reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Suzi fajna poducha. też mam w planach taką kupić bo ja teraz brzuszek szybko rośnie to ja lubię mieć np kołdrę między nogami, jakoś łatwiej mi się śpi, myślę że taka poducha pomoże a poza tym potem do karmienia można wykorzystać:-)
 
fajne fajne te poduchy, ja też muszę między nogi wkładać kołdrę, małż się darł że mu zabieram kołdrę ciągle, to mu kazałam kupić taką poduchę, hehe ten kojec Motherhood wydaje mi się, że jest lepszy, bo te końce ma zawijane :) to jest naprawdę dobry wydatek :)
 
ja tez mam ten kojec motherhood, kupilam ok miesiac temu, ale jeszcze nie uzywam go. raz probowalam i bylo mi za goraco - musze caly czas obracac sobie koldre zeby miec zimna, ale mysle ze jak brzuszek jeszcze sie powiekszy i zrobi sie chlodniej to bedzie jak znalazl. I pozniej do karmienia sie przyda :)
 
ja też mam taki kojec, lubiłam w nim spać pod koniec ciąży. Ale do karmienia mi się akurat nie przydał, wolałam bez takich gadżetów.
 
dziewczyny!:) mam do sprzedania mniej więcej takie spodenki:) http://www.hm.com/pl/product/93391?article=93391-A rozmiar 38:) nowe z metką:) kupiłam je z myślą o tej sesji jesiennej, ale zmieszczę się jeszcze w swoje normalne spodnie:) więc myślę, że może jakiejś mamie się przyda:) jeśli któraś byłaby zainteresowana to mogę wrzucić zdjęcia spodni, zmierzyć je itd;) chciałabym za nie 60 zł + koszty przesyłki:) jeśli któraś jest zainteresowana to pisać na priva śmiało:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry