reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam

dentsta przezyty :-) wiec nie ma zle nastepna wizyta 10 pazdziernika ;-)

u mnie słoneczko wychodzi za chmur ale zimno brrrr...
Ajentka zdrowka dla synusia ;-)

Verita chyba jeszcze nie bedzie mowy o cc ... hmm chociaz jak tam u was jest to nie mam pojecia ...
 
reklama
Cześć wszystkim. Dawno mnie nie bylo, jakoś nie miałam czasu na forum, ale już wszystko nadrobiłam.

Ogólnie weekend udany. W piątek po wizycie od razu na urodziny kolegi do klubu, ale się wybawilam
i wytańczyłam! Było super i balowaliśmy do 2.30 :D Mój brzuszek fajnie przyciągał uwagę ludzi.
Jak dobrze że nie można już palić w lokalach! Jak szwagierka była w ciąży w 2010 r to nigdzie pójść nie mogla
bo wszędzie nadymione było.
Sobota była spokojna a w niedzielę byliśmy w Świnoujściu nad morzem, później obiadek po drodze w Gospodzie
no i prowadziłam w drodze powrotnej pierwszy raz duże auto dostawcze Citroena Jumpera!
Mężuś mi dał spróbować. Ale czadowo się jedzie :)

Na wizytach opisałam swoją połówkową, tak jak wcześniej był i jest synek :)
Problem mamy tylko z imieniem. Strasznie chciałam żeby był Mikołaj, tak sie nastawiłam, ale mąż kreci strasznie nosem :(
On chce Pawła lub Krzysztofa, a dla mnie to jakieś takie zwykłe..ehh

Pisałyście już o Świętach :) Ja uwielbiam ten klimat i całą otoczkę. Przystrojone ulice, sklepy, świąteczne
zapachy, świeczki... W ogóle kiedyś nie znosiłam zimy, a teraz to nawet lubię. Jesień też lubię. Każda pora
roku ma swój urok.

Potwierdzam że w Lidlu mają być ciuszki od następnego tygodnia.
Za to w Tesco od 3.10 (czwartek) -30% na odzież niemowlęcą.

małkus - trzymam kciuki za piątek, mam nadzieję że Cie tam za maocno nie będą stresować
kesti - biedny synuś. Oby się szybko zagoiło!
 
Dziewczyny ja tylko na chwile moje udo mnie tak boli że każdy krok sprawia ból :( W czwartek mam wizyte to będę pytać. Kłóce sie z męzem o byle co i tak on teraz patrzy na film zajada sie chipsami a ja szoruje okna bo nie chce nawet na niego patrzeć!! Wyszoruje i jade po nowe firanki :-D Maja fika mika a on nawet tego nie czuje :wściekła/y: Za chwile wszyscy znajomi poczują ale nie ojciec :no: ide do okien bo mnie tu rozwali!!
 
jestem
mam trochę mało czasu bo młody z mega katarem w domu wiec zajmuje caly mój czas,staram się was nadrabiać ale co skoncze to młody cos chce i znowu potem musze nadrobić was:-)

Myg ech faceci
Małkus trzymam kciuki za piątek,mysle ze będzie ok
Kesti zdrowka dla synka
Ajentka dla twojego również zdrowka
gratuluje poznania plci u nas również się wczoraj ujawnilo i mamy chłopca ,niby marzyłam o 2 chłopcu ale zrobilo mi się przez moment przykro ze nie będzie spinek,sukienek

ja tez uwielbiam swieta,chociaz trochę to smutny czas dla nas bo najbliższych już nie ma przy nas a mój brat w UK ale mój maz mi obiecal ze za rok polecimy na swieta cala rodzinka do brata
już nie mogę się doczekać pieczenia piernikow,pasztetow ,no za tydzień nastawiam już ciasto na pierniki i zaczynam szukac ozdob i posypek na nie,moj synek uwielbia te robote,ja trochę mniej bo potem mieszkanie wygląda jak po tajfunie ale co tam ważne ze synek ma radoche
 
Sylwia podasz przepis na te pierniczki ?? bo o ile dobrze rozumiem to sa te ktore im dłuzej leza tym sa lepsze tak ??


dzasti ja tez juz zamowiłam grzechotke z fishera i teraz czekam na paczke :-)
 
No proszę. a ja myślałam że za darmo to można u nas tylko w ryj dostać :-)
byłam dziś u fryzjera i trochę mi się humor poprawił, trochę podcięłam włosy.

kurcze niewiem czy też tak macie ale jak mąż jest w delegacji i go w domu nie ma to wogóle nie mam na nic ochoty ani siły, czuję się taka niekompletna, tylko bym leżała na kanapie i robię tylko to co muszę. Normalnie usycham z tęsknoty do tego Gnoma :-D
 
reklama
Hejjj,

Ajentko dawno Cię tu nie było, ale to fakt jak dołożyli zajęć to i czasu nie ma, kiedy Ty w końcu na te zwolnienie idziesz?? A dla malucha dużo zdróweczka żeby szybko wrócił do swojego przedszkola ;-)

Marta nooo to faktycznie nas sporo i tak wychodzi ze ja idę do lekarza ostatnia bo o 19 ;-) Już się nie mogę doczekać bo ostatnie USG miałam 5 tygodni temu i jestem ciekawa jak tam maluch i czy moja córcia jest córcią czy coś tam jednak dynda ;-)

Kari też z uwagą sluchalam na temat tych ksiezy... MASAKRA jak tylko uslyszalam ze to ksieza z Polski to az mi szczena opadła...

A ja dzisiaj już mam dosyć dnia padam na twarz... Od 7 rano na nogach, najpierw badania, później zakupki i dopiero po 14 w domu, ale jest bardzo zadowolona choć oczy mam już na zapałki ;-) Jakoś dzisiaj spokojnie u nas na forum :)
Ale mam ochotę na lody o smaku miętowym :)
 
Do góry