reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

dziewczynki potrzebuje żebyście mi doradziły.
Planuje właśnie kupić pościel do łóżeczka.I teraz pytanie.Zamówiliśmy rozmiar łóżeczka 120x60 to pościel też taką 120x60?? Bo na allegro mało jakoś z takim rozmiarem a dużo za to 120x90 także nie wiem już sama jaki rozmiar.
A jeszcze wiem że część z Was kupowała pościel na allegro i może polecicie mi jakiegoś sprzedawcę u którego warto kupić?? Interesuje mnie pościel 5-o elementowa (ochraniacz,poszewka na podusię i kołderkę i wypełnienie do tego.)
Może cosik mi doradziecie bo zielona jestem :-)

Ja kupowalam hamerykanska Amy Coe, ale tyle doradze zeby nie brać agresywnych kolorów, dziecko ma w łóżeczku wypoczywac ( zwlaszcza jak jest malenkie) a nie nalezy go na wejściu przestymulować.
 
reklama
dzieki dziewczyny za info o kosmetykach, a powiedzcie mi jeszcze co myslicie o puderkach?? moja mama i siostry stosowały, ale od tego czasu troche minelo. Uważacie, że warto czasami zamiast kremiku albo oliwki popudrować dupcie albo zgięcia u maluszka ?
 
dzieki dziewczyny za info o kosmetykach, a powiedzcie mi jeszcze co myslicie o puderkach?? moja mama i siostry stosowały, ale od tego czasu troche minelo. Uważacie, że warto czasami zamiast kremiku albo oliwki popudrować dupcie albo zgięcia u maluszka ?

Puder jest świetny do wysypywania jak dziec trochę podrośnie..I tyle w tym temacie ;)
 
Ja zaczęłam używać puder jak Mały skończył 2miechy i używamy do dziś, jak dla mnie super. Wypróbowałam wiele rodzajów i najlepszy był Sanosan, potem Nivea.
 
Cyśka śliczny ten wózeczek, my byśmy wybrali albo ten albo jeszcze do wyboru oceano albo altalnico wchodziły w grę. Ten co zamówiliśmy to granat z turkusem. Przed świętami mikołaj z paczką powinien dotrzeć i to nie jeden. No a te Wasze łóżeczka są śliczne no i fajne te delikatne zdobienia po bokach.
My nasze musimy odmalować ale się obawiam że za małe, bo dostaliśmy takie 155x55 więc o 5cm mniejsze od Waszych :baffled:
Co do kosmetyków, to sudokrem jest super, ale np moja siostrzenica miała odparzenie i on nie chciał za bardzo pomóc więc zaproponowałam swój alanthan, bo używałam do przesuszeń na swojej twarzy no i była w szoku, że następnego dnia już prawie nie było śladu po odparzeniu.
Dziewczyny, a teraz pytanie z serii głupich: w jakiej temperaturze prać ubranka, zwłaszcza body bo właśnie nastawiam pranie
 
Witajcie dziewczynki.
Ja z kosmetyków nie mam jeszcze nic, na razie zaopatrzyłam sie w apteczkę.

Co do pościeli ja kupowałam u tego sprzedawcy Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ale kupowałam tylko poszewki i ochraniacz bo pościel zakópiłam u siebie.

A dzisiaj odwiedziłam Ikea i kurcze wiecie jaka była promocja na takie miekkie piłeczki co można wrzucić np do łózeczka , albo do maty z brzegami i były przecenione za 1szt. 1 korona kupiliśmy chyba z 50szt. Będzie jak wypełnienie do basenu z kulkami. A jak widziałam jak ludzie to brali to się uśmiałam bo torbami je wynosili :-)
no i kupiliśmy komodę dla niuńki parę zabawek i ręczniczek z kapturkiem. Kurcze nawet śpiworki mają fajne w ikea, ale mam już dwa więc się nie skusiłam.
Tylko na mebel pod TV się nie zdecydowaliśmy :no: kurcze a jutro przywiozą sofę. Myślałam ze już zrobimy jak trzeba a tu sie nie da, ale ten mój m upart mamy takie różne zdania, myślałam że sie popłaczę. No ale nie ma też co kupować na łapu capu.

Ok uciekam do łóżka bo jutro o 5 wstać trzeba. Dobranoc :-)
 
galwaygirl - a wiesz że ja też brałam pod uwage ten co wybraliśmy albo właśnie OCEANO:) hehe mamy podobny gust.Ale mój m ostatecznie zdecydował.Bo ja jakoś niezdecydowana byłam.
Ja prałam wszystko w 40 stopniach

Dzięki mamunie za linki do pościeli .Jutro zobacze i może cosik wybiore.
 
Ostatnia edycja:
reklama
galwaygirl- ja wszytsko pralam w 40 stopniach, cala wyprawke.
Pranie mam zakonczone, jutro ostatnie prasowanie :-)
bbliznak- a ja wlasnie oprocz octeniseptu i fridy to chyba nic nie mam z apteczki,ale przyjdzie czasi na to :tak:
 
Do góry