reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Próbowałam, napiłam się mleka z moidem i wypociłam. Wsałam mokra jak smok, wypiłam herbatę z cytryną, ale jakoś poprawy nie widzę.
 
reklama
dziewczyny, nie radzę naprawdę nastawiać się na wcześniejsze urodzenie. Można być przygotowanym, ale pewnym że się urodzi wcześniej, bo później można się rozczarować i popsuć sobie ostatnie dni ciąży. Ja też poprzednio byłam tak nastawiona, byle do 38 tygodnia, potem mogę rodzić, i tak się nastawiłam na urodzenie że jak nie rodziłam to byłam coraz bardziej sfrustrowana i rozczarowana a pod koniec byłam w stanie zrobić wszystko żeby tylko urodzić. Lepiej mieć miłą niespodziankę niż nastawiać się na cokolwiek, tym bardziej że ciążę można też przenosić o 2 tygodnie i to nadal będzie dziecko urodzone o czasie. Statystycznie rzecz biorąc na pewno niektóre z nas urodzą wcześniej, tylko że żadna niestety nie może być pewna tego kiedy to nastąpi.
 
Kropecka zgdzam się z tobą - ale kto to wytłumaczy mojemu M który Juniora chce już:-D

Bo mu tłumaczyłam byle do 36 :-) teraz byle do 38 :-D a potem to już z górki - ale w pracy się nasłuchał że dzieci się rodzą najczęściej w 37 :-D.... więc już szaleje

Ja myśle że mogę poczekać do marca:-) byleby mały dał mi czas na dojazd do szpitala:-D
 
No wrocilam wlasnie z zakupow. Ide spedzic sama ze soba troche czasu i zadbac o siebie...juz mi tego brakuje (bo mi sie poprostu nie chce) a co bedzie jak sie groszek urodzi to juz nawet nie mysle:-(
Mysz tak ja juz mam zakupione wszystko co potrzeba i wiele wiecej :-p W sobote kupilam prawie wszystkie ubranka, a w niedziele moj M urzadzil sobie zakupy i kupil wozek, lozeczko i wiele chyba niekoniecznie potrzebnych rzeczy:-), ale chociaz ubaw mialam z tego jego przejecia sie rola- bylo tak jakby groszek wlansie se rodzil. Wczoraj z Pl kolezanka przywiozla mi spirytus (bo tu nie ma) kremy ziaja, i becik (tutaj nie znalazlam- tylko jakies worki bezksztaltne maja) tak wiec dla dzidzi mam wszystko, dla mnie jeszcze nie; wlasnie doczytalam o TAntum Rosa i juz napisalam do kolezanki zeby mi przywiozla z polski...do wtorku juz bede miala wszystko dla mnie:tak::-Di moge jechac
 
witam
ja to szczerze mowiac mecze sie juz od 12 z jakimis bolami i najhgorsze jest to ze sama nie wiem czy to juz to czy moze ja sie stresuje :-:)no::wściekła/y::szok: ale boli niemozliwie i sa nieregularne jeszcze - tak wiec pozostalo mi tylko czekac...
 
Patrysia czekaj czekaj, jak będą regularne to możesz jechać tylko nie jak bedą regularne co godzinę :-)

Popieram Cię kropeckaw 100 % lepiej się nie nastawiać i wmawiac sobie ze dziecko i tak wie kiedy wyjść a my to tylko inkubatorki jesteśmy:tak::-)
 
Magdzia75
mnie osobiście na katar, który miałam niedawno pomogły inhalacje "in-halolem", to takie mietowe kropelki, można je używać w ciązy, wlewasz 5, 6 kropelek do skzlanki z gorącą woda, nakrywasz głowę ścierką i wdychasz. Super jest na noc to zrobić, bo udrażnia drogi oddechowe i możesz jakoś oddychać przez sen, katar robi się rzadki i łatwo wydmuchać nos.

Kropecka
mądrze mówisz, żebym ja jeszcze umiała to wprowadzić w życie... ech...
 
reklama
:-):-):-):-):-)witam !!!!!!!!

Ja tez jeszcze z dzidziusiem w brzuchu.

Co do tego czopa to ja zauwazylam , nieszlo niezauwazyc bo byl dosyc duzy ( wtedy nie mialam pojecia co to jest ):baffled:i z krwia i wraz ze skurczami , takze niedlugo porod byl. Teraz tez obserwuje ale nic na razie.:tak::-D:-)
Skurcze dalej sa, ciezko sie chodzi ale dalej chodze.:-):-)

Dzisiaj tez jakas zmeczona jestem, juz sobie zrobilam pol godzinna drzemke ale dalej mi sie chce spac.Moze to te chmury na zewnatrz:dry:Ja lubie sloneczko:cool2:

patrysia - moze to skurcze, najpierw sa nieregularne.:tak:moze to juz u ciebie?????daj znac. A co do fenoterolu ja w pierwszej ciazy odstawilam kolo 2 tygodnie przed terminem i czekalam czy to juz i czekalam jeszcze 2 tygodnie po terminie i i tak mialam wywolywany porod:tak:

pozdrawiam mamusie
 
Do góry