reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Justynka narazie nie ma co pokazywac bo co podam cene to mnie zaraz przelicytuja. Takze w niedziele bede walczyc bo aukcje sie koncza, ale nic na siłe- wtedy pokaze:-) ale sa to najzwyklejsze drewniane, proste łózeczka. Nie mam zamiaru pakowac kasy w super łózeczko, byle było stabilne. Kupie dodatkowo porzadny materacyk- ale to juz w sklepie. Na wózku nie mam zamiaru oszczedzac:-)
 
Ja tez jeszcze nic nie kupuje, bo jak wiem ze zaczne, to nie przestane :D

Justyn_ka nie wiem co sadzisz o poduszkach dla dzieci ale nie zaleca sie ich nigdy dla noworodkow, nawet tych cienkich. Najczesciej spotykam sie z opinia ze min rok dziecko powinno spac bez poduszki. Mi sie te zestawy podobaja, ale ze poduszki nie potrzebuje, to chyba kupie wszystko osobno. Materacyk chcesz kupic taki jak w linkach? Kokosowo-gryczany? Ostatnio znowu czytalam, ze tych juz sie nie zaleca, bo za twarde i sa pozywka dla plesni, bakterii itp. Najlepsze niby z pianki albo lateksu. Zwariowac mozna, no wszedzie co innego pisza.

Ja pod wplywem hostori o wypadajacej gondoli sprzed kilku stron, zaczelam sie rozgladac za innym wozkiem niz Tako. Co myslicie o X-Lander X-run? Maz zapowiedzial, ze bedzie biegac z dzidziusiem, wiec zastanawiam sie nad takim:

product-793-l-1.jpg


r,id,d14xOTg7aF4xOTg7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2kvemFrdXB5My9ycW0vNjI4MS9lOWZlYWM3ZjJjOTg5ZTE3YmE0OWY4Mzc3YWFjMzAzYi5qcGc7bV50cnVlO3BedHJ1ZTt0XmpwZztzXnpha3VweTQ7ZnReMQ==.jpg
 
emzetka to co dziecko ma na plaskim spac? a jak mu sie uleje to sie udlawi...jakos strach mnie oblecial. Materac tez bym chciala piankowy, ta gryka jakos do mnie nie przemawia...
A co do wozka, to dla mnie tylko Joolz Day i zaden inny wiec na tematy innych sie nie wypowiadam :)
 
Justynka- ja bym kupiła samo łóżeczko. Tak jak emzetka pisze, poduszki najlepiej nie używać. Co do wyposażenia łożeczka to u nas tylko prześcieradło i śpiworek do spania, jak Mały był jeszcze mały:) to rożek był potrzebny. Ta cała reszta zbędna wg mnie.
emzetka- fajny ten wózeczkek. Kuzynka ma coś takiego i sobie chwali.
 
No tak zalecaja, w internecie, w mojej ksiazce o ciazy i dziecku od poloznej. Nie pamietam dokladnie dlaczego. Jest tez cos takiego jak poduszka klinowa, ale szczegolow nie znam. Mozna tez podlozyc pod nozki lozeczka, od strony glowki, cos aby lozeczko lekko pod skosem bylo.
 
daissy_ pisalysmy jednoczesnie o tej poduszce - klinie.

Mozesz napisac, jesli wiesz, jakiej firmy ma wozek Twoja kuzynka?

Apropos spiworkow - jakiej maja byc grubosci? Wszedzie pisza, ze dziecka nie przegrzewac, bo to gorzej niz jak ma zmarznac i zastanawiam sie skad mam wiedziec jakiej grubosci ma byc kocyk czy spiworek. Nasze dzieci zimowe beda, ale przecez grzejemy w mieszkaniach - choc dla dziecka do spania to zalenaca 18 stopnii. DLa mnei to zimno i zmarzne ( bo na poczatku bedziemy spac w jednym pokoju ), ale przynajmniej na energii zaoszczedzimy :)
 
reklama
emzetka- ona ma Urban. Próbuję znaleźć ten model w necie ale coś mi nie idzie. Kupowała go w Anglii. Jak znajdę to wstawię linka.

Powiem Ci, że mój jak się urodził to był straszny zmarźlak i jakbyśmy mieli 18stopni w domu to by chyba zamarzł! Na początek to najlepiej w rożku niech sobie śpi, a śpiworek to ok. 3miesiąca- a wtedy będzie już wiosna to jakiś cieńszy kupisz.
 
Do góry