reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Ale te wanienki w Ikei chyba sa mniejsze.
Ja narazie zadnych herbatek nie kupowalam, musze sie nad tym zastanowic.Porozgladac.Ja chetnie bym do tego smyka podjechala, ale m niecierpi silesi.
Do ikei podjechac za to musze po regal na ksiazki, tylko m ma do takich rzeczy taki zapal ,ze mam powoli dosc.Na zrobienie dziur w scianie czekam juz 3 miesiace.
 
Ale te wanienki w Ikei chyba sa mniejsze.
Ja narazie zadnych herbatek nie kupowalam, musze sie nad tym zastanowic.Porozgladac.Ja chetnie bym do tego smyka podjechala, ale m niecierpi silesi.
Do ikei podjechac za to musze po regal na ksiazki, tylko m ma do takich rzeczy taki zapal ,ze mam powoli dosc.Na zrobienie dziur w scianie czekam juz 3 miesiace.

mój też ma takie tempo, żarówki wkręcał 4 miechy :eek:
 
cyska, no sol fizjologiczna glownie do przemywania oczek :-) ja za 5 ampulek zaplacilam 1,20 zl :-)
suzi wlasnie te ampulki kupilam nie szklane tylko plastikowe :-)
Wczoraj wykapalam sie w Emolium :-) zeby sprawdzic czy dziala :-D jest super, tylko spory wydatek na takie kapiele, dla dzidzi bedzie w sam raz :-)
krisowa jakie zakupki :-)
widzialam te wanienki w IKEA, fajne tylko male wlasnie
Nam zostala jeszcze do kupienia posciel + przybornik - ale to mam juz wypatrzone, tylko sprzedawca ma urlop do 3 stycznia wiec dopiero po urlopie zamowie :-) no i do tego kilka drobizagow i mozemy rodzic :-D
 
Faktycznie w Tesco fajne promocje na ubranka.wczoraj jak byłam na wizycie u gina to weszłam przy okazji,jednak zakupiłam tylko 3 paki skarpetek dla wiktorka a dla Nicol spodnie i bluzke.Korciło mnie ażeby kupić ubranka Wiktorkowi ale mam już tyle tego że nie ma co szaleć bo nieobnosi potem wszystkiego,jeszcze znajomy ema po nowym roku nam podeśle jakieś ubranka dla małego więc nic już nie kupuje.

Kurcze zła jestem wtedy jak zakupiliśmy ta używaną komode z Gluck dla Wiktorka-to do tej komody powinien być dodatkowo montowany taki przeijak dla dziecka,babka która nam sprzedawałą to tego nie miała.Więc znalazłam na necie firme która się zobowiązało do zrobienia mi tego no i tak od złożenia mojego zamówienia trwa to już ponad miesiaąc.Jak dzwoniłam a to zgubili moje dane a to inny pracownik brał zamówienie itd.Teraz w piątek jak dzwoniłam to babeczka mówiła że wysłaął w ten dzień kurierem 7-demką kurna dziś środa a tego nadal nie ma.Dziś dzwoniłam się ponownie upewnić to stwierdziła że napewno wysyłałą i niewie czemu kurier nie dotarł:no:mam nadzieje że to do mnie dotrze!!!!

wanienke mam po Nicol plastikową wiec nie musze kupować ,no i mam też taką starą komode z wanienką do przewijania po szwagierce ale nie wiem czy będą ją urzywać bo zniszczona troche.Kąpać napewno będe na stole w plastikowej wanience -tak mi będzie wygodnie co do wysokości-jakoś tak nie mam przekonania do tych stelarzy pod wanienke,boje się że to się przewruci itd.

Musze jeszcze tylko zakupić przewiajk miekki na komode ale z tym czekam aż przyjdzie ta nakłądka,termometr no i może jeszcze jakiś jeden cieplejszy kocyk fajne są na necie.

dla mnie te mega podpaski z belli po porodzie i obowiażkowo maść na sutki purelan z Medeli jak dla mnie bezkonkurencyjny,nie trzeba go ścierać a przy Nicol miałąm popękane i krwawiaće sutki-położne mi wtedy w szpitalu sprzedały taką małą tubeczke i pomogło co mnie uchroniło prze karmieniem przez kapturki.Także teraz chce taką samą bo jest super tyle że tu w aptekach nie mają musze przez net zamówić.Potem dokupie wkładki laktacyjne narazie mam jedno poakowanie z Jonsona chyba,pamiętam że te nie przemakały i stan ik był suchy,dobre są też z penaten a zastanawiają mnie te z Tomi tippe widziałm na necie i nie są zadrogie tyle że ciekawe czy nie przemakają odrazu:eek:.Musze też pomału poszukać mojego laktatora elektrycznego ,przygotować go i spakowac do torby szpitalnej-torba już dawno spakowana:-D
 
mamaNiki - kiedys jak napisałaś o tej masci to tez ja zamowilam, bo w necie sa same dobre opinie o niej - teraz juz wcieram ja wieczorami w sutki, żeby je troche wzmocnic juz przed karmieniem - dobrze natluszcza, takze mam nadzieje ze jak zafunduje im taka miesieczna kuracje to nie popekaja mi pozniej - tylko cena jest wygorowana jak na sklad - 100% lanoliny - kolejna masc kupie juz z ziajki - ten sam sklad - czysta lanolina a cena to kilka zlotych - poza tym tak jak piszesz nie trzeba jej zmywac przed karmieniem :)

daissy juz doczytalam ze szalejesz w Endo - chetnie bym zobaczyla co ciekawego upolowałaś dla córeczki - ja mialam w planach cos jeszcze kupic dla mojej kruszynki, ale juz nie zdazylam, teraz jedynie zamowie przez neta i meza wysle po odbior do browaru
 
A ja wczoraj odebrałam w końcu folię do wózka (przy wózku nie miałam) GRATIS dostałam Nowe smoczki dla maluszka. No i zrobiłam ostatnio wymianę z pewną kobitką. Dałam jej szalik, kolczyki i książkę, a w zamian dostałam:
- pojemniki na pokarm
- woreczki na pokarm
- herbatki laktacyjne
Więc odeszło mi to i kupować już nie muszę ;)

Jeszcze tylko ze 2 paczki pieluch jednorazowych, troszkę chusteczek mokrych i sól fiziologiczną, spirytus, leki na gorączkę i chyba wszystko. Ale to i mąż w aptece może kupić... ja już nie muszę chodzić ;)
 
Dziewczyny a z apteki co TRZEBA kupić , wiem że tą sól fizjologiczną do przemywania oczu, gaziki, termometr.... kurcze napiszcie co na pewno będzie KONIECZNE od samego początku. Acha, i jak jest z tym spirytusem do przemywania pęka (jaki to spirytus, jak go rozcieńczać?)....
 
reklama
blair- w pierwszym wozku 4 rider, nie widze info jakie maja kola, bo ja jakos bardziej jestem przekonana do pompowanych.W tym samym wozku osobiscie przeraza mnie troszke to pojedyncze ramie( ja to zaraz mam czarne mysli ze ona nie wytrzyma).No i za ta cene to takie rzeczy jak torba, pokrowiec przeciwdeszczowy mogli dorzucic w standardzie.Ale wizualnie, podoba mi sie bardziej gondola z drugiego wozka, a spacerowka z pierwszego.Czyli jakbym zamawiala to by wygladalo tak : stelaz i gondola z drugiego, opony i spacerowka z pierwszego.Ale chyba tak nie mozna ??:-D Pewnie nic ci nie pomoglam :zawstydzona/y:

teraz jeszcze zwrocilam uwage ze w 4rider, tego co jest na dole nie mozna nazwac koszem na zakupy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry