reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Bliźniak -kurcze ja nie mam bladego pojęcia czy starczy,ja nie stosowałam przed porodem tej maści.Zaczełam stosować w szpitalu i miałam tą małą tubke powiem Ci że mi starczyła a nawet do dzisaij jeszcze jej połowa leży w domku.Teraz też zamówiłam w aptece musze jutro ją skoczyć odebrać.

Galwaygirl-kochana to wrzucaj foteczki zdięć chętnie sobie zerkniemy:tak:a dobrz zrozumiałąm wyprzedaże były w Next???uwielbiam ubranka firmy Next szczególnie sukienki dla córci,jednak tu w Pl dostępu nie mam,czasem znajoma w Angli mi coś zakupi albo allegro zostaje.
 
reklama
MamaNiki jest możliwość zakupów nie tylko przez allegro: www.halens.pl ale wybór jest mniejszy niż w sklepie no i to co jest na tej stronie w sklepie jest teraz za 50% także lepiej niech koleżanka Cię wyręczy w zakupach a Ty tylko sprawdzaj online co Ci się podoba i wyślij koleżankę na wyprzedaże :)
Oto kilka moich wczorajszych zdobyczy
 

Załączniki

  • bluza.jpg
    bluza.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 23
  • body-koszula.jpg
    body-koszula.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 19
  • I make my mummys day.jpg
    I make my mummys day.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 21
  • kurtka.jpg
    kurtka.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 22
  • misiowa bluza.jpg
    misiowa bluza.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
galwaygirl-no tak zapomniałąm o tej stronce,świetne ubranka najbardziej mi się podobają te body koszulowe,mi właśnie znajoma ostatnio kupiła podobne body w Next tyle że na krótki rękaw.Musze no zerknąc na stronke Next może mi coś wpadnei w oko,choć miałam już nic nie kupowac bo ubranek mam sporo a po nowym roku ma nam jeszcze znajomy dostarczyć jakies ubranka,ale w sumie jakby zakupić większe rozmiary to na potem jak znalazł:)
 
Galwaygirl świetne te ciuszki:)

Dziewczyny czy Wy kupowałyście rożki usztywniane (tzn. z tym wyjmowanym wkładem) czy całkiem bez usztywnienia?
 
Galway ale sliczne ciuszki.
Ja szczescie w nieszczesciu mam wlasciwie wszystko po kolezanki corce bo ona juz ma 2 lata a jest dokladnie z lutego;-)
Musialam zrobic tylko troche przesiew w tych ciuszkach bo ona doslownie wszystko w rozu ma a ja rozowy owszem lubie ale i troche innych kolorkow tez
 
reklama
Do góry