reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

dziewczyny niby jest lepiej ale najbardziej mnie niepokoi ta biegunka ktora jest juz 5 dzien :szok: nawet po jagodach sie nie poprawilo a zwykle jest na opak :-( jutro chyba pojedziemy do szpitala bo jak pojde do lekarza to i tak mnie tam posle i pewnie powie mi co ja u niej robie jak dostalam skierowanie do szpitala gdyby dziecku sie nie poprawialo.... wiec nie mam innego wyjscia a boje sie ze mimo tego ze pije to sie odwodni czytalam na necie ... i bardziej sie tylko wystarszylam...... :no::no:
 
reklama
Patrysia - lepiej idź do lekarza - bo to różnie bywa... może coś poradzi... a do szpitala i tak w ostateczności pójdziecie:-( dużo zdrówka dla Sewcia:-)

Ania - specjalnie dla Ciebie:-) Kuknij na zamknięty :-)

Moniamisja tam trzymałam kciuki by wszystko z Małą Mają było dobrze:-) i nie zostały blizny ....


Pozdrawiam
 
Witam!
U nas od wczoraj chłopaki mają w domku dziadzia i są w siódmym niebie:-) Tata kilka dni pobędzie, mam nadzieję, że choć trochę odpocznę....

Mysza - Mikołaj śliczny:-)

kaskax25 - kiedy planujecie zabieg u Mateuszka, przeszło mu już krwawienie po lekach?

Patrysia - a jak czuje się Sewek? Bawi się troszkę czy jest bardzo osłabiony? Jaś miał tydzień biegunkę ale po 5 dniu ładnie już się bawił no i zmniejszyła się ilość kupek tak do 6 na dobę. Ile razy się wypróżnia? Jak nie jest słabiutki to ja bym się wstrzymała ze szpitalem, żebyście tam czegoś nowego nie złapali, teraz jest podobno wyjątkowo paskudny wirus powodujący zapalenie płuc i oskrzeli u dzieci. Szpitale są podobno przepełnione...:szok: Może warto byłoby jednak pójść najpierw do lekarza?
moniamonis - ta maść jest rewelacyjna, moja mama ją stosowała i efekty było widać bardzo szybko:tak:
Anna ajra - fajnie mieć taką nianie pod ręką...Udanego wypoczynku życzę:tak: A co do zazdrości Piotrusia to owszem ciągle jest zazdrosny i kiepsko z tym sobie radzę. Gdybym miała rodziców albo teściów pod ręka i mogła od czasu do czasu zostawić z nimi Jasia na pewno inaczej by to wszystko przebiegało:tak:.

Pozdrawiam cieplutko
 
Cześć Dziewczyny!

Widzę,że choróbska zaatakowały dzieciątka :-( Dużo zdrówka wszystkim chorowitkom i mamusiom duzo cierpliwośi!

My wczoraj wieczorem wróciliśmy od teściów,byliśmy na takich szybkich odwiedzinach (2dni). Podróż powrotna straszna,Marcysia była zbuntowana na siedzenie w foteliku i płacz był okropny,serce mi pękało :-( Dawno juz nie jeździła samochodem i zapomniała chyba:sorry2:

Anna_ajra-jajecznicę robię nast: gotuję wodę w rondelku,wstawiam do środka filiżankę z łyżeczeczką masełka,jak się rozpuści to wlewam jajeczko (ostatnio samo żółtko:-( ) i mieszam aż się zetnie. Ot i cała robota :-)
Gratuluje ząbków-idą w szaleńczym tempie:tak:

Ania31- ściskam mocno,jak ten czas szybko leci...

Mysza- Mikołaj jaki fajny! I zębów już macie tyyyle :-D gratulujemy!

Kropecka-chodzicie na basen jeszcze do Nowej Gdyni? Powiedz kiedy najepiej się wybrać z dzidziulą,ja bym chciała w niedzielę za tydz. ale M twierdzi,że będzie tłum :-( Ja w ogóle mam trochę stracha przed tym basenem,ale chciałabym sie odważyć pójść z Marcysią :tak:

Kluska-hop.,hop!! Gdzie Ty sie podziewasz?

Gosia-masz rację, dziadulki na miejscu to skarb! Odpoczywaj kochana ile się da :-)

Buziaczkam Was wszystkie mocniasto!


 
Obylo sie bez szpitala - bylismy dzis z malym na nocnym dyzurze i przespisal nam zastrzyki domiesniowe 2 x za dzien przez 5 dni... juz jeden zaliczylismy jutro do 9 nastepny i potem popoludniu i tak do 5 dni
tak to moze bym nie szla do lekarza a ze byl nasz lekarz to poszlam od razu jak maly wstal

Gosia - powiem Ci tak - zabawi sie na chwile ale calymi dnaimi jest marudny jak nie wiem w nocy tez wstaje z placzem i nie chce potem spac.... :dry: a z wyproznianiem roznie bywa zalezy to tez od dnia czasem wiecej czasem mniej ale dzis bylo tylko 4 razy
 
Patrysia bardzo sie ciesze ze u was w porzadku, szpital to naprawde ostatecznosc, ciesze sie ze obylo sie bez.
Pozniej odpisze a teraz tak szybciutko napisze ze Mateuszek wlasnie przed chwila zrobil pierwsze samodzielne kroczki:-):-):-):-)Zaczal sie sam puszczac od stolu do lozka. Nie mozna tego oczywiscie nazwac chodzeniem, ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej;-);-);-);-)
Odezwe sie wieczorem, jak dzidziole pojda spac:-)
 
:-):-):-)witam

My dzisiaj zaliczyliśmy długi spacerek.Słoneczko świeciło, pogoda super.Oskar trochę juz przymarzł wtym wózku.A starszy też jakoś niewyraźnie, bo ostatnie dni to przesadził z pobytami na śniegu.Jak wyszedł na sanki to nie wiedział kiedy wrócić:wściekła/y:I do tego same straty, spodnie rozpruł na całej długości:no:i dziurę w bucie zrobił, nie wiem jakim cudem.Jeszcze po koniec zimy zakupy mnie czekają.

anna ajra - zazdroszczę wyjścia , no i opiekunki, też przydałyby mi się gruntowne porządki:zawstydzona/y:
patrysia, kaskax- super ,że dzidziole lepiej:-)
ania31, gosia78, syneczki , myszaa, kropecka, :-):-):-):-)cloe,zytka,przyszlirodzice, moniamonis:-):-):-)
i dla wszystkich, o których zapomniałam:happy2:
 
S4031312.jpgS4031306.jpgS4031307.jpgA to zdjęcia ze spaceru:-)
 
reklama
A wiec jestem, ale ledwo te mdlosci zamiast odpuszczac jeszcze bardziej sie nasilily, czasem mam juz dosc.
Lileczka zdjecia super, no i zabawa widze tez przednia:-)
Patrysia Mati tez marudny, mysle ze to przez tego zabka, no ale juz wyszedl i juz dzis bylo troche lepiej. Naprawde sie ciesze ze udalo wam sie bez tego szpitala, tez mialam kiedys taka sytuacje, jak maly przez katar nic nie chcial pic i mialam skierowanie do szpitala w razie czego, ale tez sie udalo. BRRR, nienawidze szpitali:tak::-)
Zytka Marcelka protestowala bo teraz te nasze dzieciaczki chca biegac, szalec a nie byc uwiazanym w foteliku, Mati tez tak czesto ma, szczegolnie gdy podroz dluga:tak:;-)
Gosia 78 krwawienie przeszlo bez sladu. Co do zabiegu to dowiem sie na szczepieniach kiedy takim dzieciom robi sie te zabiegi. Kuba mial w wieku 3 lat, mysle ze i maly szybciej nie.:eek:
Przyszlirodzice jak Amelcia, mam nadzieje ze u was tez lepiej???:tak:
Mysza swietne zdjeci, Miki sliczny;-):-)
anna_ajra czworki????No to na urodzinkach bedzie mial prawdziwue dorosla uczte, wszystko przegryzie:wściekła/y:Zabieg polega na nacieciu za waskiego ujscia i odpowiednim wymodelowaniu, zeby ujscie bylo wystarczajaco szeroki. Niestety pani dr. stwierdzila ze u nas wyglada to makabrycznie, takze niewesolo. Zabieg jest w narkozie, ale bol po tym niesamowity, na samo wspomienie zabiegu Kuby robi mi sie slabo:no:
Moniamonis musisz nam koniecznie zaprezentowac te mebelki, czekamy:-)
A blizny jej zejda jest jeszcze malutka, tak mloda skora szybko sie regeneruje.
Margaritta, Rekinasia, dawna cloe, agawa, Kluska79, Ulenka, Ania31, Syneczki2 wszystkich serdecznie pozdrawiam.
 
Do góry