reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

mój Olek też jak nie śpi to ciągle płacze, tylko na rękach a i czasem na rękach też ryczy :/

a wczoraj przy karmieniu tak mnie ugryzł w sutka że mi krew poleciała. Teraz jak go karmię tą piersią to aż mi się słabo robi, czuję jakby miniaturowe żyletki przecinały mi piersi, okropne uczucie :/
 
reklama
Witam Dziewczyny
Dawno mnie nie było i już nie nadrobie czytania, ale napisze co u nas.
Bylismy tydzień nad morzem(Jantar), małej przydała się zmiana klimatu, tylko teraz nie mogę z nia do ładu dojść. Nauczyła się , że od rana do wieczora ktoś się nią zajmuje,mówi do niej, robi głupie miny itp., a teraz jak zostałam z nią sama i próbuje zrobić obiad to jest wrzask, bo dziecko samo zostaje.
Ale ogólnie to mały śmiechol, do każdego się śmieje. Nie chce już leżeć w gondoli, tylko próbuje siedać. Nadal mam problem z butelką i obiadkami, pluje wszystkim i tylko cyca chce. A ja za m-c do pracy. Ząbków jeszcze nie ma więc karmienie jest przyjemne i wygodne(na wyjeździe szczególnie to doceniłam).
Wstawiam zdjęcia małej i jej starszej siostry
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • DSC00658.jpg
    DSC00658.jpg
    261,2 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC00704.JPG
    DSC00704.JPG
    557,9 KB · Wyświetleń: 28
:-):-):-)witam na szybko

anna ajra -wczoraj byliśmy na Czantorii, super wycieczka,Dziś odpoczywamy ponieważ pogoda okropna.A co dalej to nie wiem jeszcze.

kropecka:szok::szok: współczuję.
pozdrawiam:cool2::cool2::cool2:
 
Witam! ja tez nie popisze za duzo dzis, nie mam cos nastroju, ciagle mysle o tacie. Michal usnal, ale przed snem- po kapieli taka mi histerie zrobil, ze juz bylam na skraju, darl sie chyba godzine. W nocy pierwszy raz odkad zaczal przesypiac noce (ok 2 mce) obudzil sie o 4! Ja slyszalam jakies dzwieki, ale myslalam ze mi sie snia. Wstaam w koncu, patrze a ten lezy na brzuchu i rozmawia ze zwierzatkami z lozeczka:confused: no i oczywiscie nozki mu stercza przez szczebelki ;/jak ja sie wystraszylam
Pozdrawiam was serdecznie
 
Witam sie wlasnie siedze w pracy nie ma kierownika wiec myszy harcuja:)
U malej ok jest teraz przez kilka dni z moja mama bo ma urlop jest ogolnie szczesliwa i caly czqas gada i zaczyna tak fajnie nasladowac dzwieki typu aaaaaaa eeeeeeeee uuuuuuuu itp. gdy dam jej palce to cwaniara juz sobie siada choc buja sie na boki i sama siedziec dalej nie umie. wykombinowala sobie ze juz wstaje na nogi od razu jak sie poda palce a potem buja sie na nozkach i sobie podskakuje moja mala tancerka:):tak:
Wcinamy juz obiadki z mieskiem od okolo tygodnia i smakuja jej o niebo lepiej niz te warzywka:cool2:
 
Hej!

Trochę mnie tutaj nie było no ale w końcu dało mi się znaleźć trochę czasu :-). U nas wszystko dobrze z Leny zrobiła się gaduła dobrze, że przeszły jej czkawki od tego gadania :-). Na ostatnim szczepieniu ważyła 9080 kg. Byliśmy także u neurologa z tą główką odruchy wszystkie ma w normie, nie trzeba jej rehabilitować ma dużo leżeć na brzuchu i trzeba jej podkładać pod głowę wałki aby nie kładła się na płaską stronę. Do tej pory Lena potrafiła przespać całe noce, ale ostatnio budzi się o 2- 3 wydaje mi się, że z głodu bo jak próbuję ją poić to drze się w niebogłosy. Zatem mam do Was pytanie jak Wy robicie kaszę z mlekiem przed snem, bo jak wczoraj jej zrobiłam to tak się rozpłakała, że zastanawiam się czy nie była za gęsta, bo mała miała problem z piciem z butelki co chwila przerywała i darła się straszliwie. Oczywiście kupiłąm smoczek do kaszek, żebyście się nie sugerowały, że utrudniam małej jedzenie :-). Proszę Was o podanie jeśli robicie mleka 120 ml czy 150ml to jak je zagęszczacie?
 
Witam! U mnie dzis ładna pogoda sie szykuje. :-D Odkad wrocilam z pl to widzialam slonce dokladnie 1 raz:wściekła/y: Wyobrazcie sobie akcje, po 10 mialam juz isc spac ale postanowilam ze jeszcze poprasuje sobie ubranka miska, skonczylam i slysze jakis alarm. Zerklam w strone okne a tam łuna, mysle sobie co jest. Podchodze, a tu sie jara jeep. Zadzwonilam po straz, przyjechali po paru minutch, ale z jeepa nie zostalo nic. Byli tam moi sasiedzi, wiec tez sobie zeszlam (w sumie zeby dowiedziec sie czy samozaplon byl czy podpalenie) stiomy, gadamy samochod juz zabrany, garda odjechala, a tu zjawiaja sie wlasciciele- Polacy:tak: No i robilam za tlumacza. Samochod zostal podpalony, ale nie wiem czasem czy nie specjalnie.
misiek znow dzis mi sie obudzil o 4 i wariacje. Chyba juz mu tak nie zostanie??
 
reklama
hej .
Moje starsze dziecko znów u babci tylko do nedzieli a sobotę już jedziemy do niejW domu cisza i spkój nienaruralnie jakoś
Pogoda do bani o matko a ja liczyłam że z małą do miasta sobie pójdę
Przyszlirodzice fajnie że wszystko się układa Trochę zazdroszczę ci tej pracy choć pewnie gdybym teraz musiała do pracy iśc wyłabym jak bóbr znając mnie taka to moja pokręcona natura Oliwka też lubi odbijać się na nużkach Zarąbiście to wygląda:-D
Magdzia czy tam młodziutka dziewczyna na zdjęciu to ty:confused: Jeśli tak to fajnie wyglądasz:tak:
lileczka chłopaki swietne:tak:
Paulineczka nieźle z tym gepem
Uciekam robić obiad może się przejaśni i pójdę na spacer wkońcu
 
Do góry