reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Z okazji urodzinek dla Marcelinki i Olusia dużo zdrówka usmiechu na twarzy i wszystkiego co najlepsze przesyła ciocia Ania z Bartusiem i chłopcami


Dzieki dziewczyny za slowa pod adresem moich chlopców dla takich chwil warto znosic trudy macierzyństwa
jak juz pisałam uroslam 10 cm i dumnie nosze głowe wysoko podniesiona az mnie rozpiera radośc szczęście i wszystko co jest tylko możliwe

Zdjecie mojego obcietego chłopca wstawiam
Wczoraj się śmiałam że jak ściełam mu włsoki to chyba głowa lżejsza bo ciągle nam chodził tam i spowrotem :tak:
 

Załączniki

  • SN850850_1280x960.jpg
    SN850850_1280x960.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Ania31 słodziak istny slodziak.
Syneczki2 zapomniałam się spytac jak idzie picie z butli??? Wez no sie zamelduj tu kobieto :dry:;-)
 
Marcelinko i Oleczku
Pierwszy roczek,
pierwszy kroczek,
kilka ząbków,
To nasza słodka bejbowinka

Na Wasze 1 urodzinki
życzenia gorące od caaaałej naszej rodzinki
miejcie buzię wesołą
i zawsze rozpromienioną

Oliwierek i Amadeuszek z rodzicami krejzolkami :-D
zytko moja droga karteczka dojdzie w przyszłym tygodniu. Moj małżonek taki pochłonięty pracą że nie wysłał. Sam się zdelarował że wyśle a ja się pytam dlaczego nie doszła? tak dla podpuszczenia a ten że no zapomniałem a skubany nie chciał się przyznać na początku no i tak leży po dziś dzień u niego w pracy. Jutro z samego rana pakuję dzieciaczki i lecimy na pocztę :tak:
margaritta ja żem jest z Wami cały czas ale przez ten durniasty internet ostatnio mam dość. Napisałam się przedwczoraj jak jeszcze nigdy a ten beszczelnie mi mnie wykopsnął i jeszcze wypierdyknął wszystko co napisałam. Wściekłam się i dla zemsty go już nie włączałam :-D
aniu Bartolinek ja zwykle przecudny czy to w dłuższych czy krótkich włoskach cud miód malina :tak: mój to tak dziwnie ma tył taki że kitki można robić cały w loczkach boki zakrywaja uszka a przód jak by się ogolił maszynką :szok: Oli pamiętam na roczku mial taką czuprynkę że spinkami mu podpinałąm :-D urodził się z czarnymi minimalnymi włoskami a teraz ma totalny jasny bląd a Madulek miał dłuższe i wogóle mu nie rosły :baffled:
kluska ufff jak dobrze że w domku jesteście teraz zacznie wszystko szybko wracać do normy
kasiu no patrz a to ci Kubuś ;-)
anna-ajra karteczka doszła śliczna:tak:
Dziewczyny wiem ze nie wszystkim odpisałam ale wkurza mnie ta wielka czcionka nie mogę jej zmiejszyc wpane wieczorkiem
 
Marcelinko i Oleczku
W dniu Waszych pierwszych urodzinek zycze Wam
zdrowka, szczescia, usmiechow
wielu beztroskich lat zabawy, aby rodzice dotrzymywali Wam kroku;-)
a nauka byla jedna wielka przygoda.

Ciocia Kluska z przychowkiem:-)
 
:-DZ okazji pierwszych urodzinek
Marcelinki
i Olusia,

życzymy wszystkiego najlepszego!
Dużo zdrówka i radości,
mnóstwo czasu na zabawy i przygody.
Moc uścisków od Michałka z rodzicami!:-D
 
reklama

oj a mi bielmo jakieś na oczęta weszło :( przeoczyłam że mamy tu jeszcze jubilatkę , wybacz Marcysiu!!!! wszystkiego naj lepszego kochana, dużo zdróweczka, uśmiechu, słoneczka, radosci i czego tylko sobie zażyczysz maleńka!!!
my po pierwszej rehabilitacji , no nie jest najgorzej ale troche pracy na czeka , najdziwniejsze jest to ze Gabi miała chore prawe biodro a teraz musimy popracować nad lewa nóżką bo cały ciężar ciała przenosi na prawa stronę i wszystkie manewry zaczyna od prawej nogi , może to miec jakiś związek z komplikacjami przy porodzie i niedotlenieniem które było tego następstwem, ale to jest do "wyprostowania" mogło być gorzej , jestem szczęśliwa ze tak sie skończyło, a wierze ze rehabilitacja szybko pomoże
Kaska no niedługo będzie Ciebie synuś na rekach nosił :)
Aniu Bartuś taki doroślejszy sie wydaje w tej męskiej fryzurce, no zresztą juz dawno roczek skonczył ;)
 
Do góry