reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

no witam serdecznie!
ale sie wkurzyłam bo napisałam sie tu do Was a baterie mi w klawiaturze padły i zaczęły mi sie różne cuda dziać , a że ja zielona w technice to myślałam że coś popsułam i za telefon i do syna a ten mi spokojnie mówi ze to baterie:)
uff a juz myślałam ze cos poważniejszego :szok:
no u mnie przygotowania do chrztu ruszyły, właśnie gotuje bigos ,jutro go zamrożę , będę tak sobie codziennie cos gotować bo inaczej to by mi było ciężko zrobić wszystko samej,a tak codziennie jakaś potrawa i na niedziele zostanie tylko rosołek do ugotowania i kurczak do pieczenia, no ta przynajmniej bym chciała ale zobaczymy jak to w "praniu" wyjdzie;-)
Moja Gabrysia po wtorkowym szczepieniu trochę grymasiła ,rączka jej spuchła i troszke gorączkowała,a do tego przez cztery dni nie robiła kupki wiec też się martwiłam ale na szczęście wczoraj wszystko wróciło do normy, w środę byłyśmy na rehabilitacji, poturla się trochę moja kluseczka :-D waży już 9, 200 wiec pani rehabilitantka miała co turlać, ale ogólnie córcia zadowolona z aerobiku:-D
Kropecko jestem pełna podziwu dla poszerzania wiedzy w zakresie budowlanki, brawo!!! i oby wszystko poszło gładko po Waszej myśli!!!!
Agawa sto lat dla Miłoszka!!! no pięć miesięcy t już nie żarty:-)
Annaajra Michaś w tym foteliku jak król na tronie , ma tak dostojną minę :)!!!
Paulineczko _ pani Barbara... no cóż śmiech to zdrowie , ale uszy mi trochę "zwiędły" :))
co do spacerówki to moja Gabi już od kilku tygodni prostuje kości w spacerówce, gondolka już sie wysłużyła:) my mamy Teutonie , duży wygodny wózek dla dziecka ale ciężki jak diabli, no i pompowane koła, niby wygoda ,wszędzie przejadę ale właśnie złapaliśmy gumę:((
a waga po porodzie u mnie zadowalająca, no cóz 53 kg to było 18 lat temu gdy urodziłam swojego pierwszego syna , teraz dycha na plusie ale i tak nie jest źle, no a poza tym córka by sie obraziła gdybym ważyła mniej niż ona:)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam! niedawno wstalam, dalam Miskowi jest i spi teraz. P. pojechal wypucowa nasz samochod, bo jutro wystawiamy na sprzedaz. Wczoraj nie pisalam, bo bylam zajechana po zakpuach- dziewczyny w pale sie nie miesci jaka jest wyprzedaz- w koncy ucieklam z galerii:-) W sashy np. wszystko jest po 5 euro:baffled: Kupiłam sobie wczoraj bielizne, jedna za 5 euro jakas firmowke ale nie pamietam i za 10 kupilam komplet calvina kleina- czujecie?? Aha i na wyprzedazy wy[patrzylam steper Reeboka taki juz z tym oparciem i hantlami- kosztuje 60 euro, wiec moze sie skusze:-ptylko orientujecie sie moze na jakie partie on dziala??
Dzieki dziewczyny za pomysły, chyba jednak zostaniemy w domu bo z misiem nie bardzo tak pozno wychodzic.
Anna_ajra- u mnie buzz sie sprawdza, jak bylam na urlopie i jezdzilam czasem po wiejskich bezdrozach to czasem bylo gorzej (ale chyba kazdym wozkiem by tak bylo), a ogolnie to jest super.
Aha a codo Sake... pisalam wam kiedys o dolegliwosciach mojegomeza zwiazanych z zoladkiem- okazalo sie ze to nerwica, wiec bierze tabletki, czyli z picia nici,,, ale moze sobie kupie:-p
Mysza- zmiana z gondolki na spacerowke naewno jest duza zmaina dla Mikiego:tak:
Rekinasia- zamiast deseru bidok serwetke miał :-D A co do wanny, to zastanówcie się nad taka zeby byla z mozlliwoscia rowniez prysznica- jest o wiele wygodniejszy
Agawa1_ STO LAT DLA Miłka! Podaj adres to ja sie wbijam na ciacho, bo kawe wlasnie pije:-p
Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny,

ja tylko na chwilkę, chciałam się pożegnać, bo jutro jadę już na wczasy. Dzisiaj czeka mnie jeszcze prasowanie i pakowanie, więc rozumiecie, że za bardzo się nie poudzielam.
Buziaki i do zobaczenia po powrocie
aggy
 
Witam weekend udany tylko tak tesknilam za mala juz wiecej jej nie zosstawie a nad morzem jeszcze tyle dzieciaczkow bylo:( i ciagle myslalam co u malej i dzonilam do niej sobie i piszczala mi przez telefon:)
Wybralismy sie na rejs po morzu wczoraj i zamiast zachodu slonca podziwilismy burze:-p ale tez bylo fajnie:)

Aggy- weekend miodowy z mezem ale zabralismy sie z bratem bo jechal z zona:p
 
agawa1 - uściskaj małego Miłkusia do cioci-fanki!:-) Ale szybko zleciało...
aggy
- szerokiej drogi i udanego wypoczynku! :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej witam się i ja :-)

Agawa - no pewnie - mamy tutaj duży wybór :-D Kafelek oczywiście ...:-D

Aggy - baw sie dobrze i odpocznij :-)

Ania - mam pytanie - czy w Polkowicach jest basenik dla takich maluszków jak nasze??

Pozdrawiam
 
Hej.
Weekendowi goście pojechali było nawet sympatycznie nawet odwiedziliśmy zoo w Opolu muszę zobaczyć co napstrykał mój m jeśli fajne zdjęcia to się pochwalę a dziś pogoda do bani a ja zmęczona dziś jestem jak mało kiedy
Anna ajra strasznie podoba mi sie ten aqua pqrk szkoda że tak daleko od nas
Przyszlirodzice weekend jednym słowem udany:tak:
 
reklama
a ja właśnie przeglądałam sobie stare posty na forum z czasów kiedy Wiktor był w wieku Olka i porównywałam o której chodzili spać wieczorem, kiedy pierwsze ząbki itp :) Fajna sprawa to forum, nie trzeba pisać pamiętnika żeby sobie wszystko przypomnieć. Niestety Jakoś w sierpniu 2006 roku było przeniesienie forum i nie wykazuje mi postów sprzed urodzenia Wiktora.

U mnie wszystko po staremu. Nie wiem czy pisałam, że Olek ma już 2 ząbki, ale chyba pisałam :)

pozdrawiam was i spadam :)
 
Do góry