reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

my uzywalismy happy 0 i 1 (bo dla wcesniakow byly), pampers 1i 2 i dada 2, maz kupil, bo paczka z allegro nie zdarzyla przyjsc, powiem ze z dada jestem zadowolona i nie widze roznicy z pampersami
a husteczki pampers sensitive, bez zapachu, to podstawa na wyajzdy (a mamy ich ogrom po lekarzach)
 
reklama
munie- fakt te pampki sa supr, mialam kilka sztuk.No i znajomi w prezencie kupili ale 3 wiec poczekaja jeszcze.Ale ich cena....jak juz to na wyjscia bedzie miala.Narazie uzywamy tanszych do tej pory nic nie przecieklo a pupa tez nie odpazona i do calowania:-D
 
a ja wychodzę z założenia ze jak sie dba o pupe to nie grozi ostre odparzenie, bo wiadomo, czasem tak podcieknie, ze nie ma sposobow na pupe, albo dziecko czesto po antybiotyku ma czerwoną pupe, albo tak jak moj synek w szpitalu tydzien bez kapania, na antybiotyku, po zabiegu, oslabiony mial delikatne odparzenie ale sudocrem polozylam i po klopocie a w happy go jeszcze ubieralam i nie są to wysoko klasowe pieluchy
 
my na razie testujemy pampersy i dady :-) zuzylismy jedna paczke 1 pampersa a teraz jedziemy na 2 :-) jak dla mnie Dada troche sztywniejsz od pampkow...ale pampki jak sa zasikane to sie takie grudki robia, czego nie zauwazylam w Dadach :-)
Czy jest tu jakas mama ktora przeszla juz na 3?? kiedy mniej wiecej dzidzius do nich dorasta?? ja mam ogromny zapas 3, bo 4 paki Dady, 5 pak pampersow heh i huggiesy, no i 2 paczki 4 :-p
 
No więc tak: w promocji w Tesco będą te pieluchy, o które się pytałam. Opakowanie za 27,99 za sztukę wychodzi 0,35 groszy. W Realu są Pampersy 3 opakowania za 99,95 zł więc też się opłaca ale są od rozmiaru 3. No i te Pampersy Sleep&Play za dwa opakowania 49,99.
 
wiecie gdzie można kupić albo zamowić taki becik starodawny, albo zwykły śpiworek, zaraz z rozka dziecko mi wyrośnie i co dalej? te nowoczesne spiworki srednio mi sie podobaja
 
maron - ja już używam pieluch 3. Z 2-ek już mi wyrósł. Ja używałam pieluch chyba już wszystkich firm:
Huggies newborn - takie sobie (miał odparzenia)
Pampers - fajne i miękkie (ale dość drogie)
Pampers Premium - mało widzę różnicy pomiędzy, zwykłymi a tymi.
Happy - fajne bo szerokie (dobre na bioderka)
Baby dream - jak na razie to mój faworyt ;)
Dada - w miarę ok, ale dość śmierdzą.
Gaga - kijowe pod względem kształtu oraz zapięcia. Małemu siuśki uciekały.
Z Lidla - też super, miłe w dotyku i nie śmierdzą.

Chyba wszystkie wymieniłam ;)
 
my używamy Pampers Premium Care i nie zamierzam ich zamieniać na nic innego, przy Synku wypróbowałam wiele rodzajów i te są zdecydowanie najlepsze. Jak Mała będzie większa to przejdziemy na Pampers Active Baby ale póki co skórkę ma delikatną a te premium care są najlepsze.
 
reklama
My na samym początku używaliśmy Pampers Premium Care i naprawdę były bardzo fajne.Potem kupiliśmy Dada z biedronki i jak dla mnie za tą cenę też są bardzo dobre.Tylko troszkę zapach mają dziwny ale jak dla mnie spoko.A teraz używamy Pampersy te normalne (zielone) i też są super.Małego żadne z nich nie uczulały.
 
Do góry