reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Hejka mamusie:)
Dziewczynki muszę się pochwalić że dziś zrobiłam super zakupy dla naszego maleństwa za parę groszy dosłownie.Weszłam na zakupy na Dw.Wileński na Carrefour a tam takie przeceny że szok!!!!Myślałam że stamtąd nie wyjdę:):) Kupiłam 3szt body na ramiączka rozm 67(tak na trochę później)jedne body na krótki rękawek tylko takie jakby miało krótkie spodenki nie takie tradycyjne rozm 54cm dwie bluzeczki na długi rękaw rozm 60 i 74cm.Wszystko oczywiście 100%bawełny. Za wszystko zapłaciłam 45zł.Rzeczy po 10 i 5zl.Normalnie chyba jutro znowu tam pojadę!!!!!!!!!!!! Aż szkoda przegapić .Jestem taka zadowolona bo to moje pierwsze zakupy dla bobaska:):)





 
reklama
ani83 Ja kupiłam ten śpiworek na 62 :)
a dokładnie tą samą zabawkę wczoraj oglądałam, nawet na kilku aukcjach szukałam, tylko właśnie nie wiem tak jak daissy napisała że za jasna :)
tą co daissy pokazała też oglądałam i mi się podoba :p
 
cyśka - takie body z gaciami, czy też śpiochy bez stópek to rampers :-) tak przynajmniej na allegro piszą ;-)
ja dla młodego często zakupy bieliźniane robiłąm w okresie jak strasznie rósł Auchan, tam zawsze najtaniej było. I o ile ciuchy używane jak najbardziej, to bielizna, to co młody ma przy skórze to jakoś mam opory na używane
 
trina79 - wiesz nie wiem jak one się dokładnie nazywają ale takie body na krótki rękawek ale nie wycięte tak jak zwykłe body w kroku tylko takie przedłużone jakby krótkie spodenki :) przecudne poprostu.





 
dziewczyny co do karuzeli. Mnie się bardzo podobają te z fisher price, z projektorem, kręcące, grające, świecące itd itp

Ale wiecie co, słuchałam w "mamo to ja" Pawła Zawitkowskiego i on mówił że takie karuzele przynajmniej w pierwszych tygodniach życia są bez sensu. Dziecko nie jest w stanie opanować zmysłami wszystkich bodźców. Lepiej powiesić nad łóżeczkiem jakąś zawieszkę tak żeby dziecko mogło skupić wzrok na przedmiocie.

O znalazłam można posłuchać:) Mamo to ja - Mamo to ja - S02E03 - VoD w Onet.pl
 
bo na samym początku dziecko jest krótkowidzem i słabo odróżnia kolory. Najbardziej uwagę przykuwaja duże czarno-białe wzory.
 
a ja się dowiedziałam że dziadek sponsoruje wózek, jednak stwierdziłam, ze nie bedziemy szaleć i wózek bedzie wielofunkcyjny 3w1 (gondola, spacerówka i fotelik) za 1500 zł firmy tako... bo ja mam wybrać a tato płaci

ja też myślę o kaaruzelce, ale dopiero nieco później, później też jak dziecko bedzie już bystrzejsze kupię mate edukacyjną, to wygodne, kłądziesz gdzie chcesz, gdzie dziecko cię widzi i słyszy i robisz co chcesz, a ono sie bawi ( no jesli bedzie w miare grzeczne :) )
 
My bylismy ostatnio w skelpie z wózkami i kurde coraz bardziej przekonuje sie do xlandera XA...a na poczatku jakos w ogole nie brałam tego wózka pod uwage...ale jak nim pojezdziłam po sklepie, sprawdziłam jak sie składa, jak sie wszystko montuje i poczytałam na forum opinie...to chyba teraz moj faworyt....szkoda ze maja dosc mały wybór kolorów...
 
krisowa- ja bym nie była tak optymistycznie nastawiona, że dziecko będzie samo się bawiło na macie hihi :-) nam też dziadek tzn. mój tato wózeczek sponsorował, ciekawe czy teraz też się szarpnie:)
Paluszek- wszyscy których znam i mają XA to bardzo polecają.
 
reklama
Do góry