reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

ja mam turystyczne i polecam sa modele z odpinanym bokiem i wtedy bak sobie wychodzi
przy 1 dziecku miałam drewniane i mimo ochraniaczy i tak budziło się gdy nózka lub raczka sie zblokowała między szczebelki a w turystycznym nigdy nie ma tej opcji i mam plus koła w łóżeczku wiec mogę przestawiac w ciągu dnia nawet śpiacego maluszka

co do allegro o tak polecam tam tyle jest okazji za groszę
na86 kombinezon superr i wygodny nawet śpiącego malucha włożysz i zapniesz

Munie ja bym sie nei pzrejmowała gadaniem innych jak kupisz ciuszek lub 2 to przeciez nic się nie stanie a jak tu juz ktoś napisał na ostatnią chwile to spory wydatek i ja tez bym sie nie mogła powstrzymać
co do rozmiaru to zależy czy sie jest wysokimm bardzo czy nie bo wiadomo jak rodzice wysocy to racze maluch tez będzie spory
ja jestem niska mąz wysoki ale maluchy nasze urodziły sie w tak zwanych standardowych rozmiarach i 1 ciuszki to były te 58
ale ja kupuje jak hurtem udaje sie tzn na allegro lub w ciucholandzie to różne rozmiary
 
reklama
I znów dzisiaj zrobiłam zakupy dla maleństwa ;) Poszłam rano z mężem na Olimpijkę (taki bazar na Woli) i kupiłam ciuszki po 1zł ;) Mąż kupił maleństwu buciki też za taką kwotę :D Potem jeszcze kupiłam ale już za 4-5zł kaftaniki nowe w Auchan - też dobra cena.

Co do rozmiarów to ja kupuję na początek 50/56 ale i też na 62cm. Nigdy nie wiadomo ile cm - będzie miał brzdąc jak przyjdzie na świat.
 
Kółka w szczebelkowych tez sa, i płozy do bujania :)
My nie mialysmy problemow z utykaniem nóżek, ale wierze ze to sie może zdarzyć.
 
ja tam olewam cudze gadanie z niekupowaniem ubranek "żeby nie zapeszyć"; teściowa jak jej powiedziałam, że zamówiłam przez net 2 paczki body na 3-6 i 6-9 miesięcy, to Mojemu potem mówiła - tylko nie kupujcie nic, bo to ZA WCZEŚNIE, to Mój wytknął jej że zabobony uprawia. Moja mama przekonała się, że mam gdzieś jej gadanie, że to za wcześnie. I słuchajcie, już sama zaczęła coś tam kupować dla wnuczki/wnuczka. Mam już od niej te ręczniczki Disneya z Lidla, ciupkie pierwsze śpiochy. I dziś wyslała mi zdjęcie, że dziś też jakieś ubranka kupiła.

Moje zdanie jest takie, słuchać trzeba własnej intuicji i nie wierzyć w zabobony. Przecież mamy rozum :tak: A to dla ciekawości Przesądy ciążowe ciągle żywe? - Dziecko w INTERIA.PL - ciąża i wychowanie dzieci, planowanie ciąży, forum dla rodziców
 
ja narazie tylko ogladam w necie i nieśmiało na żywo....zacznę polować na okazje i jak oficjalnie ogłoszę ciąże, to rozgłoszę po rodzinie i znajomych.
Zaczyna brzuszek sie pojawiać spódnica za lużna, zaczyna być dobra...i znowu kilo więcej na wadze:)
 
Mnie do tej pory udało się zdobyć kilka ciążowych ciuchów za grosze. Co do rzeczy dla Maluszka, dopiero tworzę listę z wyprawką, ale widzę, że pomału trzeba zabrać się za zakupy, bo czas leci a i finansowo dobrze by było to porozkładać. Póki co, znalazłam parę fajnych i niedrogich rzeczy w katalogu Ikei (np. pościel z kocykiem i prześcieradełkiem) - teraz trzeba się tylko po nie wybrać :-)
 
Dziewuszki...
jak wam się podoba ten wózek?
KINDERKRAFT Wózek 3w1 Wielofunkc. NIEMIECKA JAKOŚĆ (1785042743) - Aukcje internetowe Allegro
Bo ja się zastanawiam, tylko boję, że na tych moich wiejskich drogach, to te małe kółeczka nie dadzą rady....
confused.gif
dry.gif
 
V_jolka - wózeczek nawet fajny, ale masz racje z tymi kółkami może być ciężko - zwłaszcza zimą. Choć jeśli bardzo Ci się podoba i stwierdzisz, że dasz radę to go kup - nawet tani jak na nowy z takim stelażem ;)

A ja dzisiaj jadę obejrzeć ten fotelik http://allegro.pl/berber-fotelik-samochodowy-carlo-exclusive-0-10kg-i1778789362.html (numer 066) jak dobrze pójdzie do dzisiaj go kupię i będę miała już z głowy ;) Jak Wam się podoba? tylko dokupię sobie ochraniacze na pasy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
V-jolka osobiście na wiejskie drogi to kupiłabym z dużymi pompowanymi kołami żeby maluch miał dobrą amortyzację, choć czasem na wsi drogi lepsze jak w mieście;-) ogólnie bardzo mi się podoba

mama fajne nosidełko. Kolor mi się podoba, ogólnie się nie wypowiem bo totalnie się na tym nie znam, które dobre a które złe
 
Do góry