reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam dziewczynki!!!
Korzystając z okazji składam Wam Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowych Spokojnych Świąt, Spełnienia Marzeń oraz wszelkiej pomyślności.

Oj jak dawno mnie nie było - wiecie przygotowania do przeprowadzki. Niestety nie zdążyłam na świeta ale na Nowy Rok na pewno zdążę. U chłopców wszystko ok tzn. byli chorzy obydwoje ale wszystko już przeszło i wariują. Całuski dla Wszystkich.
 
reklama
Witam się w ostatnich godzinach Świąt. Pierwsze i drugie święto mieliśmy całe w rozjazdach od śniadania po kolacje. Dzieci nazbierały tyle prezentów że nie ma gdzie przejść w salonie ;-) a najwspanialsza była ich radość :tak: Prezenty pod choinkę poukłądałąm im już w wigilie z samego rana Oliwierek zrozumiał że dopiero po kolacji można otwierać ale Amadi krążył i krążył oglądał ze wszystkich stron wąchał :happy: fotki wrzuce na tajny śmieszne są :-D Najpierw byliśmy u teściów tam każdy dostał po 4 wielkie paki dziś byliśmy u moich dziadków od strony mamy i taty od nich całe szczęście pieniądze bo nie wiem gdzie bysmy chodzili chyba tylko ściany nie są zawalone zabawkami :szok::-) Mają maludy wrażenia na caaały rok :tak: Nie wiem jak Wam ale mnie te świeta tak szybko zleciały...
kaskax25 naprawdę mi przykro ze tak choróbsko zaatakowało moim całę szczęście w Wigillie przeaszła jelitówka a tak sie obawiałam więc wiem jak sie czujesz...
margaritta a jak u Was? przeszło?
Dziewczyny ja uciekam w końcu odespać jutro napisze i wrzuce te fotki
 
witamy sie po światecznie
U nas tez chorubsko dopadło dzieci najpierw w wigilie wymiotował Kacper a za godszine Kuba i swieta były do bani dzieci nic nie jadły dieta przez całe świeta dzis na szczęście ok Bartka ominęło dzieku Boziu za to
Z prezentów zachwycone ale jedna mp4 nie ładuje sie i musze oddac do reklamacji po nowym roku
Wkleje tez potem zdjecia z prezentami chłopców i cudnymi usmiechami Bartka

Pozdrawiam
 
Witam sie i ja .Dzieki dziewczyny za pamięć :-) Katar Niki ustąpił- moze nie do konca ,ale nie kapalo juz jej z nocha i mozna było wytrzymac-dziś juz jest ok.Ale obawiam sie ,ze przez nastepny tydzien kiedy Martysia ma wolne jeszcze wszytsko będzie dobrze- sie dziewczyny "wykurują" w domciu...ale jak tylko miśka pojdzie szkoły to zaraz nastepny katar:tak: po prostu to wiem:dry:
A co do prezentów to radosc ogromna.Teraz to juz zglupiałam czy dawac tu jakaś fotke czy lepiej sobie odpuscic:confused: Wszystko pieknie było.Wczoraj mój szanowny zabrał nas do restauracji- taki bonus świateczny:-D Skakali nad nami az miło:tak:;-)
kaskax25 bidulka kochana- ze tez musisz przez to wszystko przechodzic,ale nikt nei mówił,ze bedzie łatwo ;-) A my kobiety zniesiemy wszystko- dasz rade pokonac przeciwnosci:tak: Pozdrawiam cieplutko-podrap fasolinke ;-)anna_ajra no naszczescie jakos sie skonczyl;-) A ja Tobie minęly swieta? teraz oby do sylwestra :-DSyneczki2 zawsze jak czytam Twoje posty to sie usmiecham leciutko;-) Bo wyobrazam sobie to co opisujesz i strasznie fajnei to wszystko musi wyglądac:tak: Oczy Amadiego ....boskie:rolleyes2:Ania31 no masz..sie pochorowali-tez duzo zdrowka i cierpliwosci zycze:tak: A wyobraz sobie,ze moje zamówienie dla szanownego nie doszlo :-( nie zdazyło a zamiawialam dlugo przed.No nic... jakos to wynagrodziłam:zawstydzona/y::-D;-) mam tylko nadzieje,ze dojdzie na dniach:dry:

3majcie sie dziewczyny zdrowo_Odpoczywajcie ile sie da... o ile sie da:confused::-D

 
No to obiecane zdjęcia niech będą tu...:tak:
nr1 Madik krążownik w wigilijny poranek
nr 2 Oli dopadł pierwszy do prezentów zaczął od najmniejszego
nr 3 bracia bliźniacy i kolejka w tunelu
nr 4 Oli z wielką radością bawi sie nadal Madi poszedł po swoje prezenciki
nr 5 Madik z kolei wybrał najpierw największą pakę i biedny nie wiedział jak się zabrać za pchaczka z wrażenia na nim zasnął reszte prezentów odpakował następnego dnia
nr 6 1wsze święto u teściów Amadeo w spacerówce kuzynki o którą był wieeeelki krzyk :baffled:
 

Załączniki

  • grudzień 005.jpg
    grudzień 005.jpg
    149 KB · Wyświetleń: 26
  • grudzień 013.jpg
    grudzień 013.jpg
    141,3 KB · Wyświetleń: 25
  • grudzień 019.jpg
    grudzień 019.jpg
    135,6 KB · Wyświetleń: 25
  • grudzień 030.jpg
    grudzień 030.jpg
    100,3 KB · Wyświetleń: 21
  • grudzień 024.jpg
    grudzień 024.jpg
    94,1 KB · Wyświetleń: 23
witam po świętach :-):-):-)

U nas święta minęły miło i spokojnie.
Wigilia w domu, po kolacji mieliśmy gości.Moi i męża rodzice jak co roku.:-)W tym roku tylko teśc sam przyszedł , bo teściowa chora i bała się , że małego zarazi.
W pierwszy dzień obiadek u mamy , a w drugi u teściowej:-Djak co roku.Oskar wyjątkowo grzeczny był, więc było ok.W wigilię poszłam spać po 2:crazy:bo starszy za duzo zjadł, było mu niedobrze i chodził co chwilę do toalety, aż obudził Oskara , ktory też wywijał nogami i chyba też go brzuszek bolał.:baffled::baffled::baffled:Chyba jeszcze z dwójkę sobie urodzę :-p

Pozdrawiam miło , poświątecznie :-):-D:-)
 
Witam serdecznie. Ale pusciutko tu;-)Czyzbyscie sapaly po swiatecznych obzarstwach:wściekła/y:Ja przynajmniej moge sie pochwalic ze za duzo nie zjadlam bo ciagle mnie muli:no:
Lileczka jeszcze dwojke zastanow sie co mowisz pamietaj ze zyczenia sie spelniaja:wściekła/y:Ja pekam przy moich dwoch jak pomysle jaka wigilia czeka mnie za rok to juz sie boje:szok:
Syneczki2 cudne zdjecia:-D i dzieciaczki tez:tak:
Margaritta gdyby mialo byc lekko to wszyscy by sie na dzieci decydowali bez problemu, ja po prostu czasem nie wytrzymuje ty pewnie tez bys czasem miala dosc gdyby jeden skakal caly czas nad glowa(to Kuba) a drugi Mateusz wyl cale swieta zreszta po swietach tez. Nawet na chwile nie dal sie posadzic. M pomaga jak moze ale niedlugo wraca do pracy a ja zostane sama. Maly najlepiej caly czas na recach a ja teraz nie powinnam dzwigac. Do tego mdlosci na calego. No coz mam to na wlasne zyczenie, trzeba bylo sie szybciej zabezpieczyc.:baffled:Ciesze sie ze Niki zdrowieje.
Bylismy dzis z Matim w ambulatorium okazalo sie ze wychodza mu gorne zabki i ma zapalenie gardla. Jest nadzieja bo zasnal dzis w miare normalnie.
Ania31 widze ze nie tylko u nas swieta byly the best. ;-)Mam nadzieje ze teraz juz jest ok?
No to ide odpoczywac, bo cos mnie dzis kregoslup boli:baffled:
Pozdrawiam
 
reklama
Witam sie juz po Swiatecznie :tak:
u nas tez nie za ciekawie w Swieta ostatnie 4 dni z rzedu biegunka na maxa i pupcia obszczypana jak nie wiem ... pisk wrzask i co tylko mozliwe.... :-( zdarzaly sie czasem po wypiciu mleka wymioty zreszta nie bardzo chcial pic mleko :szok: ale to chyba jakis wirus :dry:
a snieg zaczal nam padac dopiero w Wigilie i to w pozne poludnie ale wazne ze bylo ...
w Pierwszy Dzien Swiat poszlismy z Sewkiem na sanki ale mial frajde :-D
jutro powrzucam fotki :tak:
aha a malemu bedzie wychodzi teraz gorna prawa jedynka :-)

anna_ajra - wyniki hmmmm - powiem Ci tak widze ze morfologia wporzadku ale za to zelazo w surowicy za niskie :dry: pewnie znow jakies leki przepisze ale wazne ze jedno sie przynajmniej poprawilo :tak:
kaska
- zdrowka dla kubusia - i jak teraz sie czuje :confused: fajnie ze nastepne zabki wychodza a jak Ty sie czujesz :confused:
agawa - dobrze ze chlopcy juz zdrowi :tak:
syneczki - strasznie szybko Swieta zlecialy szkoda :dry::sorry2: super zdjecia :tak:
przyslirodzice - heehe fajna fotka :-D
lileczka - not o mialas wtedy nocke ... :sorry2:;-)
 
Do góry