reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
agatulka - ja niestety mam bardzo ciężkie łóżeczko i to na własną prośbę :-( . Widziałam jak starszy syn mojej siostry targał łóżeczko z siostrą w środku i stwierdziłam że lepsze chyba będzie jednak ciężkie. Niestety teraz tego żałuję. No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - przynajmniej miałam powód aby namówić M na koszyk ;-).

Zazdroszczę Wam umiejętności buszowania w ciuchlandzie, bo dla mnie to jest umiejętność. Ja parę razy podchodziłam ale nigdy nie potrafiłam nic znaleźć :zawstydzona/y: nie mam daru do tego
 
Fajny ten koszyk, tylko szkoda że jest tylko na chwilkę - bo dziecko szybko z takiego wyrasta.

Wczoraj dostałam od koleżanki wielką torbę, prze różnych ubranek. Od rozmiary 56 do 86 ;) Ledwo do domu przyniosłam i to jeszcze podobno z ciuszkami nie koniec :) Mam nie które cudne śpioszki np. Kocham moją mamusię i mojego tatusia (coś w stylu jak pokazała Dee). Super słodkie są ;) Dostałam też smocznik dla maleństwa, wkładki laktacyjne i parę innych pierdół :) Fajnie jak można czasem coś dostać od kumpelek - łatwiej mi teraz będzie i nie będę musiała tak dużo kupować.
 
mama2006 - no pewnie że fajnie jak można od kogoś dostać nawet małe wsparcie w postaci przeróżnych rzeczy dla naszych maluszków.Ja jak narazie jeszcze nic nie dostałam ale myslę że to tylko kwestia czasu i niedługo zaczną do mnie napływać różne rzeczy od znajomych i rodziny dla mojej kruszynki :)
 
Ja niestety nie liczę na ciuszki i drobiazgi dla malucha. Jako że będę pierwsze dziecko miała w późniejszym wieku, to większość koleżanek ma już naprawdę duże dzieci. A po rodzinie, no cóż, też nie ma szans. W najbliższej famili i tak moje dziecko będzie pierwszym maluchem. A siostry cioteczne też mają już duże dzieci. Jak lepiej się będę już czuła, to trudno, ale poszukam ubranek w ciucholandach. Dla mnie to prawdziwe wyzwanie, bo nie umiem znajdować okazji. Wczoraj byłam w Galerii Mokotów, weszłam do 3 firmowych sklepów dziecięcych i ceny są dla mnie zabójcze, jak na kupowanie ciuszków na parę tygodni na samym początku.
 
geniusia - od jutra prawdopodobnie będę na mokotowie (Twoje okolice) więc możemy się umówić i Ci zaprowadzę do fajnego komisu z ciuszkami dziecięcymi, jeśli jeszcze tam jest :p ogólnie możemy się też spotkać i pogadać :) jakby Ci pasowało. Co do ciucholandów to chyba w landzie są jakieś, nie pamiętam gdzie są jeszcze. Odezwij się na priv.

Co do takich zakupów ja zawsze coś znajdę :D kiedyś jak byłam w ciąży z Kubą, to kupiłam sweterek za 60groszy ;) wszyscy w szoku byli hehe
 
reklama
wróciłam z zakupów, i do ciuchlandu nie trafiłam. Straszna pogoda jak dla mnie, ledwo do domu doszłam w ten upał, już nie miałam siły do szmateksu zasuwać. Sobie kupiłam jeansy na gumce, nie na tej grubej ciążowej tylko zwykłej jak w dresach i super bo prawie na teraz jak brzuch jeszcze nie jest taki duży.
kupiłam dywanik do łazienki i jedzenie, nadźwigałam się jak nienormalna
 
Do góry