reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam
To teraz troszke nas chorych:tak:Kuba juz dzis ok ja od wczoraj wieczorem walcze z wiruskiem póki co biegam do ubikacji chociaz od rana nie byłam czyli moze poprawa ale brzusio boli jeszcze no i syn przyszedł dzis ze szkoły i mowi ze sie źle czuje. Bartus trzyma sie dzielnie
Pozdrawiam wszystki mamusie i dzidziusie miłego weekendu:-D:tak:
 
reklama
Patrysia koniecznie daj znać co lekarz powie
Syneczki mój największy błąd polega na tym, że przy zakupie radzę się m i źle na tym wychodzę - skończę z tym i cię dogonię, zobaczysz! :-D a gdzie najwięcej kupujesz? bo ja częściej widzę słodziutkie ciuchy dla dziewczynek i pewnie jak bym miała córę do bym nie wyrobiła na ciuszki :)))) a dla chłopców mniej mi się podobają...

moja mama wystukała Igorowi 2 następne ząbki!!! jeden na górze i jeden na dole :-)
 
Cześć dziewczyny,
ja tylko tak sobie, o, poczytałam Was troszkę i właściwie nic sie nie dzije to nie mam o czym pisać :) Ale to chyba dobrze, co?
Ubrania i zakupy - fajny temat - Mikołaj ma tego niby dużo, ale na miesiąc nei wystarczy i żeby jeszce szafy były pełne.... syneczki jestes tu chyba rekordzistką. Mieszkamy w malym miescie i po tych naszych sklepach wcale nie chce mi sie chodzić - małe, wszystko poskładane, ekspediantki srednio miłe albo takie co wciskaja wszystko.... odechciewa sie, naprawde
Ktoś pytal o butki do chodzenia - ja też miałam dylemat czy dawać czy nie, ale faktycznie zauwazyłam ze Mikołajowi znacznie lepiej chodziło się w butkach. Jak mu kupilam dopiero zaczynał chodzić. Nie wiem na ile buty pomogły, ale szybko robił postępy - z dnia na dzień (ba! z godziny na godzinę) Dzisiaj już nie moge sobie przypomniec jak to bylo jak jeszcze nie begal :szok:
Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek (tak zyczyłam wszystkim zdrowia i , modły chciałam tu odprwiac ze sama zachorowałam :-( )
 
Ania31 zdrówka wam życzę:tak:
Mam nadzieję, że jak zrobi się ciepło to te wstrętne choróbska już dadzą nam wszystkim spokój:-)
Patrysia czekamy na informację co powie lekarz.
Rekinasia muszę chyba coś wyjaśnić, żebym nie wyszła na taką szarą myszkę, co w domu pod miotła siedzi a m sobie hula:-pU nas jest trochę wyjątkowa sytuacja, ponieważ całą trójką siedzimy w domu. M ma firmę i pracuje głównie przy komputerze w domu tylko od czasu do czasu musi gdzieś jechać (zdarza się to dosłownie 2-4 razy w miesiącu i to też nie jest cały dzień). Do tego wywalczyłam przy projektowaniu pomieszczeń w domu, aby nie było osobnego pokoju na komputer, bo by się tam zamknął i tyle go widziałam. Dlatego komp stoi w salonie, do tego kuchnia otwarta i tak spędzamy calutkie dnie razem od rana do wieczora. Więc czasem nawet dobrze jest jak któreś z nas samo wyjdzie:tak:Czasem trzeba za sobą zatęsknić, a my na co dzień nie mamy takiej okazji.:-D
Syneczki mam podobnie z tymi ubrankami nie mogę się oprzeć, żeby czegoś nie kupić. Mam sporo takich ubranek, których nigdy Majce nie założyłam, albo zdążyłam włożyć tylko raz:zawstydzona/y: Chociaż teraz, gdy przeprowadziłam się poza Warszawę to przystopowałam z tymi zakupami, bo tu nie ma gdzie kupować. Na szczęście jest Allegro:-D

A co do sklepów to bez żadnych wyrzutów sumienia mogę polecić Tesco. Kupuję tam tylko body i śpiochy (więc nie wiem jak inne ubranka) i są super. Bardzo dobre jakościowo i tanie:-)
 
Witam wykończona oliwka wstaje dzień w dzien o szóstej iśpi tylko godzinę w ciągu dnia ja mam oczy na zapałkach i żyję na kawie kiedy to sie zmieni?
Co do ciuszków dziśzrobiłamremament w szafach dziewczyn i wiele wylądowało takich co Olwiaka i ajulka nie maiłay ani razu na sobioe po Julce pół biedy dostanie Oliwka a po oliwce? cóz poki co trzymam a pewnie i tak dostanie caritas.
oniMoniams tyle czasu z własnym M?:blink::blink::blink: Nie dałabym rady naprawdę też bym go wyganiała
Kończy sie dziennik będziemy zm oglądać film scągnięty z netu czyli czas dla mmnie:-)
 
A ja tak na szybko mamy piatego zabka!!! Gorna prawa dwojeczka, w koncu!!:-D:-D
Dalej leze a mi sie nie chce, az kregoslup mnie boli:baffled::baffled:
 
Monia monis Tesco - zgadza się, tanie ciuszki super jakości, dawno nie byłam, bo nie mam w pobliżu żadnego większego z ciuchami. a z m - hej no nie chwaliłaś się, że masz taki luksus! :-) racja, czasem trzeba od siebie odpocząć i z innymi się trochę pointegrować :tak:
dziewczyny w weekend zmiana czasu!
Kaska WSPÓŁCZUJĘ LEŻENIA! :-D ale tam... poleżysz jeszcze parenaście tygodni i już! byle do sierpnia :)
Cloe co oglądacie?
spożyłam kolacyjkę zrobioną przez m - stoliczku nakryj się! :)) zaraz loooody - teraz mleko pod każdą postacią :) jedym okiem oglądam Króla Artura na Polsacie bo mi się podoba Clive Owen - ciacho! :-pdzisiaj się może nareszcie wcześniej położymy
dobranoc lutóweczki
 
A ja przyznam sie choc moze nie kazda z mam jest do tego przekonana (bez urazy dla zadnej mamy:):) Ubieramy sie w wiekoszci w sklepach z odzieza uzywana:) mala ma tyle ciuszkow ze szafa sie nie domyka moglabym nie prac ze 2 miesiace a i tak miala by w czym chodzic hihih. No coz zawsze cos dla niej wygrzebie i nie jest mi niczego szkoda jak sie poplami. Poprostu moge wyrzucic:) A ciuszki tam sa super:) i przynjamniej wiem ze sie niepowyciagaja bo juz byly prane. I bardzo czesro udaje mi sie kupic nowe ciuszki z metkami jak i juz noszone dobrych firm doslownie za kilka groszy:) Np.ostatnio udalo mi sie "upolowac" super spodenki NIKE- nowki nie uwiezycie za 80 gr :) hihih ja to jestem maniaczka grzebania:) Nawet mi udalo sie znalezc wymazobne spodnie jakich nie bylo w zanym sklepie zwykle wysokie jeansy ( a nie biodrowki jak w wiekszosci sklepow) tez nowe za 2,50 hihih



fajnie macie siedzicie sobie w domku a ja musze siedziec w pracy bo musimy odrabiac soboty a buuu
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!:-D
Dzisiaj na spacerku Michaś oczywiście szedł w przeciwnym kierunku niż bym chciała...:dry::-) wołając go nic nie wskórałam, ale o dziwo gdy kucnęłam i otworzyłam ramiona, biegiem do mnie przyleciał - co za radocha!:-D:-D:-D Jednak nie jest tak źle:-p

moniamonis - gratuluję samodzielnych kroczków!:tak: Jak tam odparzenia?
MOMP - ciepło wokół serduszka się robi, jak maleństwo woła świadomie mama - super!:-D Nie przejmuj się postępami innych dzieci. Mój Michaś też mało mówi, szczerze mówiąc "tata" jeszcze nie wykrztusił.:sorry2:
Rekinasia - och, jak ja bym chciała takie przypadki!

Dzisiaj rano wołał 'a a a', posadziłam go na nocnik i zrobił siusiu, ale to chyba czysty przypadek:-)
No i jak po tym żółtku?:confused:
Co do szczepionek, to też się "trochę" naczytałam i wybrałam zwykłą - nie skojarzoną. Na szczęście Michaś nie ma uczulenia na białko kurze, czy krowie. W każdym razie już rozumiem. Mam nadzieję, że Igi z tego wyrośnie!:yes:
Gratuluję kolejnych ząbków!:happy2:
Ania31 - jak zdrówko?
:confused:
patrysia - daj znać, co lekarz powie.
cloe - mam nadzieję, że sceny nocne z Oliwią się nie powtórzą.:hmm:
Syneczki2 - ja też uwielbiam kupować ciuszki dla Michasia... także mamy coś wspólnego!:wink:
Mysza - pilatest... mmm... ale zaszalałaś!:-D:-p
kaskax25 - och... współczuję tego leżenia:hmm:, ale jak mus, to mus...
Gratuluję kolejnego ząbka!:happy2:

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czołgiem dziewczynki:-) Podczytuje Was w miare mozliwosci.
Kaska i jak sie czujesz? dajesz rade odpoczywac o ile to mozliwe?:sorry: Musisz!!! Słyszysz-musisz! A Miłoszek tez slicznie;-) Dbaj o Was.Buziaki

Syneczki2 teskniłam;-) fajnie,ze znow jestes częsciej.Nie doczytalaś pewnie,ale pisalam,ze przyleciała do mnie mamcia- dlatego tez, bywam rzadziej- chce ją chłonąc jak gąbka... jak najdluzej i najintensywniej.Jednak musze się podzielić z Martysią i Niki:-D

Rekinasia oj tak tak z tymi ciuszkami to masz racje-tez mi się wydaję ,ze chłopca to jakoś łatwiej i szybciej ubrac.Ja przy dwóch córeczkach mam rózowy zawrot głowy:-D

dawna cloe wspołczuje tej "bezsennosci" w dzien i wczesnego wstawania:hmm: Pytasz kiedy to sie zmieni.... wkrótce zapewne.Jeszcze jakies 2 latka i bedzie juz duzo lepiej;-) cierpliwosci.

Ania31 zdrowka dla Ciebie duzo:tak:

Co do ciuszków to... nei jestem wyjatkiem - tez uwielbiam je kupowac.A tutaj to juz w ogole.Sa przecudne i takie cukierkowe ze szok.Dla Martysi to juz takie troche powazniejsze- dama mała.Musi byc pod kolor wszystko i w ogole.Nawet spinki i gumki we włosach:sorry::-D Ale to tez troche moja "zasluga" , bo jak była mała to ja zawsze tak dobierałam wszytsko kolorystycznie i jej tak zostalo:-D
Niki jeszcze nie kuma... na szczescie.jednak wiem juz przynajmniej co mnie czeka.Niestety Niki nie moze nosic rzeczy po siostrze, bo po 7-letnim lezakowaniu nie nadaja sie one do chodzenia:sorry: wsio musze kupic- no trudno sie mówi. I na Martysie tez:sorry:

A co do pobytu mojej mamci.Cud miód i maliny:-D Dzis po raz pierwszy od niepamietnych czasów wyruszyłam z moim M sama ( czytaj bez dzieci! ) na miasto- co za radosc:rofl2: wprawdzie ograniczeni czasowo bylismy, bo trzeba bylo po Martysie do szkoly polskiej jechac,ale i tak 2h wyrwałam.Jak spuszczona z łancucha normalnie:sorry: A Niki z babcia bawily się przednio.dodam,ze Niki pierwszy raz została sama z kims innym niz mama:eek: jestem pod wrazeniem.No ale babcia nie robila nic tylko całą swoja uwagę skupila wyłącznie na wnusi to tej w to graj:-D
Super... licze po cichu na kolejną "ucieczke" chociaz na te 2 h ;-) babcia pojedzie i co :-p:-p znów to samo:dry:


Sciskam Was wszytstkie mocniachno i wszytskiego dobrego dziewczynki:tak:

571492177





Super_Babcia.jpg



:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D





 
Ostatnia edycja:
Do góry