reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć Dziewczyny!

Rodzinka wyjechała i wracamy do codzienności... Dzisiaj odgruzowywanie chałupki i przygotowania do jutrzejszej imprezki. Podzieliłam to na dwie raty bo na raz wszystkich w domu bym nie dała rady ugościć. Jutro rodzinka M ;-) Wczoraj był tort,na którym świeczkę zdmuchnęła mamusia :-DMarcelek była pod wielkim wrażeniem,najbardziej zachwycona balonami rozwieszonymi po domu i różańcem który wybrała spośród innych rzeczy do wybrania:-D.U Was też jest taki zwyczaj,że dziecko wybiera jakąś rzecz w roczek? To podobno ma wskazać przyszły ewntualny fach pociechy:-):-D Na zdjęciach Bartusia z roczku widziałam,że też wybierał:tak:

Kochane ciocie dziękujemy wszystkim za pamięć i życzonka!

Gosia-dziękujemy za śliczną karteczkę :-) Moja mama sie śmiała,że Marcyśka dostaje kartki tylko od kawalerów:-D
Ale chłopców Ci u nas przewaga,tylko Oliwka z Marcysią-rodzynki karteczkowe:tak:

Dawna Cloe,Syneczki-spoko ciocie czekamy cierpliwie:-)

Muszę Was dogonić w czytaniu,mam duże zaległości przez ten ostatni tydzień,ale uwierzcie mi,ze mój bratanek okupował komputer w każdej wolnej chwili:szok:

Mocno Was wszytkie uściskuję i pozdrawiam!
 
reklama
Witam. Mati zasnal to chwile mam wolna. coraz czesciej wybiera chodzenie na nozkach co mnie bardzo cieszy, ale zauwazylam ze nie moge go zmuszac bo sie zniecheca, sam musi chciec. W ogole jego chodzenie to styl dowolny, jak jest niewielka przestrzen okolo 2 metrow to przejdzie na nozkach, jak dalej to na czworaki. Ale i tak sie ciesze ze zaczal chodzic, bedzie mi lzej.
dawna cloe u nas tez czesto Mati marudny sam nie wiedziec czemu, a jak wstanie po poludniowej drzemce to az strach:szok:
przyszlirodzice widze ze i u was maruderstwo na topie:wściekła/y:Trzymam kciuki z calej sily, zdasz napewno:tak::-D
moniamonis probiotyk priobiotykiem dobrze ze dajesz ale wiesz moj lekarz twierdzi ze lakcid jest do bani, ze lepszy trilac lub lacidofil, moze zmien, nie wiem a bylas z tym u lekarza jak Kuba byl maly i mial silne biegunki dostawal Bactrim i przechodzilo, koniczne staraj sie tez dawac jej gastrolit bo traci wszystko z organizmu, w koncu sie w szpitalu znajdziecie:no::baffled:
ulenka ciesze sie ze Gabi robi szybkie postepy, ani sie obejrzysz jak bedzie biegac:tak::-D
syneczki przygotowania do imprezki trwaja??Moze faktycznie pilby mleczko z kubeczka zwyklego, u nas Mati uwielbia tak pic, choc narozlewa przy tym, no ale grunt ze dziecko zadowolone;-):-)
anna_ajra dzieki. Ja tez mam miej czasu na komputer maly wszedzie wlazi zwlaszcza mania go opanowala na lozka, a zejsc nie bardzo potrafi i w tym caly ambaras:wściekła/y:
Gosia78 ty tez zaganiana?:-)
Patrysiu a ty gdzie sie podziewasz, mam nadzieje ze u ciebie ok:-):tak:
Kluska79 bardzo was pozdrawiam wszystkich i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Kropecka, Mysza, Rekinasia, Zytka, agawa,:-):-):-):-)Ania31:-D
Margaritta
tez cos rzadko ostatnio zagladasz:angry::confused:
Ladna ex.panna jak Igunia:-)
Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieje ze nikogo nie pominelam jak pominelam to caluje mocno
:-D:-D
 
Witam .Czytam i czytm i az musze napisac.
Dawna cloe, przyszlirodizce z Niki mam to samo od paru dni.Normalnie nic nie moge zrobic o zniknieciu jej z oczu chociazby do toalety nie ma mowy:wściekła/y: Pojęcia nie mam o co kaman:crazy: Nie jest na codzin takim dzieckiem.Odkad jednak poczuła ,ze mozna sie przemieszczac nie tylko na czworakach szłu idzie dostac:sorry:Powiedzenie,ze dzieci sa najkochansze jak spią i jesc nie wołają cos w sobie ma :-D Marudzi marudzi, na moment czyms sie zajmnie i zaraz znow stęka boszzzzeeeee.Cloe wiem,ze to nic nie da,ale rozumiem Cie doskonale- wierz mi.
Zycia u nas tez jest taki zwyczaj,ze dziecko cos tam sobie wybiera z róznych rzeczy połozonych przed nim.Rozaniec jest zazwyczaj czyms "interesujacym" bo wczesniej tego nie widziało , nie bawimy sie przeciez rózancem- tak mi sie wydaje. No i pieniazki tez sie kleja do lapek:-D Powodzenia w odgruzowywaniu mieszkanka:tak:
moniamois oj wy bidulki :sorry: duzo zdrówka dla Was i cierpliwosci dla Ciebie.
przyszlirodzice dasz rade ze wszystkim.Za egazminy juz zaciskam kciuki ;-)

Sciskam Was wszytskie mocniachno.Spokojnego dnia o ile to w ogole mozliwe:sorry:

No tak minęlam sie postem z kasia:-p Kochana zaglądam przeciez codzien prawie.Fakt,ze tylko otej porze jak Niki spi czyli teraz ,ale staram sie jak mogę.Jak ona nie śpi to moge zapomniec o kompie. Milusio mi ,ze o mnie pamietasz:zawstydzona/y::-p
Syneczki2 zapomniałam o Tobie:szok: niewybaczalne:zawstydzona/y: Jestes swietną mamcią i wiesz co dla Twojego syneczka najlepsze:tak: Jesli butla nie to nie.Chociaz ja tam uparta bylam:zawstydzona/y: No ale sie oplacilo.Kubek niekapek tez jakos gładko przeszedl:tak: W kazdym razie powodzenia zycze :tak: Te oczy Amadiego ehhh...:-D
 
Ostatnia edycja:
No to prawda odkąd nasze szkraby zaczęły chodzic oczy w koło głowy trzeba miec (przynajmniej ja):-D Jeszcze jak by tego było mało nauczył sie wchodzic na kanapy i nie w głowie mu ze NIE WOLNO! to ja sobie od tak nie mówie
A zrobiłam takie cos z zycia Bartoliniego
 

Załączniki

  • bartusiowy roczek.jpg
    bartusiowy roczek.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 30
Aniu strasznie fajne, jak wy to robicie, macie jakis program do tego, zdradz sekret, bo ja tez tak chce:-);-)
 
Ania- podsunelas mi pomysl:) zrobie Amelce takie zestawienie i wydrukuje u fotografa i oprawie w ramke:) i to bedzie taki unikalny prezent na roczek:)
 
reklama
Do góry