reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Ja również..oglądam, oglądam...wybieram, uczę się, ale nie kupuję narazie nic.
Krisowa dziękuje za wskazówki...mam sypialne na piętrze, pokoik dla dziecka na dole będzie narazie żeby mieć je pod ręką, kupie chyba dwa łóżeczka jedno do sypialni...by było przy Nas w nocy "jak odwiedzimy tatę" drugie turystyczne na dole bym mogła w razie potrzeby wziąć je do salonu, kuchni itd. Podobało mi się to z opcją przystawiania do łóżka.

Wiem, że dziewczyny chwala leżaczki Fisher Price cena nawet używanych trzyma się więc coś w tym jest. Ogólnie oglądam wanienki i wezmę chyba te z komodą, stojakiem, bo pamiętam jak bolały mnie plecy po narodzinach synów..wyprostować się nie mogłam gdy kąpałam pochylona dziecko. Śpiworki te większe przydadzą się na pewno na jesień do spacerówki a zima do sanek, podobają mi się te z owczą wełną lub polarem.
 
kupie chyba dwa łóżeczka jedno do sypialni...by było przy Nas w nocy "jak odwiedzimy tatę" drugie turystyczne na dole bym mogła w razie potrzeby wziąć je do salonu, kuchni itd.

Wiem, że dziewczyny chwala leżaczki Fisher Price cena nawet używanych trzyma się więc coś w tym jest. Ogólnie oglądam wanienki i wezmę chyba te z komodą, stojakiem, bo pamiętam jak bolały mnie plecy po narodzinach synów..wyprostować się nie mogłam gdy kąpałam pochylona dziecko. Śpiworki te większe przydadzą się na pewno na jesień do spacerówki a zima do sanek, podobają mi się te z owczą wełną lub polarem.
ja tez kupie drewniane łóżeczko, ale i turystyczne z kólkami, by można było zabrać dziecko z dołu na góre i zgóry na dół, albo na wyjazd do rodziny
lezaczki FP sa drogie, ale widziałam ich wykonanie i polecam, choc nie maja az tylu atrakcji jak inne, nawet tansze na allegro
ta komoda fajna, ale ceny są spore i kupic wszystko, trzeba napaść na bank, ale fajnie miec taki asystor do kapania i przewijania, ewentualnie, kupic stojak na wanienke, bo przewijaczek dobrze miec na łóżeczku albo komodzie
spiworek, to dla mnie jedyne dobre rozwiazania, najtansze i i praktyczne na dwie zimy, bo wystarczy cieplo ubrac dziecko na spacer, wsadzic w spiworek, przykryc kolderka i połozyc pokrowiec na gondolke i na spacer, chyba nie ugotowałabym tak dziecka :) a mały rozmiar na 1 zime wystarczy, a na kolejna wyjdzie drugi wymiar :) ten przedłużany spiwór polecam
 
co do tej komody z wanienką to nie polecam, maleństwo mieści się w tej wanience jakieś 3 miesiące... wydatek bez sensu. Ja miałam zwykłą wanienkę ze stelażem, kąpaliśmy tam jakieś niecałe 4miechy a potem w normalnej wannie.
Nr 1 do kupienia to dla mnie przewijak, ja mam komodę z przewijakiem i używamy do dzisiaj. Nie wiem jak te przewijaki na łozeczko, ale chyba są mniejsze niż te z komodą. My mamy naprawdę duży, to był nasz główny cel jak kupowaliśmy.
 
Widziałam turystyczne łóżeczko z przewijakiem i jest duży ten przewijak..wystarczy...ja myślę o tym organizerze z wanienką na stojaku..ale może to bez sensu...kąpałam chłopaków już nie pamiętam do kiedy..w wanience..jej....może do momentu jak pewnie siedzieli samodzielnie..przeszliśmy wtedy do wanny? muszę sprawdzić na zdjęciach...
 
ja mam najtańszy przewijak z ikei (taki stojaczek drewniany) i na nim stawialiśmy na początku wanienkę w pokoju Maćka. Poźniej M wstawiał wanienkę do dużej wanny, bo nie chciało mu się jej nosić pełnej wody do pokoju i klękał przy niej i tak mył młodego. Jak młody zaczął siedzieć przerzuciliśmy się do dużej wanny.
 
poroniona84 pokrowce na przewijak nie są drogie, zawsze to w pupę cieplej jak na ceratce, ale właściwie pieluszka tetrowa też będzie ok, as zawsze uprac można z czymś w pralce i z głowy...
cena pokrowca to ok 8 zł jak widziałam na allegro :)

taki organizer z wanienką i z przewijakiem to koszt ok 200-300 zł, moja kolezanka ma 3 miesięczną córke i jeszcze w tym kapie, ale 200 zł to już sporo. przeraża mnie jednak wanienka na podłodze w łązience, bo my nie mamy wanny a prysznic, z odpływem na podłodze, boja nie chciałam tego blaszanego brodzika, wiec chyba ta wieksza wanienka wchodzi w gre i jak widziałam to za 20 zł ja się juz kupuje :) przewijak na komodzie dobra sprawa, tym bardziej ze zakup komody jest nieunikniony jak sie nie ma jeszcze mebli w pokoju dziecięcym, aby powkładać chocby bardzo osobiste rzeczy dziecka, wiec koszt komody i tak wchodzi w pakiet wyposażenia maluszka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry