reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Dziewczyny mam takie może głupie pytanko ale tak się zastanawiam bo ja też zakupiłam do szpitala te podkłady poporodowe na łóżko i kładzie się je pod prześcieradło czy na prześcieradło???
 
reklama
cyśka - szczerze to nie wiem, ale chyba na prześcieradło. Choć to będzie znowu się ściągać.

dagrab
- to razem szukamy łóżeczka. Moje się nie nadaje. Również jestem zła jak osa... aż ryczeć się chce !!!

A to moja wygrana aukcja - chyba się opłacało :) jak myślicie :p
Husteczki Huggies plus 56 pieluszek (2005789962) - Aukcje internetowe Allegro

a pisałam Wam dzisiaj na głównym wątku w Rossman jest promocja na chusteczki, za 4 paczki - tylko 13zł. Więc się opłaca :D
 
cyska- raczej na przescieradlo, zeby w szpitalu nei musieli co chwile zmieniac.Przynajmniej tak mi siosra mowila.Ona przed obchodem szybko go zamieniala na czysciutki.
Mama- zakup raczej sie oplacal, pewnie masz odbior osobisty.
ja narazie znalazlam dwa lozeczka z szuflada (pisalam na ogolnym watku), wiec tragedii nie ma myslalam ze za taki zestaw trzeba bedzie dac wiecej.
 
Ostatnia edycja:
ja materacyk mam swoj bo kupowalam, ale ten sie przyda na wyjazdy i do tesciowej jak wroce do pracy, bedzie do turystycznego lozeczka :-)
 
Ja chyba czegoś nie rozumiem z tymi podkladami.chcecie je kłaść na łóżko i po prostu na nich lezec gola pupa? A jak wstawać będziecie do obiadu albo lazienki i coś poleci?
Dla mnie to trochę archaicznie wygląda.u mnie w szpitalu dają pokłady absorgyn i nosi się siateczkowe majteczki.tak moim zdaniem jest bardziej higienicznie.i można się normalnie poruszać.
 
reklama
Munie kupiłam te podkłady na łóżko bo w szpitalu wymagają, ale nie mam zamiaru leżeć na tym gołym tyłkiem:-p okropne chyba by to było....będę podkładać gdyby w razie czego coś uciekło bokiem czy coś to żeby nie ma prześcieradło. Też mam te siatkowe majtki i podkłady bella i absorgyn. Tak to sobie wyobrażam
 
Do góry