reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam,
dawno mnie nie było, ale troszkę ostatnio nadrobiłam i podciągnęłam się w czytaniu, co u Was słychać.
Moje dziecko dba o to, bym nie miała ani chwili czasu dla siebie w domu, więc do komputera siadam praktycznie tylko w pracy, a i tu nie zawsze jest czas na internet. Dziękuję Wam za pamięć i cieplutko pozdrawiam. Gratuluję naszym Maluszkom lutowym wszystkich nowych osiągnięć, a widzę, że tych, podobnie jak u nas nie brakuje.
W święta, ale i przed świętami biegałyśmy i my po lekarzach i dyżurach nocno-świątecznych, bo Maleńka miała wysoką temperaturę. Bardzo mi marudziła. No i nie wiem czy to trzydniówka, uszka czy zwyczajnie- ząbki- diagnozy bywały różne. Antybiotyk raz nam zalecono brać, zaraz potem nie- i taka głupia jestem do dziś, bo co prawda temperatura spadła, ale dziecko jest bardzo osłabione i potwornie marudne.
Generalnie ja też jestem przez to zmęczona, osłabiona i nie mam ochoty na nic. Mała w dzień nie śpi ostatnio praktycznie w cale, a i w nocy po 4, 5 godzin. Wszędzie jej pełno, bo spobie "czworaczkuje".Czekam na wiosnę- może słoneczko mi poprawi nastrój.

Pozdrawiam ciepluteńko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Jutro mąż chciałby pójść z Michasiem na pozostałe dwa badania krwi... oj... :oo::hmm:

Widzę, że na forum grasuję jakiś wirus i dzieciaczki się pochorowały...
DUŻO, DUŻO zdrówka wszystkim!:happy:

patrysia - wy to też się macie z badaniami:hmm:... Gratuluję pierwszego ząbka i 11m!:-D Jak Sewcio się ma? Zdjęcia super!
Syneczki2 - grupa jelitowa! Masakra...:surprised: co za święta! Mam nadzieję, że już wszystko dobrze!? Śliczne zdjęcia!
kaskax25 - jak Kuba się czuje? Głowa do góry kochana!
Mysza - gratuluję kolejnego ząbka!:-D
przyszlirodzice - Michaś też bardzo chętnie jadł opłatka.:happy:
Ania31 - akurat na święta się pochorowali... cóż zrobić? Mam nadzieję, że już po wszystkim?:hmm: Gratuluję 11m!:-D
lileczka - widzę, że i Twoje dzieci nie ominęły problemy jelitowe - współczuję!
moniamonis - uff... co za impreza! Podziwiam!
Ospa! Ooo...!:szok: Nie za szybko?
I jak tam w nowym domie?
ladna.ex.panna - ślicznie wygląda Twoja córcia!:-) No i oby nowy fotelik się sprawdził!
Ika_s - czytasz w moich myślach:-)... też nie mogę się doczekać wiosny, a przede wszystkim lata!:-D Och...
Dzieciaczki zapewne też by inaczej funkcjonowały...
Widzę, że malutka daje Wam nieźle w kość:unsure:... z tym maratonem po lekarzach, to rzeczywiście niefajnie...:hmm:
Oby przyszły rok był lżejszy i radośniejszy - tego Tobie kochana życzę!:wink::-D
kropecka, cloe, agawa1, Paulinaczka_, Gosia 78, Najka, aggy, Kluska79, Zytka, oliwka_11, lolka777,
Margaritta - :-)

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Ostatnia edycja:
Witam się po śwętach . Spokojnie było ale całkiem symatycznie :tak:Choróbska poki co nas mijaja oby tak dalej:tak:
Byłam tez na weselu u kuzynki ( nie pawmiętamczy wam o tym wspominałam) jechałam bez męza M został w domu z dziećmi:-p... było fajnie nie powiem Wyańczyłam wszystkich wujków mężów kuzynek i pan młody mi nie umknął alenastępnym razem mojego M za fraki biorei jadę z nim i nie m czy mu się podoba czy nie na wesela codziennie niechodzimy więc raz na jakiś czas może to dla mnie zrobić.:nerd:
Kaska podziiwm cie dużo dzwigasz a m goń do pomocy jakby na to niepatrzeć sama się o kolejnego potomka nie postarałaś więc jego widzi -mi-sięj est w tej chwili najmniej istotne Trzymaj sie :tak:
uciekam do potem
 
Witam sie i ja poświątecznie :)

Dziś wróciliśmy do domku od moich rodziców. Święta spędziliśmy bardzo miło,w domku z rodzicami, moim bratem i jego rodzinką. Był śnieg!!! :) Marcelka była oczywiscie w centrum zainteresowania :) Mama była na pierwszym miejscu-nigdzie nie mogłam się ruszyć,zaraz było mamma i płacz :( Straszna przylepa się zrobiła to moje dziecię... Podróż minęła nam rewelacyjnie, nie wiem czy to zasługa nowego fotelika (M tak twierdzi),ale Marcysia pół drogi przespała,a drugie pół grzecznie siedziała i się bawiła :) Faktem jest,że komfort na pewno lepszy niż w poprzednim :) Teraz chwila oddechu i w Nowy Rok jedziemy do teściów na trochę :)

Widze,że wirusy szaleja i dzieciątka nam się pochorowały :( Zdrówka dla wszystkich chorowitków!

Buziaczkam Was wszystkie mocniasto :)


 
no tak maly zasnal niedawno - byl juz wyczerpany na maxa :tak:

cloe ja tez bym chciala sie wybawic tak jak Ty :tak:
zytka u mnie Sewi to takie dziecie cygana - do kazdego pojdzie :-) a ze mama zazdrosna to za nim chodzi :-p
anna_ajra moze i lepiej ze Twoj m sie zdeklarowal ze pojdzie nie bedziesz musiala patrzec jak maly cierpi - na szczescie mamy to za soba a w srode do lekarza bo na zdrowej przyjmuje :tak: a Sewi znow marudny jest pewnie na ta gorna jedynke ale co zrobic czekac tylko pozostalo bo nie widze zeby szykowaly sie nastepne :blink:
syneczki dziekujemy za komplement ;-) i luknij do tej ksiazki bo przeciez z pusta glowa na egzamin nie pojdziesz :-p
ika_s - ale gdzie tam wiosna jeszcze troche :tak: super ze sie odezwalas choc dzis juz pisalysmy i jeszcze raz sto lat sto lat na 10 miesiecy Marysi
moniamonis samej trudno bedzie ci ocenic idz moze do lekarza :confused: a jak teraz :confused:
lileczka no to gratulacje na kolejny zabalek :-D
kaska teraz wychodzi gorna jedynka i dzis znow zaczal marudzic ale widac juz biale przy dziasle wiec mam nadzieje ze za niedlugo wyjdzie a potem bedzie spokoj, szkoda ze Twoj m taki bezlitosny jest och ale bym mu nagadala ... :no: Ty na tym cierpisz i Wasza malutka fasolka :-( trzymaj sie cieplutko :tak:

no to sie rozpisalam a za chwilke ide sie kapac i spac zreszta mojego m nie ma bo poszedl do pracy na 16:30 i bedzie o 1:00 - jak juz bede dawno spala :blink:;-)
dobrej nocki
 
Helloł z rana:-D
Pogoda dzis iście nie zimowa Gdyby nie resztkiśniegupomyślałabymżeto wiosna przyszła;-) nie obraziłabym się w sumie zima podoba mi się do Świąt potem już może zimy nie być:happy:
Patrysia trzeba było troche też odbićza Sylwestra bo siedzimy w domu nie będzie tak źle przyjeżdza moja siostra nie zmienia to faktu że posiadówa będzie Uciekam dziwwczyny moje kłócą sie o wafelka Zaczyna się nie ma co:baffled:
 
reklama
A u nas chorubska panuja na całego wczoraj z Kuba u lekarza ma zapalenie krtani dzis Bartek kaszle i katarek leci mu z noska :-(oj konczy sie ten rok nie ciekawie
U nas mrozi dzis niesamowicie. M ma dzis urodziny ale prezentów nie bedzie bede złośliwa
A wczoraj moja sunia oszczeniła sie ma 4 suczki takie łaciate jak krówki
żal mi jej bo zimno na dworku a ona w garazu siedzi z nimi wziełabym ja najlepiej do domu ale Kuba nie moze z pieskami a Bartek boi sie jej wiec musi siedzieć tam:-(

A tu troszkę nas Bartus otwiera prezenty i takimi usmiechami nas raczył i dumny siedzi na autku swoim
 

Załączniki

  • SN850614_1786x1340.JPG
    SN850614_1786x1340.JPG
    186,2 KB · Wyświetleń: 24
  • SN850634_1786x1340.JPG
    SN850634_1786x1340.JPG
    79,2 KB · Wyświetleń: 22
  • SN850621_1786x1340.JPG
    SN850621_1786x1340.JPG
    154,2 KB · Wyświetleń: 28
Do góry