reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
:-)Oleczku:-)
Z okazji Twoich 1 urodzinek życzymy Ci wszystkiego co najlepsze! Dużo zdrówka,uśmiechu, samych radosnych chwil i dużo szczęścia!

Marcelinka i ciocia Zytka



kropecko-ja już rok temu leżałam o tej porze na porodówce :) Szkoda,ze się wtedy nie spotkałyśmy :( Dzięki za życzonka. dla Marcysi! :)



 
Wszystkiego najlepszego dla Olka i Marcelinki :-)

Dziewczyny a karteczki co ja je wysyłam to od dwóch tygodni leżą u mnie w torbie :-(

Pozdrawiam :-)

Aaaaa i żyje :-D tylko za szybko czas mija :-D
 
Najserdzeczniejsze życzenia z okazji roczku dla Oleczka i Marcelinki:-):tak:
Marcysiu ciotka przyspała więc kareczka urodzinowa wyjdzie dopiero dziś:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Gapa ze mnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Eowyn witaj:tak:
Kluska oj dzieje się u ciebie dzieje :no: Trzymam kciuki by szybko wszystko było ok
U nas po staremu Julka dziś w domu kaszle:no: W przedszkolu częściej jej nie mam jak jest Co by było gdybym pracowała:confused::dry:

 
Marcelinko i Olku!:-):-):-)
Z okazji dzisiejszego Waszego święta
życzymy Wam dużo zdrówka, uśmiechu na co dzień na ślicznych buziaczkach
i szczęścia
ciocia Gosia z Piotrusiem i Jasiem:-):-):-)
 
hej hej
Wszystkiego naj naj serdeczniejszego z okazji pierwszych urodzin dla Olka i Marcelinki - duzo zdrowka, uśmiechu na buźce zyczy ciotka Patrysia z Sewim :-D:-D:-D:-D

ja dzis ledwo mowie ale nie moge isc do lekarza bo moj m w pracy ... :dry:
ladna.ex.panna - heh u mnie to chyba tak nie bedzie jak u Twojej koleznaki ja to bym musiala nad tym jeszcze popracowac ona to juz pewnie czysty profesjonalizm a jeszcze nie te progi :zawstydzona/y::-p ale mysle ze i mnie sie poszczesci :tak:
anna_ajra - gratulacje zabka
kluska - no to masakra - biedny Piotrus to co to byli za lekarze :szok: zeby sterdydy - przesada :no: no i dobrze ze Dominiczek juz pelen energii :tak:

a maly teraz spi
 
Marcelinko i Oleczku najlepsze zyczenia urodzinowe duzo usmiechu na waszych slicznych buziach zadnych zmartwien i pociechy z rodzicow

tego wam zyczy ciocia Kasia z reszta rodzinki!!!
 
reklama
I ja się dołączam oczywiscie do naszych maluszków , które mają dzis swoje święto

Marcelinka i Oluś specjalnie dla Was samych pogodnych dni, zdrówka, szczęsliwych chwil , mało łez, rośnijcie ku uciesze rodziców- eciotka Margaritka z córeczkami:tak:


Pozdrawiam wszytskie dziewczyny i ich pociechy. Buziale
 
Do góry