reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Nie jestem przesądna, a teraz mamy bardzo ciężki miesiąc i dzieciowe pieniążki musiały pójść na min wesele gdzie mój mąż jest świadkiem, panieński/kawalerski i prezent. Dlatego Eryk zadecydował, że nie ruszymy pieniędzy póki nie kupimy podstaw dla dzieciątka, zatem łóżeczko już jest w domu a komoda przyjedzie za tydzień, o taka ;-)
komoda ż
Myśleliśmy też o łóżeczku turystycznym, ale zakupimy je przed pierwszym jakimś wyjazdem, bo jednak łóżeczko drewniane to podstawa ;-) (według Nas)
Do zakupów dziecięcych możemy też zaliczyć panele podłogowe, które znaleźliśmy po bardzo kuszącej cenie (czekałam specjalnie na odpowiedz ze sklepu kiedy będą dostępne i od razu mąż poleciał kupić (przedwczoraj :p)
Panel laminowany AC3 6mm 3.003m2 Klon Neutral :: Bricoman
idealnie pasuje do mebelków które już mamy, a dla dziecka to super rozwiązanie bo nie będzie tak widać zarysowań :D
 
reklama
Dee_ my też uważamy że łóżko drewniane to podstawa, kupimy pewnie jakieś tradycyjne.

Część dziewczyn pisała, że zamiast drewnianego łóżka kupi turystyczne, czy to turystyczne ma materacyk? Zawsze mi się wydawało, że dziecko nie powinno spać na co dzień w takim, bo jest mało anatomiczne.
 
Chyba będę musiaa wybrać się do jakiegoś sklepu dziecięcego i pooglądać wstępnie towar:D bo widzę że mało wiem...

Ja na razie zakupy koncentruje na sobie, w H&M kupiłam już dwie pary spodni ciążowych, bo w zwykłe dzinsy już niestety nie wchodzę, rozporka nie mogę zapiąć, z kolei te ciążowe mają jeszcze trochę za duży pas elastyczny, także czekam aż brzuszek jeszcze trochę mi urośnie... a ostatnio rośnie dość intensywnie:D
 
Ja mam jedne z h&m dzinsowe za 30 bądź 40 zł i mimo luźnej gumki chodzę już w nich :-) niestety promocje na eleganty się skończyły więc w auchan kupiłam sobie za 45 zl - też guma luźna, ale trudno. Wygoda maluszka najważniejsza :-)
 
ja jeszcze noszę ostatnie dwie pary spodni w których rozporek dopinam do połowy, resztę zapinam paskiem, ale już długo tak nie dam rady, bo sam pasek mnie uwiera bardzo jak siedzę, także już niedługo tylko spodnie ciążowe mi zostaną...

z bluzkami sprawa jest łatwiejsza, bo połowa jeszcze jest całkiem dobra,

zastanawiam się tylko co z kurtką na zimę? na grudzień i styczeń bez sensu jest coś nowego wielkiego kupować... a mam tylko płaszcz zimowy i kurtkę puchową - oba w rozmiarze 36, więc miejsca na duży brzuch w 8/9 miesiącu w nich nie ma:(

żal wydawać mi 300 zł na zimową kurtkę.
ale chyba nie będzie innej możliwości, ostatnio w Poznaniu znalazłam fajny sklep z ciuchami ciążowymi i jak będę już coś musiała kupić to kupię to:

Mama Licious NEW ANOUKA ciepły jesienno-zimowy PŁASZCZ CIĄŻOWY BELLA MAMMA

ciekawa jestem tylko czy taka kurtka jest ciepła... bo ja muszę mieć puchowe albo wełniane okrycie, gdyż jestem strasznym zmarzluchem:D
 
Mnie też zastanawia okres jesień/zima.
W zeszłym roku mąż kupił mi kurtkę orsay - bardzo podobną jak ta ze zdjęcia tylko bez paska. Śmiałam się, że to rozmiar 36 a na brzuchu rozciąga się jak do ciąży :D
Może będzie dobra - zobaczymy w praktyce :p
 
mama2006 mówisz ciezko sie zarejstrowac??? e tam:-) ja od wczoraj mam konto i zawziecie próbuje wylicytowac łózeczko, zobaczymy czy mi sie uda:-D
 
reklama
Do góry