reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej dziewczyny, Ja ostatnio tak rzadko piszę że już chyba o mnie zapomniałyście. Ale to wszystko przez zmęczenie, po prostu nic mi się nie chce, najchętniej to bym z łóżka nie wychodziła.

Wczoraj ok 23.00 mój mały zaczął tak się wyginac, że myślałam że mi przez pępek wyskoczy:baffled::baffled::baffled::baffled: mam nadzieje że się nie obrócił:confused2::confused2:

Ja nawet nie liczę na to że będzie u mnie coś szybciej, bo nadal nie wiem co to skurcze więc pewnie urodzę jakieś 10 dni po terminie:angry::angry::errr::errr:

 
reklama
Magdalena nie zapomnieli nie zapomnieli:-D Co do skurczy, jak regularnie zacznie cie boleć podbrzusze jak na miesiączkę tylko dużo bardziej, to możesz być pewna że to już. Ja tez czekam bo jakoś przestało cokolwiek pobolewać
Ania 31 fajnie ze mama cie odwiedzi ty będziesz miałą pomoc i rozrywka dla ciebie i dla niej i może rzeczywiście nie bedzie miała czasu myśleć
Przyszlirodzice to miałaś maraton podziwiam bo mi by na wszystko siły nie starczyło. Szkoda trochę bo w Cocodrillo powinna być uż wyprzedaż , chętnie bym pobuszowała ale obawiam się że zacznie mi ciemnieć w oczach . Przy tej końcówce tak właśnie jest albo dzidzia na coś uciska albo tak mi ciężko ( w końcu 25 kilo na plusie:baffled:)
Kropecka to Wiktor cię nie rozpieszcza
 
Mi leci już 40 tydzień (według USG) a też nie wiem, co to skurcze,
no chyba że myle je z ruchami Dzidzi.
Mam tylko dziwne kłucia w dole i jak chodzę, to czuję się jakbym miała coś miedzy nogami :-)
W ogóle dziś odkryłam nową pozycje do spania- kładę sobie poduszkę (Jaśka) między uda i jakoś mi to pozwala na boku lepiej spać... :cool:

A co do terminów, to wiecie jak to jest- nasze dzieci i tak mają swoje własne upodobania i chyba marne szanse, że będa wychodzić w tej kolejności... a szkoda :baffled:

Dziewczyny czy którejś z Was odszedł już czop śluzowy???
To dla mnie bardzo zagadkowe pojęcie i wypatruję go co rusz :-D
 
kwiatuszek.pregnet a myślałam że tylko ja tak mam,że z każdym razem kiedy idę do toalety to najpierw spojrzenie czy jakiś czopek wyszedł:-D:-D:-D i za każdym razem nic. Ja tez spałam z poduchą między nogami a teraz się zamieniłam z M stroną łóżka i zarzucam nogę na niego (a co niech też trochę podźwiga);-)
 
hej

Ja dziś spałam i spałam i spałam - w związku z brakiem dzieci spałam do 12 :-)

Witajcie dziewczyny po długiej przerwie :-)

Ja mogę powiedzieć jedno - wszystko mnie boli :-) i już trudno mi się rusza:-)

Pozdrawiam ze słonecznej Zielonej :-D Pewnie dlatego mam taki dobry humorek :-D
 
Cześć dziewczyny!:-D
Nawiązując do czopa śluzowego, o którym kwiatuszek.pregnent wspomina, czy jest taka możliwość, że wypadnie np. w nocy idąc za potrzebą?
Chyba tak...? Jak myślicie?:confused::confused::confused:

cloe, Mysz
- :wink:
kropecka - jak maritka wróci, to na pewno wszystko wyjaśni.;-)
Paty36 - ja będę miała wywoływany poród 30.01. a do tej pory nie miałam zbyt wiele skurczów...:dry: Z tego co napisałaś wynika, że moja macica nie będzie przygotowana...:no: czekam do środy.:-(
miauczus54 - witaj po przerwie!:-)
Ania31 - jak to dobrze, gdy mama chce pomóc...:happy2:
przyszlirodzice - macie jeszcze trochę czasu, by wszystko kupić.:cool2:
MAGDALENA 27 - zastanawiam się, czy jest to możliwe ażeby dziecko się obróciło w niewłaściwym kierunku w 36tc.:huh: Chyba raczej nie.;-)

Pozdrawiam
 
Anna ajra tyle,że ja b edę miec cc, a do tego dobre są skurcze,bo macica robi sie cieńsza i lepiej się operuje.Pobolewania mam ,wzięłam nospe , troche pomogło.Na prawdziwe bóle nie pomoże.

Magdalena -dziecko raczej sie nie odwróci!Moja mała od 35tc jest pupą do dołu i nie zamierza sie odwrócic.
Kwiatuszek też wypatruje czopa!
 
Paty 36 - jeśli masz skurcze i CC - wtedy wszystko ładniej się goi :-) i macica powraca do własnej wielkości szybciej oraz maluszek jest już bardziej przygotowany na wyjście - właśnie dlatego czeka się na początki porodu przy CC :-)

Mieliśmy wykład na szkole rodzenia - tyle zapamiętałam:-)

Stąd najgorsze są CC zaplanowane na dany dzień i godzinę - a maluszek nie jest jeszcze przygotowany na wyjście :-)

Ale mogłam coś namieszać...
 
ale mi sie dobrze spało:-) dzis do 12:szok:
dziewczyny wczoraj urodziła zona kuzyna, pierwsze dziecko, chlopca, ważył 3400, odebralismy króki telefon przed 23;-)
bardzo sie ciesze bo każda dzidzia to skarb:tak:
w sumie to rzadko z nią rozmawiam ale akurat wczoraj do niej dzwoniłam i wiem, ze juz caly dzień w domku popijała miksture przygotowaną przez znajoma położoną:happy2:
swoją drogą to ciekawa z niej była historia, bo od 2 m-cy straszyła ze JUZ rodzi, brała cos na zapobieganie skurczom, a potem jak odstawiła to minęły 3 tgodnie, przeleciał termin i musiała pic cholerstwo na wywołanie;-) same widzicie jak to jest:-)
poniewaz moj m zostanie chrzestnym ich dziecka, a chrzest zrobią w ciągu m-c (tak to szybko ponoc na ślasku jest:confused:) to mam pytanie:
CO SIE TERAZ KUPUJE W PREZENCIE NA CHRZEST DLA CHŁOPCZYKA :confused: Macie jakies pomysły? dla dziewczynki mielibysmy chyba mniejszy problem ale tu kompletnie nie wiem:-( piszcie co wam wpadnie do głowy:-) będę wdzieczna za sensowne pomysły w rożnych przedziałach cenowych:tak:

 
reklama
a ja dzisiaj taka skołowana jakaś jestem i śpiąca, mimo że przespałam całą noc i obudziłam się wyspana :/ za dużo myśli mi się po głowie krząta, myślę o badaniu wtorkowym, o Olku, o szkole o tym co będzie i jak wszystko pozałatwiać i pogodzić ze sobą żeby było OK. Wiktor właśnie zasnął a ja zamiast np się pouczyć to siedzę i marnuję czas .
 
Do góry