reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
agacinka1221 - powiem Ci że prześliczne te body i cena bardzo bardzo przystępna :)
Już się nie mogę doczekać kiedy ja zacznę kupować ale chyba dopiero jak poznam płeć naszego maleństwa.A usg dopiero 22września :(



 
ja narazie kupuje ciuszki w kolorach neutralnych, zeby moglo byc dla dziewczynki i dla chlopaka.jak bede miec corcie to i tak kupie jej b. malo ubranek rozowych.nie podobaja mi sie dziewczynki ubrane od stop do glow na rozowo.
 
ja kupiłam te ubranka, mimo że są między nimi różowe i niebieskie, bo za sztukę wszyło mniej jak 1,11 zł. w razie czego nie będzie mi szkoda komuś innemu oddać. więcej zakupów jak do tej pory nie zrobiłam, ale już coraz ciężej jest się powstrzymać, jednak też czekamy na poznanie płci. może już we wtorek się dowiemy :)
 
agacinka no to trafiła się okazja ja czekam na kasę by odebrać moją paczke z poczty bo lasce sie pomyliło i mimo że wysłałąm kasę to wpisała ponownie kwotę do zapłąty czekam na zwrot a tam było 34 bodziaków i to róznych rozmiarów
teraz to chyba mało mam pajaców
mama za przesyłkę wiecej zapłaciłas niz za towar hehehhehe okazja jak diabli
 
reklama
Do góry