reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

mój uwielbiał leżeć na macie na brzuszku ale to jakoś jak skończył 4miesiące, w sumie mata nam posłużyła do 6miesiąca bo potem nauczył się pełzać i z niej i tak złaził na panele. Daniel w łóżeczku to tylko spał- resztę czasu albo spacer, mata, leżaczek.
 
reklama
Rozmawiałam z siostrą na temat karuzeli, jej znajomi,którzy je mają są zadowoleni. Ale prawda jest taka, że każdy produkt ma swoich zwolenników i przeciwników, każde dziecko jest inne i inaczej reaguje. Póki co jestem na tak jeśli chodzi o tą karuzelę.

krisowa też podoba mi się wózek o którym mówisz, ale wolałabym go najpierw obejrzeć w "realu". Niestety nie bardzo wiem o sklepach z wózkami w mojej okolicy. Dwa znane mi już odwiedziłam, w jednym Pani faworyzuje jedną firmę, w drugiej hurtowni nie mają Tako. Póki co urzekł mnie ten 4runner, chociaż muszę jeszcze pooglądać, pooceniać. 8 lat temu kupiliśmy wózek Polaka, ciężkie to było, szerokie, mało zwrotne, do tego wiecznie zjeżdżało w lewą stronę. Ale jakoś człowiek się cieszył, że nowy dwufunkcyjny wózek dla dziecka mamy. A teraz przesmradzam...
 
Witam przyszłe mamusieJ
Niedawno sama zostałam ponownie mamą( tym razem bliźniątJ ),udało już mi się dojść do formy prawie sprzed ciąży i dlatego pozbywam się całej swojej ciążowej garderoby.
Ubrania są w stanie bardzo dobrym, zdecydowana większość to nabytki z tegorocznych kolekcji dla przyszłych mam,takich firm jak H&m, Happy Mum, Mothercare i tak oto w skład paczki ciuszków,które chce sprzedac wchodzą:
2 pary jeansów( jedne H&M,drugie Happy Mum)
2pary spodni lnianych H&M kolor beżowy oraz kolor granatowy
3pary spodni dresowych( w tym jedne ¾) H&M,kolor szary,a te ¾ kolor zgniłozielonyJ
Spodnie3/4 H&M typu bojówki
Spodnie długie typu bojówki
2 bluzki rózowa i granatowa Mothercare,a druga nie pamiętam bo odcięłam metki
2 spodnice( jedna jeansowa H&M, druga w kwiaty Happy mum)
4sukienki wiosenno-letnie(3 są z H&M,jedna w kwiaty z Happy mum)
Pas ciążowy( powiedzmy ozdobny do noszenia na bluzki,w kolorze ecru)
Pas ciązowy podtrzymujący brzuszek z regulacją zapięcia( baaardzo przydatna rzecz bo znakomicie odciąza kręgosłup)
Pas poporodowy( gorset),maskujący rozciągniety po ciazy i porodzie brzuszekJ w kolorze cielistym,rozmiar L( choć na metce jest błędnie podane XL)
Płaszcz beżowy w sam raz na zbliżającą się jesień a potem wiosnę, H&M(rozm.L)
Wszystkie ubrania ciążowe, które wymieniłam są w rozmiarze w większości L, niektóre M
Dodatkowo dorzucam poduszkę poporodową ( tą która wyglada jak koło ratunkowe i jest wybawieniem zwłaszcza po porodzie naturalnymJ),oraz elektroniczną nianie z IKEA, użytą raptem 4 razy,oraz nowy fabrycznie zamknięty krem Mustela przeciw rozstępom.
Rzeczy chcę sprzedać jako jedną paczkę, ale gwarantuję, ze cena jest super promocyjna.
Jeśli ktoś jest z Warszawy to jest możliwość przymierzenia ubrań przed kupieniem.

Ponadto mam jeszcze do sprzedania dwa podwójne elektryczne laktatory: jeden firmy LANSINOH, drugi absolutna nowość MEDELI także podwojny laktator FREESTYLE( rózni się on tym,ze daje możliwość odciągania pokarmu bez uzycia rąk.
Oczywiście oba laktatory można uzywać jako podwojne i odciągać pokarm z obu piersi na raz( co znacznie skraca czas) lub jako pojedyncze.
Wszelkie pytania proszę na PW
Pozdrawiam, Natt
PS.załączam zdjęcia niektórych ubrań. pozostałe na zyczenie,aby tutaj nie zaśmiecac wątku:)
 
A ja z karuzele polecam Tiny Love> szczególnie taka ( nie pamiętam dokładnie nazwy ) ale chyba serenada zwierząt. Z takim kółeczkami bialo czarnymi spiranymi. One obracaja sie takim nietypowym ruchem, nie tylko w kólko, ale tez zwierzaki specyficznie wirują. Miałam taka przy młodej, tyle ze po innym dziecku , mocno naruszona i zniszczoną. niestety po 3 miesiącach padła, potem kupiłam inna i nie bylo juz takiej fascynacji i zainteresowania. Choc w nowej byly i światełka i jakieś robaczki sie suwały. A potem wyczytałam ze ta pierwsza dostala jakąs nagrodę psychologow. faktycznie moim zdaniem zasłużoną.

Fisher Price nie lubie..kicz i tandeta. Zwlaszcza maty edukacyjne. Sa strasznie cienkie, trzeba pod nie zawsze jakis koc podłozyc, nie am tylu faktór do obadania, za duzo kolorow, dzieciaki sie męczą... projektowane pod rodziców , a nie dzieci.
 
zgadzam się z Mitrą, mieliśmy 3 maty- 2 z Tiny Love i 1 z Fisher Price, ta ostatnia beznadziejnia głownie ze względu na to, że bardzo cienka poza tym niewiele zainteresowania wzbudzała.
 
Mitra
piękne zdjęcie

dobrze Was poczytać odnośnie zakupów..przyda mi się, bo ja jak ktoś tu wspomniał podobnie 16 lat temu ..pamietam karuzela jak kupiliśmy dla Szczepana to była nowość..w ogóle hehehe ale fajna była...wózek na szybko kupowany bo wedle zabobonu po narodzinach..zostawiliśmy dziecko ze znajoma pielegniarką i hajda do sklepu...stały jeden czy dwa tylko....wtedy na paskach były ..i sprawił sie przy dwójce super..bujanie było i jazdy hardcore z tata po lesie...ech...
Teraz czytam czytam..chłonę i trzeba widzę poświęcić troch czasu na wybór.
 
Mitra- a co to za karuzela ta z Tiny Love którą polecasz? wklej link proszę. Ja chyba zdecyduję się sprzedać tą beznadziejną z Fisher Price i kupię coś innego.
 
reklama
Do góry