reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

ubranka i brzuszki macie boskie:-) czas się zmobilizować i też jakieś fotki porobić:tak:
co do paznokci to na szkole rodzenia mówili, że nie mogą być pomalowane bo lekarz ocenia też stan rodzącej po kolorze płytki paznokciowej. Ja swoje zawsze malowałam na czerwono i po zmyciu lakieru moje pazury są przebarwione na żółtawo:szok:dlatego teraz ich nie maluję i czekam aż kolor będzie taki jak powinien:rofl2:
 
reklama
560527_4361368765488_1490335672_n_zmniejszacz-pl_533987.jpg09.10.2012 za dużo zdjęć z okresu ciąży jak narazie nie mam, a to taka fotka z wygłupów z koleżanką :-D
 
kasiulec ależ Ty masz super dredy!!!! Super!!!!Brzunio tez imponujący:-D

Wszystkie brzuszki lutowe są śliczne!

A to nasz brzuchol:
 

Załączniki

  • zdjęcie2245.jpg
    zdjęcie2245.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 55
gnidka brzusio superancki

martudionek
normalnie ciążowy brzuch jak ta lala, przepiękny

Kasiulec
cudne masz te dredy :)

a skoro wątek o chwaleniu się to się chwalę moją nową kuchnią w remontowanym domku (jak na razie to jedyne meble jakie tam posiadamy :D)
 

Załączniki

  • kuchnia.jpg
    kuchnia.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 93
reklama
wiem.... one tak leniwie spoczywają na brzuchu :-D ciężkie są strasznie. obecnie mam za małe staniki, choć już w ciąży kupowałam większe o 2 rozmiary, ale uznałam, że nowe kupię w styczniu, bo to cholernie drogi zakup.
 
Do góry