reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Jesli chodzi o strone bobowozki to kupowac tam nie bede, znalazlam sklep gdzie wlasnie gratis daja tez torbe, pokrowiec i cala reszta.

Ja sie chyba zdecyduje na transportera. ;-)

Dziekuje za informacje:-)
 
reklama
Blair - ja mam Mutsy 4 rider, jak masz jakieś pytania to pisz. Fotelik kupiliśmy do niego Casualplay Traveler zdje się (jest w zestawach), bo jest rozkładany na płasko, a my pokonywaliśmy dalekie dystanse i wolałam, żeby młody nie był powyginany. Co do kół to mamy piankowe, bo chcieliśmy mieć wózek jak najlżejszy. Jak waga nieważna (różnica jest 2 czy 4 kg), to polecam pompowane, lepiej amortyzują. Co do koszyka, to wypróbowany, zmieści dużo. Co do folii dodatkowej, to są dwa rodzaje, jedna tańsza, druga droższa. Ta droższa podobno jest lepsza, bo nie paruje i lepiej woda z niej spływa. Tak nam w sklepie mówili, ale my wybraliśmy tańszą. Polecam też do kupić śpiworek, bo do wykorzystania i w gondolce i w spacerówce. My mamy też wózek parasolkę Mutsy Easyrider i wszystko pasuje też do niego.
 
Ja miałam pas kupiony po pierszej ciąży ale założyłam go chyba ze dwa razy i poszedł w kąt. Brzuch miałam ładny bez rozstępów (teraz też nie mam) i szybko się wchłonął, a w pasie po pierwsze było mi niewygodnie przy karmieniu i noszeniu dziecka, a po drugie strasznie mnie grzał. No i nie ma co ukrywać bez ćwiczeń to sam pas nic nie pomoże, tylko brzuszki dadzą widoczny efekt bez nadmiaru zwisającej skóry.
 
Dziewczynki- właśnie przyjechał kurier i przywiózł pościel do łóżeczka dla Gabrysia. Jest prześliczna:-)
7 elementw i w gratisie dała nam dodatkwą poszewkę na podusie.Jestem przeszczęśliwa:-D:-D:-D
 
Mama2006 ja mam właśnie taką karuzelę jest naprawdę fajna.
Wózek jest już urodziców w domku ja tylko kuriera muszę zamówić do nas po nowym roku. Więc już z tych dużych rzeczy będzie wszystko. Nie wiem czy nie zamówić jeszcze jednej maści na sutki. Mam tą co mamaNiki pisała (duża tupka) myślicie że wystarczy jedna gdybym już zaczeła smarować?
Zostało mi tylko spakować torbę do szpitala i kosmetyki dla maleństwa kupić. I juz wszystko,a ha no i pokoik doprowadzić do pożadku.
 
reklama
My wczoraj wybraliśmy się na wyprzedaż w NEXT, bo w św. Szczepana wszystko wyprzedają tak jak w Anglii, no i trochę przyszalałam, na siebie nigdy nie wydałam tyle jednego dnia, ale jako że do 6 miesiąca mamy prawie wszystko to kupiliśmy ubranka przede wszystkim na 6-9, 9-12 i 12-18, w sumie z 20 rzeczy, dobrze, że mój Mąż był ze mną, to mnie trochę powstrzymywał, bo pewnie pół sklepu bym wyniosła taka byłam głodna zakupów. Już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła stroić naszego przystojniaka. Te ubranka są takie milutkie w dotyku, już 3 razy je przekładałam, oglądałam, głaskałam... :-):-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry