reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Dawna cloe ja tez jestem w szoku ze to juz tak daleko i niedlugo polowa za mna, a przyznam ze nie bardzo mi sie spieszy do sierpnia:wściekła/y: Mateusz tez dlugo wybieral czworaki az pewnego wieczoru jak zaczal biegac to nie mogl sie zatrzymac.No glosow mamy troszke ale wsparcie tez niesamowite, przy okazji dziekuje za wszystkie.
przyszlirodzice kurcze dla mnie to w ogole dziwne ze taka goraczka na zeby u nas nigdy nie bylo, a moze to trzydniowka??:baffled::baffled:
W kazdym razie zycze zdrowka wracajcie szybko do zdrowia
 
reklama
Witamy sie niedzielnie
Bartek wczoraj dał mi w kośc nie wiem co sie działo czy bóll ząbków był nie do wytrzymania na dodatek walił głowa we wszystko co popadnie a napominanie go ze tak nie wolno kończyło sie mega płaczem dzis juz lepiej. Zaraza nauczył sie sam wchodzić do wózka i jak chce polezeć bierze smoka i kładzie sie we wózku.

dawna cloe nie wiem czasami tak mnie najdzie moze to wiosna słonko i dlatego a moze ze w końcu wyszłam na dworek:-ppo zimie nie wiem
kaskax nie długo bedzie my trzymac za ciebie i maluszka kciukasy jak bedzie sie rodził:tak:
przyszlirodzice mozesz dawacj ej cos na przemiennie na zbicie temperatury. Biedna mała musi sie tak męczyc. Duzo zdrówka zyczymy
 
Witam :-):-):-):-)

przyszlirodzice-przez 3 dni można podawac leki przeciw gorączce.A jak nie przejdzie to znowu do lekarza będzie trzeba, bo może to nie ząbki.A spróbuj na nadgarstki, kostki i czoło okłady z letniej wody.Ja tak starszemu robiłam , bo mu gorączka na chwilę spadała iznowu rosła.No i czopki dłużej działają niż syropy.:-):tak:Zrówka dla małej:-):-):-)
 
Hej dziewczynki,
U mnie dramat mój m złamał prawą rękę :-( I to na nieszczęście kość promieniową z przemieszczeniem, więc musi mieć rękę w gipsie, aż za łokieć. Ręka strasznie go boli, a na dodatek lekarz powiedział, że na razie nie mogą mu wsadzić ręki w plastikowy gips więc ma normalny. Teraz mam dwójkę dzieci pod opieką, dom i firmę:angry::angry:
Ania coś mi się nie wydaje, żeby to były ząbki. Raczej za wysoka temperatura. Trzymam kciuki, żeby Amelka szybko wróciła do zdrowia. Mi lekarz przy takiej wysokiej temperaturze zalecił czopki paracetamol 125 mg 1 dziennie, a po za tym 80 mg co 4-6 godzin, ale wtedy ważyła jakieś 7-7,5 kg.
 
My dajemy paracetamol 80 mg i ibuprom dla dzieci
tempearatura nadal sie utrzymuje do 39,3;/;/ taka wysoka na zabkowanie i tak dlugo przeciez dziecina mi sie zameczy...:( zaraz wysle ja z mezem do lekarza bo ile tych lekow mozna jej podawac:(
 
Ostatnia edycja:
Hej
U nas od soboty też temperatura :-( dziś czeka nas lekarz ...

Ania_PR - daj znać co i jak?? bo to chyba za długo jak na ząbkowanie - kazali Ci np zbadać mocz ?? bo po tak długim gorączkowaniu - to może lepiej czukać innej przyczyny niż ząbków...

Pozdrawiam
 
Wlasie dzwonilam do meza- mala ma Angine;/ i znow dostala Augumentin po ktorym osttanio zygala i miala rozwolnienuie a ten ciolek nawet tego lekarce nie powiedzial masakra zaraz wybuchne
 
Dziewczyny, ja tylko melduję ,że jestem ,żyję i u nas bez zmian:-(, masakra ale nie mam czasu na nic.
przyszlirodzice-Aniu bardzo mi szkoda Amelki, biedna mała się wycierpi, może zadzwoń do przychodni i poproś o nową recepte. A z facetami już tak jest , nie denerwój się.
Mysza- oby to nie było choróbsko.
Pozdrawiam i ide zająć się malutkim, on mi daje tyle radości:-)
 
Ma do czwartku dostawac Augumentin bo ma taka ostra Angine ze lekarka jeszcze takiej u dziecka nie widziala:szok::angry::no:

najwyzej w czwartek zmienimy mam nadzieje ze sytuacja sie nie powtorzy :(
A ja do 4 w pracy musze jeszcze siedziec moja bidulka :(
 
reklama
Kobietki choć nie mam czasu pisać wiedźcie że co dzień głosuje!!! Jeszcze tylko tydzień i bede z Wami na stałe aż się znudzę :-pTrzymam kciuki za wszystkie zgorączkowane maludy i życzę zdrowia u nas niby spokój ale nie do końca Oli coś narzeka na brzuszek dziś, pryta i beka co chwilke boje się że jelitówka daje o sobie znać :baffled: ehhh oby nie. Zmykam mu kisiel ugotować. Jeszcze raz zdrówka!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry