reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witajcie dziwczyny. U nas dziś w nocy śnieżek popruszył budzimy się w super humorah Oli kwiczy z radości Madi próbuje pzez okno złapać płatki spadające na parapet, sielanka jak malowana i nagle...jak nie pobiegłam na kibelek i ugrzęzłąm tam na 40 minut. Co to za święta bez grypy jelitowej? Normalnie stracone...a tak mamy choinkę, lampki, śnieżek, jelitówkę i bałagan w domu przez moja dzisiejszą niemoc. :angry::wściekła/y::crazy: Niedawno wstałam z łóżka tak się wypompowałąm ze nawet nie miałam siły iś po laptopa:-( Amadeuszek też jakąś taką niepewną kupkę zrobił, Oli nie chce jeść...normalnie cud miod malina:baffled::dry:
Rekinasia o bucikach to nie ja pisałam. Wydaje mi się że chodzi o Gosie chociaż pewna nie jestem bo ostatnio mało czasu mam i troszkę zaniedbałam Was. Mój Ami nie umie chodzić na boso :-p tylko buciki się liczą:tak:
Margaritta niestety nie dałam rady się ruszyć żeby poszukać, ale jutro obiecuję że sie poprawie i wrzuce
kluska uuuuwielbiam narty :tak::-) do pierwszej ciąży nie było zimy żebyśmy nie wyskoczyli do Zakopanego bądź Szklarskiej:-)

Aha i nie mówiłam Wam że mój mały ma loczki na główce. Ja ma idealnie proste mąż tesz Oli podatne a Madik chociaż prawie ich nie ma z przodu tył zato troszkę dłuższy niewiele co prawda ale ma już dwie okazałę spiralnki nie fale normalnie spiralki jak po lokówce i tu pytanie po kim :confused: m już jakieś podejrzenia bo chłopcy do mnie podobni mały ma jedynie męża kolor oczków aż tu nagle olśnienie mój tata i męża mama to takie dwa pudelki z tym że mój tata już ma licho włosów na głowie i bardzo krótkie i się zapomniało a przecież razem mieszkamy a teściowa jakoś tak nam na myśl nie przyszła jak by się biedna zasmuciła jak by się dowiedziałą :-p
 
reklama
No i u nas sie posypalo. Kuba ma 39stopni. Oprocz tego zadnych objawow chorobowych takze pewnie jakis wirus. Maly marudny gorne dziasla napuchniete na maxa lada dzien pewnie beda sie wyzynac:tak:Oj nie mam cos nastroju swiatecznego.:no:
Patrysia mam nadzieje ze wyniki beda ok, sluchaj a moze Sewek tego zeba trzyma dla ciebie w prezencie pod choinke;-):-)
Rekinasia wspolczuje tego stanu zapalnego sama go przechodzilam i wiem jak to boli, mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie
Margaritta dzieki za opinie o suwaczku staralam sie:-D
Kluska 79 narty fajnie, kurcze to w Polsce jest snieg u nas deszcz pada:baffled:
Zytka, dzieki oswoic sie musialam bo w koncu to ja nosze pod sercem to malenstwo ono niczemu winne jakos dam rade:tak:Trzymam kciuki za wasz wyjazd napewno sie uda:-)
Wiecie co to jak obliczylam 8tydzien a mi juz brzuszek wywala:no:Ktos tu mi blizniat zyczyl to niech lepiej odwola:wściekła/y: Pozdrawiamy
 
Ja tylko pochwalic sie ze MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA :-D:-D:-D
jest to jedynka dolna - prawa :tak:
a on mi jakis strajk dzis robi jak poszedl sie kapac troche po 20 i zaraz dostal mleko tak powienien usnac a on jeszcze siedzi i ani w glowie mu spanie :szok::szok::szok::szok:
 
dzis moge na dluzej ale tak z rana :tak:
Maly mial wczoraj okropne spanie :wściekła/y: mowie Wam masakra :no: zasnal dopiero o 22:05 :szok: co byla dla mnie wielkim szokiem bo o tej godzinie on juz dawno spi no i myslalam ze jak poszedl tak pozno spac to wstanie dzis pozno - a gdzie tam :sorry2: wstal przed 8 :dry:
a co do zabka to jaki on fajniutki - wczoraj go zobaczylam bo byla taka akcja. Sewcio ugryzl mojego m w palec ale dziaslami i tam gdzies z tylu a moj m mowi ze on tam z tylu ma zeby :sorry2: i zesmy sie smiali bo moj mowi zeby mu latarka poswiecic i zobaczyc - jak glupki :tak: i uchylilam mu buzke a patrze z przodu zebolek sie wyrznal :-D i teraz zabkowe postawic musze :dry:

dziekuje dziewczyny za gratki w imieniu Sewka tez :tak::-D;-)
 
kaskax25 nie to, że życzę bliźniaków, tylko koleżanka wpadła za trzecim razem i bliźniaki, z końcem grudnia będzie 34ty tydzień. brzuszek ci wystaje pewnie dlatego, że mięśnie po poprzedniej ciąży się jeszcze nie zregenerowały. trzymaj się dzielnie! a z tym śniegiem, to nie przesadzajmy, gdzie jest to jest, w wawie nie ma ani śladu :(
Patrysia graluje wyczekanego ząbka!!!!! :)
 
reklama
Czesc dziewczynki.Jak ponuro na zewnatrz Wiecie,ze moja niespodzianka dla szanownego nie doszła Oby w ogole po swietach sie zjawiła chociaz...ehh...
Gratki dla Sewcia i jego pierwszego ząbka Prezent jak sie patrzy.
Niki wczoraj tez jakoś wieczorem przegięła Zero chęci na sen- myślałam,ze wyjde z siebie, bo nie zdarzalo sie coś takiego.Po godzinnej szamotaninie zasneła a byla juz 22;30 dzieciaki .Lece coś porobic póki mała spi.
Buziale dla wszystkich.
No i oczywiscie....
Z okazji swiat Bozego Narodzenia zyczymy wam spedzenia
ich w rodzinnej atmosferze, z dala od problemów dnia
codziennego, oraz przede wszystkim z dala od pospiechu
towarzyszacemu nam na co dzien. Niech to, co wydarzylo
sie dwa tysiace lat temu napelni Was radoscia i dodaje
sil na kazdy kolejny dzien....
 
Do góry