reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny!:laugh2:
Coraz to zimniej się robi... brryyy...:baffled:
Zadzwonił do mnie wczoraj mój starszy brat i spytał mnie, czy zostanę chrzestną jego dziecka!:eek::-D Dzidzia ma przyjść na świat 09 listopada. To już tuż, tuż. Super!:rofl2::-D:rofl2:

Ania31 - to się wyleżysz za wszystkie czasy...:happy: Ja ostatnio spytałam swojego M, czy mam duży brzuszek, oczekując odpowiedzi, że taki w sam raz... hmmm:cool2:... powiedział, że jest duży.:confused2: Na szczęście nie ogromny.:rolleyes: Życzę Wam zatem smacznego!:wink:
Myyszaaa - mam nadzieję, że czujesz się lepiej!:confused::happy2:

Jeszcze mnie się nie znudziło (CSI).:-p

lileczka - ja też tak czasem miewał, że jestem bardziej senna niż zwykle. Ale na szczęście jestem na L-4 więc mogę sobie dłużej pospać i tak w ogóle ... poczytać książkę... i z wami posiedzieć :cool:
Gosia 78 - co za horror!:crazy: Aż strach...
Co rodzice i lekarze mówią?:confused:
cloe - uuu ... 19kg!:huh: To wyrobiłaś już normę, tak jak ja (14kg).:-D Ale jesteś wysoka, także
kilogramy inaczej się rozkładają.:wink: No i gratuluję dobrych wyników!:tak:
Kropecka - ja mam tak samo... Jak pomyślę o tym chłodzie na dworze, to też nie mogę się przemóc, by wyjść.:baffled:

Buziaki dziewczyny!
 
reklama
Witam,

dawna-cloe, Mysia, anna_ajra - nie zapominajcie, że ja też mam ładny przyrost wagi jak na ten tydzień ciąży. No, ale jestem też niższa od Was i miałam nadwagę juz wcześniej, więc u mnie korzystnie to raczej nie wygląda. Szczególnie obrzydliwie tyłek i uda, ale cóż teraz mogę zrobić. Tylko krem na rozstępy wklepuję jak nawiedzona. No i w zimową kurtkę oczywiście się nie mieszczę.

Narazie w dalszym ciągu chodzę do pracy, ale siły nie mam. No i zaczęły mi puchnąć nogi. Robią mi się na wieczór jak kłody. Macie może taki objaw?
Co więcej, przesunęło mi się usg 3D z soboty na jutro o 18.30 i już się nie moge na niczym innym skupić.
Pozdrawiam ciepluteńko.
 
Hej dziewczyny ale jesiennie na dworze blee nie lubię jeseni a pzrynajmniej nie takiej deszczowej.
Mysza kochana gdybym to ja taką wage osiągnęła przy końcówce to było by git ale ja na koniec ją podwoje:szok: Ale co tam przy julce schudłam to i teraz powinnam dać radę;-)
Kropecka ja mam podobnie W taka pogode nawet nie chodze z Julką na spacery. bo co tu robić na spacerze gdy siąpi wieje i ogólnie nieciekawie:cool: Trudno moje dziecko posiedzi troche w domu ale jutro bez względu na pogodę wychodzimy. Postanowiłam bajlandię zaliczyć:tak:
Ania 31 oj jak ja bym chciała żeby mój niejadek podjadał coś ze mną Nistety ja jem a moje dziecko ani myśli ale zauważyłam że smakuje jej nowa przekąska -owoce suszone - także cały dzien stoją przed nami w kubeczku i coś nie cos wpadnie do tego brzucha :tak:
 
Cześć dziewczyny!:laugh2:
Jadę dzisiaj na basen. A co, nie będę sobie żałować ruchu... hi hi :-) Trochę mnie się nie chce, ale nie byłam już dwa tygodnie z rzędu (malowanie pokoiku i później goście). Chodzę razem z koleżanką z pracy "w każdą" środę. Ona jest o miesiąc dłużej w ciąży.
Ale mnie się nie chce...:baffled:

Myyszaaa - widzę po Twoim suwaczku, że to już tylko dwa miesiące do Świąt!:oo: Niesamowite, jak ten czas leci...
Ika_s - przyznaj się... ile już przytyłaś?:-p Jak często się kremujesz?:confused: Ja zawsze wieczorem. Dzisiaj zauważyłam małe rozstępy na prawej piersi.:szok: Też tak masz?:confused:
Czekam z niecierpliwością na wyniki USG!:tak: Trzymam kciuki!:wink: Mnie jak na razie puchnęły dłonie, ale na razie ustało.:happy2:
Dziewczyny - czy któraś z was ma już rozstępy?:confused::confused::confused::confused:
cloe - moja szwagierka też ma problem z karmieniem 5-letniej córeczki. Także domyślam się, jakie to frustrujące...:sorry2:

Buziaki
 
anna_ajra, ja po poprzedniej ciazy mam straszne rozstepy na piersiach. na brzuchu na szczescie ani jednego. w ogole po ciazy moje piersi sa w oplakanym stanie. faktem jest ze teraz w drugiej ciazy wygladaja lepiej bo sie wypelnily ale po porodzie znow bedzie to samo :(

mam tylko nadzieje ze tym razem tez uda mi sie uniknac rozstepow na brzuchu.
 
Witaj Aniu_______
Polecamy się wszystkie na tym forum :-) Dobrze podtrzymujemy na duchu :-D

Ania_ajra,Kropecka - na razie mam dwa rozstępy - na piersiach:-) brzuszek nie reaguje na poszerzanie :-D pewnie jeszcze za mały - smaruje się oliwką - i jak narazie to wystarcza:-)
 
reklama
:))

Tylko boje się że poronie ;(
Moja siostra niedawno poroniła już drugi raz :(
Dlatego teraz w internecie szukam porad, for itp. :((
 
Do góry