reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej - tylko bez takich :-) Czujesz się dobrze - badania wychodzą dobrze??
TO się oszczędzaj i poproszę o pozytywne nastawienie - wiem wiem łatwo pisać :-) ale ktoś musi się uśmiechać :-)
 
reklama
Asia__ - na tym etapie ciąży nie możesz poronić. Gdyby coś złego się wydarzyło (a na pewno tak nie będzie!) trzeba by było rodzić. Takie dzieci mają już szanse przeżyć. Dziewczyny potwierdzą, że były i są takie przypadki. Przewijały się na tym forum. Musiałabyś poczytać trochę wstecz.
Ja poroniłam 11 lutego tego roku, także wiem jaki to strach. Z resztą Ika_s też Tobie to (chyba) powie. Ty nie masz się czum martwić! Głowa do góry!:-)
Myyszaaa - dołączyła do nas Asia, nie Ania...:wink:
kropecka - nie strasz, nie strasz ... musimy wrócić do formy!:-D
 
anna- ajra- mam jak pisałam 10 kg na plusie, a może juz i 11? Boję się stawać na wadze od ostatniego tygodnia. Wklepuję Pharmaceris na rozstępy 2Xdziennie i jeszcze oliwkę jak sobie przypomnę. Tłusta potem chodzę, ale jak ma pomóc na to cholerstwo, to trudno. Mam narazie kilka na biodrach z jednej i z drugiej strony. Jeszcze świeżutkie, czerwone i co więcej pełno paskudnych pajączków i popękanych żyłek. To wygląda tak, że oszczędzę Ci opisu.
Biust mi urósł z 75A do 85D. Zawsze miałam kompleks małych piersi, ale te teraz to już chyba przesada. Na szczęście jeszcze są bez rozstępów.

Asiu- witaj. Myślenie tylko pozytywne. Ja straciłam pierwszą ciążę, ale choć bardzo się boję o drugą, wszystko wydaje się byc dobrze. Wszystkie tu trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie dopiero w lutym. Pozdrawiam.
 
Ania_ajra - jak już widzę A na początku i 4 litery - to mi się już myli:-D i przepraszam Asie______ :-D

Następnym razem nie będę zawierzać swojemu szybkiemu czytaniu :-) z tego zawsze fajne rzeczy wychodzą :-D jak się czyta wyrazami :-D
 
zajrzałam na chwilke
pozdrawiam nowa mamusie Asię:-) mysl pozytywnie i bedzie dobrze:-)
O roztępach nie mówie bo je mam po 1 ciąży ale tylko na brzuszku wiec nie jest źle ja byłam rozciągnieta chyba na maxa w 1 ciąży teraz żadnych nowych nie zauwazyłam
Obiecane zdjecie bedzie jutro bo baterie sie ładuja ;-)
Bedziemy patrzały która ma wiekszy brzusio:tak::-D
Dzis zmykam pozdrawiam Was wszystkie miłego popołudnia idę leżeć i jesć hihi:tak::-D
 
:-)Ika czekamy na relacje i foto z 3d.:-):-)

Rozstepy :cool: niestety mam po pierwszej ciazy i trzeba przywyknac ze po ciazy i porodzie cialo juz nie wyglada tak samo:-D:-Djak przed.N a szczescie ni puchne na razie a w pierwszej ciazy tez nie puchlam nawet pod koniec.:rofl2:

Witam nowa mame :laugh2:N ie martw sie , przeciez nie masz problemow z ciaza to sie nie stresuj!!!!!:tak::-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
Witam nową mamusię:-) Nie martw się na zapas skoro do teraz wszystko jest dobrze to już na peno będzie.a co do wagi to widzę że ja tu biję rekordy w przyroście, dziś zamierzam dołączyć zdęcie mojego brzucha ( w końcu) rzeczywiście będzie co porównywać:tak:
Lileczka ma rację ciało po ciązy juz nie jest takie samo Ja do dziś tęsknię zsa wyglądem moich piersi sprzed pierwszej ciąży Pi Julce piersi się powiększyłyły ale jednocześnie oklapły:cool: Ciekawe w jakim stanie byędzie mój brzuch Po Julce trzymaał sie jako tako a teraz....
 
Do góry