reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Mitra no już nie mogę się powstrzymać i w końcu muszę Ci napisać to Twoje zdjęcie córeczki w zielonej sukience jest tak słodkie że co tu nie wejdę to nie mogę się napatrzeć!!! jest taaaaka śliczna!!! :p
wybaczcie że poza tematem no ale już się nie powstrzymałam :p
 
reklama
Mitra, ja znalazłam spodnie ciążowe w Mango. Wisiały na wieszaku z dużą przeceną tak z boku po prawej stronie. Były jasnoniebieskie i jakieś czerwono-różowe.
 
Geniusia - to udane zakupy miałaś ;)

A ja dzisiaj dostałam od kumpelki ciuszki ciążowe, 2 pary spodni i 2 bluzki. Jej ktoś pożyczył, a że ona mała i szczupła to pomyślała o mnie ;) i mi przyniosła :D więc zakup już mam z głowy :p
 
ani83 bardzo ładny ten zielony kolor, wręcz śliczny jest jeszcze bardziej żywy i ładny niż właśnie na tym drugim zdjęciu co wklejałam.
ja go upolowałam za 58 na licytacji, na allegro jest kilka co mają kup teraz po 100 zł więc jak coś to szukaj aukcji bez kup teraz to się da jak widać taniej :)
 
Zaczynam buszować po allegro ale narazie wstrzymuję się z zakupami - chyba jednak przesądy są we mnie silniejsze. Coś tam mam po Gosiaku, część rzeczy dostanę po rodzinie. Póki co znalazłam ten śpiworek o którym pisałyście - zobaczymy za ile uda się go kupić. Na jaki wzrost patrzyłyście kupując te śpiworki? Myślałam o rozmiarze 62, bo mniejszego raczej nie ma sensu kupować.

A to zabaweczka, która mnie urzekła FISHER PRICE C0108 KARUZELA Z MISIAMI I PROJEKTORE (1779539057) - Aukcje internetowe Allegro Chyba się skuszę na jej zakup ale trochę poczekam na jakąś promocję. Siostra mówiła, że te pozytywki z projektorami są drogie i że już spadły z ceną.
 
ani83- ja Ci odradzam tą karuzelę, my mieliśmy dla Małego i prawie wcale się nie ineresował. Te misie są strasznie blade na żywo:/ Lepiej kup coś takiego na przykład z żywymi kolorkami maxx wypas KARUZELA Fisher Price RAINFOREST (1782211181) - Aukcje internetowe Allegro

Ja gdybym miała kupować kombinezon to bym brała na 56 bo po co na 62, nasze dzieci góra miesiąc, półtora w nim pojeżdzą a mój nosił 62 jak miał 3-4miesiące.
 
V_jolka szczerze?? Ja na Twoim miejscu w pierwszej kolejności kupiłabym ten duphaston o którym wspominałaś wcześniej, a nie zestaw ciuchów który pójdzie pewnie za ok 400 zł. Nie wspomnę że w zestawie 3/4 rzeczy to tuniki z krótkim rękawem które zimą będą raczej mało potrzebne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja wczoraj byłam na zakupach w szmateksie z siostrą i jestem zadowolona, kupiłam jeden biały długi sweter, brązową bluzkę na długi rękaw (za 5 zł), żółtą na krótki rękaw z czarnymi kwiatkami i czarną spódniczkę z pasem dla kobiet w ciąży (za 2 zł), dla męża oliwkowy sweter, dla synka jeansowe spodnie z polarową podpinką na zimę, 2 koszule- za to wszystko bez cen dałam 33zł:-) więc zakupy się udały:-)
 
Do góry