reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
eve najbardziej rzuciło mi się w oczy jak Ci bardzo urosły cycki :-D też chcę taki bujny biust ;-)
błękitna skarpetki są czaderskie. Ze mnie zawsze wszyscy się śmieją bo mam skarpetki z palcami albo w dziwnych kolorach :-p
Poli kocham Twoje ubranka! chcę wszystkie! :-) najbardziej te kubusiowe i tygryskowe! Bo widziałam tam na pewno tygrska! :-p
 
Ostatnia edycja:
EVE, ORCHIDEA piękne brzuszki!!!

a to my z 26 tygodnia. z 27 jeszcze nie mam:p
26tc inne ubranko.jpg IMG_0549.jpg

tak więc przedstawiam Wam mój ogromny brzuch według pani położnej:sorry:
 

Załączniki

  • 26tc.jpg
    26tc.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 68
piękne brzuszki macie:) z jednej strony to chciałabym mieć taki duży i widoczny jak niektóre z was...
Niestety nie mam żadnych zdjęć z USG wiec nie pokażę wam Daniela:(
 
piękne brzuszki macie:) z jednej strony to chciałabym mieć taki duży i widoczny jak niektóre z was...
Niestety nie mam żadnych zdjęć z USG wiec nie pokażę wam Daniela:(

Ani razu nie dostałaś fotek??Ja mam z 3 etapów ciąży:tak:

Dziewczynki, wszystkie pięknie rośniecie:)!

A to jedne z moich ulubieńców (w tle na talerzyku brownie:p)
DSCF5227.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
POLI ten tygrys ... normalnie szał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudeńko gdzie kupiłas? powiedz, że w PL????

a to My z dziś czyli koniec 31tc:))
(proszę nie patrzeć na brudną bluzkę...:sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:)

Laski Wasze brzuszki są piękne:)) podobają mi się wszysztkie:))

DSC04572.jpg
 
Do góry