reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

gosia, albo 26 bo w sumie juz 22 zaraz a nie zawsze idzie tak szybko. tak czy tak wreszcie się doczekała :)

agawa, ja najpierw bym chciała poznać wstępną diagnozę odnośnie serduszka Olka żebym była przygotowana psychicznie i fizycznie. no i najchętniej chciałabym wyrobić się z sesją w szkole żeby nie mieć potem zaległych egzaminów. a porodu się boję jak nie wiem co :)
 
reklama
:-):-):-):-)no to nastepny lutowy dzidzius bedzie niedlugo . SUPER:-):-):-)


Patrysia trzymam kciuki i oby szybko bylo.:tak::tak::tak::tak:

Kto teraz chetny??????

uciekam spac , dobranoc
 
Hej , zaglądam tu po ciężkim dniu a tu takie wieści :-) Trzymam kciuki za Patrysie niech Sewerynio szybko i bezproblemowo przywita ten świat:tak:
Kropecka ja jakoś nie myśle o porodzie Dziwne , bo przy Julce już dawno panikowałam a teraz spokój choć powinno być odwrotnie w końcu już wiem czym to pachnie;-) Za to boję się połogu Szczerze mówiąc połóg wspominam fatalnie a już najgorsza jest depresja nic nie cieszy ryczysz z byle powodu a najdrobniejsze sprawy rosną do rangi nie wiadomo jakiego problemu:baffled:
Paulineczka mój biust jest mega big :szok: dosłownie ale czy to oznacza że mam dużo pokarmu:confused: Z Julka był podobnie wielki a z piersi pociekło coś dopiero na trzecią dobę a jak już łaskawie dziecko chwyciło cyca to pomimo że cały czas na nim wisiała nie przybrała jak należy więc trzeba było dokarmiać a kolejne przywitanie z butelką zakończyło karmienie piersią
 
Miauczus, Dawna_cloe to mi piersi moze i urosly z kilka milimetrow:szok::-( Swoje wlasne mam C, nadal nosze moje stare staniki i zaden mnie nigdzie nie uwiera:-:)szok::baffled::confused:Ale mam nadzieje ze ten bol jest spowodowany "wzrostem":tak:
Trzymam kciuki za Patrysie i czekam na wiesci:-D:-)

Kropecka na kiedy masz wizyte u kardiologa wyznaczona??
 
Cloe skad ja to znam ??? Też tak miałam tyle ze cyce nie duże. Wg mnie to ichh nie mam wogóle. NO co zrobić. Teraz jak ścisnę sutek to leci siara, więc nie robie nic. Jestem mega pozytywnie nastawiona na karmienie i choćby nie przybierało to butli nie dam. srzykawka i tyle byle nie butla choć i tak są przygotowane. NO ale to się dopiero okaze co bedie.

A JA jestem chhyba nienormalna bo ciągnie mnie do czytania hhistorii o Maji [*] i becze po nichh jak nienormalna. Wiem ze nie mogę sie teraz tak denerwować bo różnie się to może skończyć ale nie mogę przestać.
 
Agawa mnie jeszcze nic nie chce lecieć Zastanawiam się czy nie bedzie powtórki . ale probowac będę
Mysza kto tam się zastanawia, ci co wpłacali?
 
Próbowałam doczytac - wydaje mi się że ci co wpłacali(wyjątki) jest ich mało i zostali zjedzeni przez rezsztę

Mój syn właśnie próbuje się przez pępek wydostać - pomocy:-D

On chyba nie wie że to nie jest droga do wyjścia...

A i dowiedziałam się od M że jestem jak spaniel - myślałam że chodzi o włosy tzn o fryzurę ale ni echodzi o to że jak idę to sapie...

Kurcze sam moglby pochodzić z 20 kg dodatkowymi i dzieckiem które jeszcze dość wysoko jest:->
 
reklama
Mysz normalnie szok!!! Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą. Samam mam nie wiele - np wypłatę mam 1go i na koncie 31 zł :-) Ale w życiu nie zazdrościłam a w takiej sytuacji jak opisujesz dostaje szału naprawde mogłabym kogoś uśmiercić. NIe chce nawet czytac tychh postów bo nagadałabym tak a uczycielce to nie przystoji. :no::wściekła/y::szok::dry:

cloe poleci, musisz się tylko nastawić. Ja normalnie nie wiem co będe robić, Najgorsze jest jak mama która niby chce karmic po tygodniu twierdzi ze chyba ma mało pokarmu i się na butle przestawia. chyba. We mnie się normalnie gotuje bo człowiek gdyby miał inne sutki to napewno by mu się udało. Ściągałam po każdym karmieniu, nocami nie spałam karmienie z odciąfganiem zajmowało mi 1,5 godz. byle tylko mleko było bo mały nie umiał chycić cycka. A tu pisze o mojej kolezance jak mi powiedziała ż ekarmi butlą to myślałam że ją znokautuje, mimo ze wiem że karmienie butla też jest wyjściem ale ja bym tak bardzo chciałą że az mi na tym punkcie odbija:-(
 
Do góry