowa jak ryba. a teraz?masakra.po prostu cudownie.patrzac ze u mnie kazdy bol gardla konczyl sie zapaleniem krtani. co tu robic.:angry::baffled::crazy::wściekła/y::no::confused2::hmm::realmad:
 
cześć mamuśki, ja o dziwo spałam bardzo dobrze.. Za to wstałam skoro świt, bo nerwy mnie zjadają przed wizyta..Wieczorem znów miałam twardnienie brzucha i nieprzyjemny bolący ucisk na łono:baffled:Może to synek się pomału wstawia w kanał??
Widzę, że z początkiem lutego wysypia się porody:szok:
kasiadz- to szybko będziesz rodzić:) Najważniejsze, że wszytko dobtzr, martwiłam się!
Gnidka- zdrowiej szybko!
Kwasia- lecz te zatoki, by nie rozwinęły się w coś gorszego!!! Rób parówki regularnie!! Śliczny prezent dostaliście:)
marta0102- witam w tym zacnym gronie:)
Błękitna- super student jesteś:D oby tak dalej!!


3 mam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!!!
 
Żanetka własnie w odawie, że ten laktator nie bedzie zbyt wykożystany szukałam czegoś prostego i taniego. Wszyscy na około jednak powtażali ze jkis muszę mieć więc kupiłam takie cudo: NOWY SPRAWDZONY Laktator od HappyFamily OKAZJA! (2950204721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kasiadz uf dobrze, że wszystko ok

gnidka trzymaj sie tam i oby infekcja szybko odpuściła

orchidea gratuluję ale jednoczesnie zazdroszczę, że masz wszzystko tak rozłożone w czasie:( ja mam wszystjie egz i zal w czasie tylko 2 zjazdów- ot ból studiów zaocznych:(

U mnie noc przespana. idealnie. Zaraz idę sie wykąpać bo wyglądam średnio a dzis mamy księdza.

na obiad zachciało mi sie zupy pieczarkowej...

niech juz bedzie luty....
 
reklama
Aniołeczku, proszę Cię, staraj się nie robić tych błędów ortograficznych;-), ciężko się Ciebie czyta;-)
Panie ze SR polecały właśnie Medelę i Aventa:tak:Ja jeszcze nie kupuję laktatora, mimo, że nastawiam się na pierś. A nóż się nie przyda? Zawsze mąż może polecieć do sklepu, jak będzie trzeba:tak:


Kurcze mam nadzieję, że mąż zdąży się urwać z pracy na wizytę- a ma dziś badania okresowe, jak na złość:eek:
 
Do góry