reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Dzieffffczeta:-) ponieważ jutro zapewne wiele z was nie bedzie mialo ani czasu ani głowy zasiąśc do kompka dlatego juz dzisiaj składam Wam najserdeczniejsze zyczenia, duzo zdrowka dla wszystkich członków waszych rodzin i mnóstwo radosnych chwil w codziennym zyciu:tak: odpoczywajcie kochane w świeta, buziaki:-)
 

Załączniki

  • santa.jpg
    santa.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 12
reklama
Życzę Wam i Waszym bliskim spokojnych świat spędzonych w towarzystwie ukochanych osób, niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia.
Wesołych Świąt !!!

Trzymajcie się ciepło kochane:-)
 
Ja jak zwykle spóźnione ale szzere gratulacje dla Sewerynka i jego wyczekanego ząbka hip hip huraaa. :-D:-D:-D
W całym ferworze sprzątania i paskudnej jelitówki nie miałam kiedy złożyć Wam życzeń ale już nadrabiam :tak:
Spokojnych rodzinnych Świąt
pełnych miłości, radości i ciepłą.
By wszystkie smutki prysneły,
a na twarzy zagościł szeroki uśmiech.
A dla dzieci oczywiście nieziemskiej radości
z prezentów ;-)
życzą
Aneta i Przemek z Oliwierkiem i Amadeuszkiem

Przesyłam Wam fotki z dobrymi fluidami na pierwszej miały być buziaczki od maluchów dla was ale źle zrozumieli i sami się pocałowali :-p
a drugiej miał być buziak od Miniutka ale oczywiście znów klops :-p
Na trzeciej hipnotyzuje spojrzeniem żebyście miały udane Święta :tak:

 

Załączniki

  • Obraz 062.jpg
    Obraz 062.jpg
    110,6 KB · Wyświetleń: 14
  • Obraz 046.jpg
    Obraz 046.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 12
  • Obraz 045.jpg
    Obraz 045.jpg
    87,6 KB · Wyświetleń: 15
Hej dziewczynki nie mam czasu czytać, ale potem wszystko nadrobię. Wpadłam tylko życzyć

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla Was i dla waszych maleństw.

Całuski
 
I my Wam życzymy Wesołych Świąt!
Dużo zdrowie, radości w sercach,
miłych chwil spędzonych z najbliższymi,
chwili dla siebie i wszystkiego dobrego!
Oby te święta były wyjątkowe!

Ściskam Was mocno!
 
Wesołych bombek, złotych trąbek, anielskiego włosia i pieczeni z łosia. Makowca z sosnowca, rolady z szuflady i udanej Pasterki bez żadnej usterki.

Wszystkiego naj dla wszystkich lutówek 2008 życzy
kropecka z mężem, Wiktorkiem i Olkiem :)
 
Cześć dziewczyny!:-D *901
Mam chwilkę czasu... świętujemy dziś u teściów, ale wróciłam z Michasiem do domu na jego popołódniową drzemkę, więc póki malutki śpi, korzystam ...:-p

lileczka - choinkę macie żywą, czy sztuczną?:confused: No to rzeczywiście masz nieciekawie z mdleniem Kuby na badaniach krwi.
Kluska79 - jak tam dieta? Ale jestem złośliwa...:-p:-D
Na jakim filmie byliście?
Wszystkiego najlepszego dla Dominisia!
Gosia 78 - dzięki, nocka po przejściach z pobraniem krwi była niczego sobie, wręcz normalna. Także chyba żadna trauma nie pozostała...?:-D
Jestem ciekawa, jak to u Was będzie z tym jajkiem?:dry:
patrysia - mmm... obiadek do łóżka...:rolleyes2: Nie za dobrze to tak? Macie śnieg?:confused:
Rekinasia - pielęgniarka powiedziała nam, to samo co Tobie - pić więcej płynów. Poszukałam też w internecie (bo się przestraszyłam i zmartwiłam - wiesz...?) no i znalazłam to samo - pić, pić i jeszcze raz pić. Także się uspokoiłam.:happy:
moniamonis - i jak wyszło z tą ospą???:confused::nerd::confused: Mam nadzieję, że Was ominęła!:zawstydzona/y:
Margaritta - życzę więc Wam, aby się udało w końcu spędzić święta w Polsce.:yes: Mimo wszystko mam nadzieję, że dobrze Wam w waszym gronie w jakże pięknym I dniu Świąt!
No i gratuluję przespanych nocek!
:-)
przyszlirodzice - fajne te życzonka z humorkiem!:-D
Syneczki2 - no to synek zrobił przedświąteczne porządki tatusiowi w sklepie!:-D Nieźle!:-D Gratuluję kolejnych ząbków!
ladna.ex.panna - wysechł w końcu ten dywan w salonie, czy goście mieli mokre stopy???:-p:-D
Zytka - musisz odstawić Marcysie od piersi w nocy, bo się wykończysz kobieto! Tak mi Ciebie szkoda...:hmm:
Musisz coś zmienić, bo tak nie może być! Mam nadzieję, że dasz radę i trzymam kciuki!
Dzięki wielkie za ciepłe słowa!:wink:

*904
 
Odpisuję niestety w ratach, ale tak bywa...:hmm: Właśnie Michaś wstał.

kaskax25 - jak się czujesz kochana? Trzymam kciuki i bardzo się cieszę z pierwszych kroczków Mateuszka! Głowa do góry!:wink:
Ania31 - fajnie, że paczka doszła na czas... uff! Chciałabym zobaczyć Bartusia chodzącego w kapciach...:-D:-D:-D pewnie macie niezły ubaw.
Syneczki2 - gratuluję raczkowania!:-) Mój Michaś też zaczął później raczkować niż chodzić.
moniamonis - i na jaką kuchnię się zdecydowałaś?:confused:
lileczka - :-)
patrysia
- ja nie miałabym odwagi iść sama z Michałkiem na pobranie krwi...:baffled: och... Dzielna z Ciebie kobieta!:yes: I jak wyszły wyniki?
cloe - Michaś też zaliczył dolne bombki, nawet pozostała mu odrobina brokatu we włosach!:-D
Zytka - jak malutka się czuje? Czy to była ta trzydniówka?:confused: Bardzo dobrze,że się upominasz o paczki dla dzieci i bony - należą się każdemu!
Gosia 78 - fajnie, że dojechaliście cali i zdrowi!:yes:
Margaritta - katar minął w Niki?
Kluska79 - nie ma to jak udany wyjazd w góry!:-D
kropecka - gratuluję kolejnego ząbka!:-D
Mysza, patrysia, Kluska79, Syneczki2, Zytka, Rekinasia, moniamonis - dzięki za życzenia zdrowia!:-D
Rekinasia - jak się czujesz? Mam nadzieję, że stan zapalny piersi
:hmm:się nie powtórzy i minął na dobre!

*910
 
reklama
A ja sie witam w niebardzo swiatecznym humorze:nerd:Kuba ma zapalenie jamy ustnej i zapalenie migdalow takze jest ciezko:no:Na dodatek Mati zaczal nam dzis goraczkowac 39stopni i na dodatek wymiotuje. Wiem ze ze beda mu sie u gory wyrzynac zabki ale nie jestem pewna czy to od tego czy jakis wirus:no:Teraz dostal slabiutka kaszke i zasnal a m go pilnuje w razie by wymiotowal:baffled:
anna_ajra kochana dziekuje za pamiec. Ja tez nie czuje sie super bo ciagle mnie mdli. I jakos tym sposobem te swieta sa do bani.
Ale wszystkim zycze dalszych wesolych dobrych i zdrowych swiat. Pozdrawiam
 
Do góry