reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
Bella piękny brzuszek.
Poli ta pierwsza żaba jest świetna.

Co do zdjęć z USG to moja koleżanka też nie dostaje a chodzi na NFZ. Może to zależy od sprzętu lekarza albo jego woli.
 
chodzę prywatnie, ale moja gin chyba nie ma możliwosci drukowania tych zdjeć, bo wszystkie osoby jakie znam chodzące do niej nie mają zdjęć z USG. Szkoda, bo to fajna pamiątka i też bym takie chciałam, no ale trudno. Nie ma to nie ma:(
 
Aniołeczku a może spróbuj chociaż telefonem z monitora zrobić jak zatrzyma obraz bo to naprawdę cudowna pamiątka. Ja mam kilkanaście fotek- z każdej wizyty co najmniej dwie. Planuję włożyć je na początek albumu ze zdjęciami małego.
 
eee no brzuszki dziewczyny macie całkiem całkiem piekne, żadna na miano orki nie zasługuje :) no chyba że minioreczki.

Bella - nie wiem czemu ale zawsze kojarzyłaś mi sie z pomalowanymi paznokciami :) nie myliłam się :-)

ja tam zdjęć sobie nie robię od momentu kiedy zaczełam mocno tyć czyli jakies moje ostatnie zdjęcie jest sprzed półtora roku :) ale jak tak patrze na wasze fotki to chyba skuszę sie choć na jedno - fajna pamiątka.


Co do zdjęć maleńkiej ja dostaje zawsze kilka zdjęc i filmik z całego usg
 
A.m.g. właśnie jak wstawiałam tą fotke to o tym samym pomyślałam hehe, zawsze mam jakiś kolor na paznokciach;))

co do fotek z USG to ja dostaję przy dokładniejszych pomiarach a tak to nie;/... choć wiem, że jak poprosze to nie będzie to kłopotem:)) może poprosze o jakieś zdjęcie buziulki:))

Aniołeczek może zapytaj?? bo jakoś mi się nie wydaje aby nie dało rady wydrukować, moja gina drukuje razem z opisem na zwykłej drukarce (ma połączoną z usg).
 
A macie jeszcze fotkę kolejnych ciuszków- moich ulubieńców:p
Bella, ja też uzależniona od lakieru do paznokci:baffled:Bez pomalowanych czuję się..naga:szok:U nóg pomalowałam przedwczoraj mimo, iż prawie płakałam z bólu pleców hehehehe
 

Załączniki

  • DSCF5233.jpg
    DSCF5233.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 62
Też mi sie to wydawało dziwne, że nie ma możliwości wydrukowania tych zdjęć. Może na następnej wizycie spróbuję zrobić telefonem z ekranu.

Poli cudne są te ubranka:) Ja to mam wrażenie, że w angli te ciuszki są jakieś ładniejsze jak u nas. Te kolory i aplikacje... Czekam z niecierpliwoscią na to co tata dla mnie wiezie- podobno coś tam kupił:)
 
Dziewczyny, kolejne brzuszki śliczne! A ciuszki boskie!

Co do paznokci - to muszę mieć pomalowane u nóg, bo inaczej czuję się naga :))) A do porodu trzeba będzie chyba zmyć? Przy jednym porodzie, kazali przy drugim nikt nie zwracał uwagi - ciekawe jak tym razem ;)))
 
reklama
nie wiem jak to jest z tymi paznokciami przy porodzie ale mam koleżankę która specjalnie do kosmetyczki szła żeby jej pazurki u stóp zrobiła :-D
 
Do góry