reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

No cześć

Anna_ajranie wspominałam o Tobie bo się pojawiasz. A byle by mnie drzwi ścisnęły gdybym o Tobie zapomniała. :tak:
Ale Ci dobrze z tymi feriami ja mam dopiero połową lutego, ale na Miłka urodzinach napewno będę miała wolne :-)
Kropecka u nas pewnie tez byłby chłopak trzeci - taka już matryca widocznie :-).
No już mam nadzieję że wróciłam na dobre.
Ale tymczasem znikam szukać pralki - Elektrolux może być Aniu :-)
 
reklama
ja biorę wolne na urodziny Olka.

z racji tego że w domu Olek ma już nmnóstwo zabawek no i trzeba wykorzystać fakt że jesteśmy w posiadaniu własnego kawałka ziemi to kupiliśmy Olkowi na urodziny (na wyrost bo teraz za zimno) coś takiego:

Basenik
 
Przepraszam ze wczoraj nie pisalam, ale wysiadl mi internet. Z Mateuszkiem dzieki Bogu wszystko w porzadku. Jestesmy po badaniach i nic zlego nie wyszlo. Musialo to byc krwawienie z dolnych drog moczowych spowodowane przez stulejke, i tu niestety zla informacja maly bedzie raczej musial miec zabieg. Kuba zreszta tez go mial.
Patrysia co z Sewkiem
Pozniej napisze wiecej ale teraz maly mi nie daje
 
witam Was dziewczeta
u nas jest troche lepiej Sewcio nabral juz troche wiecej energi na zabawy, je juz wiecej, pije mleko w malych ilosciach, ale jeszcze czasem zdarzy mu sie zwymiotywac :dry: ale idzie ku dobremu :tak:

wczoraj bylam zajeta bo przyszla sasiadka zebym poczesala ja i pomalowala na studniowke (wczoraj byla probna) dzis przyjdzie o 12 na oficjalna wiec za niedlugo

kaska - biedny Mati :-( z Sewkiem lepiej :tak:
kropecka - fajny prezencik
lolka - no to strasznie przykre ze dzieciaczki musza tak cierpiec ale nie zawsze jestesmy w stanie im pomoc tak zeby tego uniknely :-(
Gosia - ja i tak go nie zmuszalam do jedzenia jak cos zjadl i nie zwymiotywal to sie cieszylam ale w pierwszy dzien nic nie jadl - mleko tez odrzucal wiec nic mu nie dawalam poza piciem ... teraz juz nabiera ochoty na jedzonko :tak:
przyszlirodzice - nie musi jesc byle pije herbatki - moj tez w pierwszy dzien nic kompletnie nic nie zjadl :no: zdrowka :tak:
 
My dzis jedziemy do Torunia do mamy jutro pierwsza rocznica śmierci mojego taty jak to szybko zleciało:-(

Także do poniedziałku dziewczyny
 
No ja juz robote swoja zrobilam :-D
pomalowalam 2 dziewczyny i poczesalam jedna a drugiej wzielam i dokonczylam pasemka karbownica :tak:

Ania31 - Juz piewrsza rocznica śmierci :confused: Strasznie szybko to zlecialo... Trzymaj sie :tak:
 
Aniu31 - trzymaj się slonko :-(... zobacz jak szybko to mija :-(...

Anna_ajra - bo ostatnio to mi się nic nie chce pisać :-D i nie mam czasu :-) Ale co tam u nas:-) Mikuś raczkuje, chodzi za rączkę :-) a ząbkami to inna sprawa :-) My poprostu niezauważyliśmy kiedy wyszły górne trójki :-) i byłam skupiona na oglądaniu dolnej dwójki :-D

a tu taka niespodzianka :-D

Kropecka - fajne projekty - choć mi się te półki podobają :-D

Pozdrawiam :-)
 
Część dziewcynki miło, że ktoś o mnie pamięta:-)
U nas w miarę ok, Majka m coraz mniej strupów, ale niestety po niektórych pozostały brzydkie ślady. Kupiłam w aptece maść na blizy i jej smaruję, mam nadzieję że nie będzia miała brzydkich śladów. Ale na nieszczęście u sąsiadów (czyli szwagierki) panuje grypa żołądkowa a dzieciaki się wczoraj widziały:-( Więc teraz modlę się aby Majaka nic od nich nie złapała.

Dzisaj byliśmy na zakupach w Ikea i kupiłam Majce do pokoju meble. To narazie nasze pierwsze:-D. Na resztę musze trochę poczekać, bo są robione na zamówienie. Wykonawca obiecał, że postara się je zrobić do urodzin Majki, żebym miała jak przyjąć gości:-) Jak nie zrobi tych mebli to go chyba.....:wściekła/y:

Życzę duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka dla maluszków i dla was dziewczyny. Buziaki
 
Witam dziewczyny U nas typowa leniwa niedziela M chiałby sciągnąćźteśćiów ale wyjątkowo mi się nie chce zresztą teściowa coś drażni mnie ostatnio więc niech zostanie tak leniwie jak jest.
Moniamonis pochwal się mebelkami jak już będą JUż wiem co chce kupić dziewczyną do pokoju . Uciekam Oliwia nie chce już bawić się sama papa
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Wyjście do pub'u było bardzo udane. Dużo śmiechu, ploty i pyszne jedzonko... mmm...

Wczorajsza sobota co prawda do obiadu minęła pracowicie, ale za to wieczorkiem (o 17) poszliśmy w gości. A dziś w końcu mam czas na BB.:-) W poniedziałek zaczynam ferie, więc mam nadzieję, że będę częściej zaglądać.:tak:
W pierwszym tygodniu ferii będzie przychodzić jeszcze niania. Prosiłam ją o to, ponieważ chcę porządnie wysprzątać mieszkanie. W drugim tygodniu m bierze urlop. Posiedzimy trochę razem i przygotujemy się do roczku:happy2:. Chcemy też iść z Michasiem do fotografa. Zobaczymy na ile się wyrobię.

Aha... dziewczyny... bym zapomniała! Michaś ma kolejne czwórki! Rosną normalnie, jak grzyby po deszczu.:-p:-D

cloe - kaszel ma może od suchego, ciepłego powietrza w domu? Taki nieustający kaszel może być też alergiczny - moja teściowa tak ma i na wiosnę, lato przechodzi. A tak, to nie wiem, ile można kaszleć po chorobie... hmm...:eek:
patrysia - jak się dzisiaj czujecie?
kropecka - zbierajcie siły, bo na wiosnę to już chyba będzie "tylko" wykończeniówka i latem przeprowadzka.:happy2:
Basen bardzo fajny i chłopcy na pewno będą mieli wiele radochy!
Margaritta, Gosia 78, Lolka777 - :-)
agawa1
- cieszę się bardzo!:wink:
kaskax25 - dobrze, że to nic poważniejszego! Na czym polega taki zabieg?:huh:
Ania31 - rzeczywiście szybko minął rok
[*].
Mysza - nieźle z tymi trójkami wyszło!:-D Już nie mogę się doczekać Waszych zdjęć na tajnym - tak dawno Mikusia nie widziałam.
moniamonis - ale super... nowe mebelki:cool2:. Zapewne fajne będą?

Pozdrawiam
!
 
Do góry