reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Śliczna :-)

Ja jeszcze poczekam do czwartku :-)

Ladna.ex.panna - nie wiem czy już gratulowałam - ale supeer :-D

Ania_ajra - też prawda - ja to już uzależniona jestem :-) Ale co tam :-D Już kilka razy usuwałam konto - ale coś mi nie idzie :-)
 
reklama
Dziś moje dziecko jest w przedszkolu Obyło się bez płaczu Dzielnie poszła do sali Juz o dwunastej odbiorę ją z przedszkola . Mam nadzieję że będzie jej się podobało.
Ale pusto w domu bez mojej Julki ... smutno jakoś.:-(
Przyszlirodzice to fajnie:-):tak:Najważniejsze by przyszły chrześniak rósł zdrowo :tak:
A Amelcia prześliczna:tak:
Gosia 78 jak u was poszło?
 
Hej!

Mój Piotruś pierwszy dzień w przedszkolu:-) Mąż zaprowadził go rano i na szczęście obyło się bez płaczu:-D. Przynajmniej dziś:tak:. Podobno jutro może być gorzej, tak przynajmniej mówią przedszkolanki... Odbieramy go po 14. Ciekawa jestem strasznie jak sobie radzi czy wróci zadowolony...?

Cloe - mi też strasznie pusto i jakoś tak dziwnie bez Piotrusia... Żeby za bardzo nie zastanawiać się co u niego rzuciła się w wir sprzątania.

przyszlirodzice - Amelcia śliczna:-)

Pozdrawiam
 
My po spacerku i po wizycie w szkole od jutra sie zaczyna:tak::-D
Kubus nie moze sie doczekać kiedy on dzis cała droge szedł i mówił ze zapomniał plecaka i pisaków:laugh2:

Bartus przespał nam całą droge w szkole tylko troche pogadulił teraz dostanie obiadek:-)
Gosia78 sto lat dla Jasia
pamiętam jak moje bliźniaki szły do przedszkola oni za drzwiami płakali z jednej strony ja z drugiej i tak przez dwa tygodnie potem sie przyzwyczili i było oki
 
Ania 31 - dzięki za życzenia w imieniu Jasia:-)

Piotruś wrócił z przedszkola zadowolony:-D. Podobno było fajnie, jedyne co mu się nie podobało to to, że do picia było kakao, którego nie lubi( choć nigdy nie próbował) i zwykła herbatka a nie owocowa czy soczek:tak:

Teraz wybieramy się nad jeziorko bo u nas dziś znów piękny dzień:-)
 
Witajcie!Kurcze mialm wam tyle napisac, zeby zabic czas, a tu takie cos. Czekam wlasnie na rozmowe mojej mamy z lekarzem. Tato mial dzis operacje. Pod pelna narkoza. I nie wiemy co jest grane. Mialam wlasnie do was pisac, ale zadzwonilam do brata a ten mi mowi ze dziadek moj umarl- taty ojciec:-:)-:)no::-:)-:)-( Boze ja juz nie wiem co mam robic, taki mam metlik w glowie. Juz na wujka pogrzebie w zeszlym roku nie bylam, i niechcialabym znowu czegos zalowac. Ale lot mam jutro, albo w sobote. W sobote bedzie za pozno, a jutro... troche wczesnie.:-:)-:)-(Boze ja juz nie wyrabiam caly czas cos,,,, tylko zeby z tata okazalo sie ok....
 
Paulineczka wyrazy współczucia

a u nas Bartek stanął mi dzis przy tapczanie Kuby juz na chwilę nie można go zostawić samego a ak sie cieszył skubany:-)
 
reklama
przyszli rodzice z Amelki sliczna dziewczynka;-) z tymi włoskami podobna troche do mojej Iguni;-)
ciekawe jak tam forumowe przedszkolaki sie mają po pierwszym dniu pełnym wrażeń:confused::-)
kluska ja tez sie wybieram w najblizszym czasie do Ikea:sorry2: odkąd dostałam katalog to go przegladam podczas wieczornego karmienia:-p wybrałam regał i pólki w kolorze jasnorozowym do pokoju Igusi bo ściany ma w takim samym kolorze, a ze zabawek przybywa to bedzie jak znalazł:tak:
mamusiom-nauczycielkom zycze powodzenia w pracy:blink: chyba teraz inaczej patrzycie na dzieci :confused::-p
paulineczka współczuje sytuacji z którymi musisz sie teraz zmierzyc:-( trzymam kciuki oby wszystko dobrze sie ułozyło z tatą:happy2:
Ania31 gratuluje tak silnego synusia! chyba jako pierwszy z naszych dzieciaczków zabiera sie do chodzenia!
moje dziecię ma juz strasznie rozpulchnione dziąsła na dole i na górze:-) świra dostaje czasem ale i tak spodziewałam sie czegos gorszego:sorry2: ząbków wyglądam lada dzień:shocked2:
 
Do góry