reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

dziewczyny a powiedzcie bo ja nigdy tych miękkich sportowych staników nie nosiłam, jakie one są wygodne? nie spłaszczają bardzo piersi? nie podjeżdżają do góry? jak będą sie dobrze nosić to na pewno jeszcze kupię
 
reklama
Karola - trzyma dobrze, ramiączka mimo, że cienkie to się nie wrzynają wcale. Mi już biust z niego wychodzi ;) Co do kombinezonu to bardzo ładny - podobny troszkę do mojego, bo też śpiworek :D jak przyjdzie daj znać czy ma ładniejszy kolor?
 
mama2006 śpiworek już przyszedł, kolor jest duuuuuuuuuuużo ładniejszy! jest taki jasny zielony :) jest śliczny :)
bardziej przypomina ten tu: Kombinezon coccodrillo rozm. 68 + czapka coccodril (1794345427) - Aukcje internetowe Allegro
bo na tej aukcji co ja licytowałam to jakiś żółty wyglądał... ja to wiedziałam że on jest zielony dlatego na zdjęcie nie patrzyłam

no ja właśnie pamiętam jak Ty swój kupowałaś :) w sumie to dzięki Tobie zdecydowałam się na kombinezon - śpiworek :p

co do tych biustonoszy to ja już mam D więc raczej chyba akurat tego nie zamówię... muszę znaleźć jakiś który jest z rozmiarami...

*Vanilia* te staniki noszę ze względu właśnie na to że nie uciskają i są wygodne...
mi nigdy żaden nie podjeżdzał do góry, nawet o tym nie pomyślałam że tak może się komuś dziać :p
tak samo jeśli nie kupisz za małego to nie spłaszczy Ci raczej piersi :)
ja innych nie jestem w stanie nosić bo są nie wygodne...
 
Karola - bardzo ładny kolorek ;) no i super zakup :D

Co do biustonoszy, to ja używam tych do karmienia, są bardzo wygodne i dobrze piersi podtrzymują. Więc warto takie kupić ;) I nie ma tutaj rozmiaru uniwersalnego. Ja kupowałam je 6 lat temu za niecałe 12zł i są bardzo mało zniszczone. Więc polecam ;) (kupowałam je na bazarku przy ul. Puławskiej) - geniusia będzie wiedziała gdzie :D jest tam kobitka w pierwszym rzędzie i ma ciuszki dla dzieci, to u niej właśnie :D
 
Karola - to jest niedaleko metra Służew. A dokładnie ul. Puławska róg Al. Lotników. Jest tam bazarek z białymi budami - większość tam handlują japońce, ale są też i Polacy. Ta kobitka jest młoda, blond włoski i budę ma pomiędzy japońcami.

Geniusia
- i jak odwiedziłaś ten bazarek?
 
mama2006 dziś się nie udało. Przed chwilą wróciliśmy do domu. Pojechaliśmy dziś Piaseczna do Fashion House. Efekt - spodnie ciążowe za 40 zł przecenione z ok.120 zł, są tak na trochę później, niezbyt grube, będę miała na po domu oprócz legginsów. A dodatkowo kupiłam sweterek-sukienkę za 30 zł przeceniony z 90 zł. A mój się taaak obkupił, że moje zakupy to pikuś :szok: Wiecie, zachęcilam chłopa do wejścia do sklepu z dżinsami. I zaczął przymierzać. Cierpiał, jak on cierpiał :-D ale dzielnie przymierzył z 10 par. Kupił 2 szt, mam spokój z nim w końcu, bo nie lubi zakupów, a narzekał, że spodni nie ma. To go dziś cisnęłam, żeby mierzył wszystko, co sprzedawczyni podaje :-) A dodatkowo wreszcie namówiłam go tez do kupna butów.

Wreszcie przyszły bodziaki z krótkim rekawkiem, a zamówiłam je 11 dni temu. Ładne, proste wzorki i niedrogie jak na nowe rzeczy, ale to była promocja z grupowych zakupów.
 
reklama
mama2006 dziś się nie udało. Przed chwilą wróciliśmy do domu. Pojechaliśmy dziś Piaseczna do Fashion House. Efekt - spodnie ciążowe za 40 zł przecenione z ok.120 zł, są tak na trochę później, niezbyt grube, będę miała na po domu oprócz legginsów. A dodatkowo kupiłam sweterek-sukienkę za 30 zł przeceniony z 90 zł. A mój się taaak obkupił, że moje zakupy to pikuś :szok: Wiecie, zachęcilam chłopa do wejścia do sklepu z dżinsami. I zaczął przymierzać. Cierpiał, jak on cierpiał :-D ale dzielnie przymierzył z 10 par. Kupił 2 szt, mam spokój z nim w końcu, bo nie lubi zakupów, a narzekał, że spodni nie ma. To go dziś cisnęłam, żeby mierzył wszystko, co sprzedawczyni podaje :-) A dodatkowo wreszcie namówiłam go tez do kupna butów.

Wreszcie przyszły bodziaki z krótkim rekawkiem, a zamówiłam je 11 dni temu. Ładne, proste wzorki i niedrogie jak na nowe rzeczy, ale to była promocja z grupowych zakupów.
Gdzie tam jest sklep ciazowy?
 
Do góry