reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Bry :)

u nas o sexie i zadnych czułosciach narazie nie mysle .... ja wrecz przeciwnie do kesti czuje sie brzeydka i patrzec na siebie nie moge ... wszystko mnie wnerwia ....

ja zamierzam po 4 miesiacu rozszerzać jedzonko Olkowi :happy:

kesti gratuluje ząbka :-)


miłego
 
reklama
Hejka z rana :)
Dziś miałam pobudkę o 5 rano ja oczy na zapałkach a mała uśmiech od ucha do ucha i oczka jak 5 złotówki. Jakoś ogólnie miała ciężką noc budziła się i ciężko jej było na nowo zasnąć ale to chyba dlatego że wczoraj była kąpana później niż zawsze i później poszła spać ona już chyba jest przyzwyczajona do swojego rytmu spania.
Na szczęście Iga mi po swojemu daje znać o co jej chodzi - jak jej coś nie pasuje to krzyczy " le " jak jest śpiąca i kładę ją to skręca główkę w prawą stronę i szuka smoka :).:-)
Nic mi się dziś nie chce a tu trzeba mieszkanko ogarnąć i poprasować :crazy:.
A co do mycia małej w intymnych miejscach to ja ją tam lekko myje ale nie otwieram jej za bardzo warg sromowych bo moja mała jak zrobi kupsko to ma je nawet tam więc trzeba ją obmyć całkowicie. U mojej koleżanki z pracy córeczce zarosły wargi sromowe dziewczynka ma 5 lat, lekarz kazał tylko delikatnie przy kąpieli jej tam otwierać żeby to zarośnięcie puściło.
 
Bry:-)
padł mi tablet, a do kompa dopiero teraz doszłam.
Nie śpimy od 5, synuś właśnie zasypia. Jedno pranko się skończyło, zaraz nastawię drugie. Potem prasowanie. Ogarnęłam trochę łazienkę, jeszcze kuchnię muszę. Mikołaj zahaftował mi pościel w łóżeczku, więc trzeba było zmieniać. Samo życie:-)

Kesti, ja też czuję się atrakcyjniejsza:-) nie z powodu piersi, bo te przy Mai miałam większe, ale dlatego, że jest mnie tyle mniej:-) i talię znowu mam:-D:-D:-D i mężon inaczej na mnie patrzy:-D
 
Hej!!!

Wyspałam się baaardzo! Malutkiego od godziny 5 parzy łóżeczko i jak biorę go na poranne karmienie do naszego łóżka to pośpi jeszcze do 8. Mam tylko nadzieję, że się nie przyzwyczai za bardzo :confused: No ale od 21 do 5 śpi u siebie, więc nie jest źle.
Dziś Mąż ma urodziny, więc mamy nastrój świąteczny :tak:
Malutki zaraz się obudzi, oporządzimy się i sruu na dwór. Pięknie jest, więc żal w domu siedzieć.

Dietę Misiowi zamierzam rozszerzać od skończonego 4 miesiąca. Karmię tylko cycem.

Grzechotko przyszedł dziś ten cudowny smok amerykański. Chcesz jeden? :-D Cena to 25zł
 
Hej. My po szczepieniu. Masakra tak się tego bałam i boje nadal eh.. Zaszczepilam ją jednak 6w1 i pneumokoki. Zobaczymy. Naradzie śpi, gorączki brak. Nie chce jej juz przegrzewac i spika sobie w bodach na długi rękaw i skarpetki. Aha 5600 wazy mój bąbel hihi :-) Ale ona tez jest dość długa. Nie wiem ile ma wzr. bo nie mierzyli tam jej.

Wczoraj u mnie była kolezanka i dała Hani karuzele mocowana na łóżeczku. Młoda jest zachwycona. Skacze i śmieje się do tego.

Katia daj znać jak się Wam sprawdzi ten smoczek.

Do kogo sie zgłosić o tego fejsa ? Otworzy liście jakąś grupę zamknięta?
 

Załączniki

  • IMG_20140408_102841.jpg
    IMG_20140408_102841.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Hej.
Wczoraj byłam sie pytać po Kościołach o chrzest i załatwiliśmy 18 maja i co fajne mogą być dwie chrzestne :-) Mam problem z chrzestnym bo u mnie w rodzienie brak mężczyzn i świetnie że można dwie kobietki.

Teraz wszystkie sie oglądają na fejsie:-D
Mykam bo młody wzywa.
 
A jak ubieracie swoje dzieciaczki w taką pogodę jaka jest teraz tzn około 15 C , ja mam z tym problem bo jestem zmarzluch i ciągle mi zimno i boję się że jak będę małą ubierać tak jak ja żeby mi było ciepło to ją przegrzeje a znowu nie chce też ją za lekko ubierać .
 
Inka ja też mam problem z tym. W Łodzi dziś upał 21 stopni a i tak go za ciepło ubrałam bo ma rajstopki spodenki welurowe body na krótki bluzkę na długi i cienką bluzę czapkę mogłam nałożyć tylko body na długi i bluzę i byłoby ok ale śpi nie kweka więc jest chyba mu dobrze właśnie siedzimy vw cieniu bo się sama upocilam :-D
 
reklama
Edda Misiek ma w nosie ten smoczek :baffled::baffled: już większym zainteresowaniem cieszy się zwykły z lovi, ale też trzeba się namęczyć żeby zassał.
Będę jeszcze próbować z tym super smoczkiem, ale czarno to widzę.
Ciekawe jak zareaguje Kacperek Grzechotki. Może jemu podpasuje. :tak:
 
Do góry