reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

:-)Wszystkiego najlepszego dla Półrocznej Mani , 7-mio miesięcznego Bartusia i Michałka. Chowajcie się zdrowo dzieciaczki!

Ja ostatnio zabiegana, codziennie z małym jeździłam do biura, fakt że na ok. 2 godziny ale zanim dojechałam, przy okazji zawsze jakiś sklep zaliczyłam to 3-4 godziny mijały:confused:. Dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam Dominikowi rolete na okno, piankowe naklejki na ściane z kubusia puchatka, a w IKEA zawieszaną długą kaczke z materiału z kieszonkami na zabawki:-). Kaczka będzie wisiała przy łóżeczku aby mały mógł wyjmować sobie zabawki siedząc w łóżeczku, może zacznie się z rana zabawiać sam i da mamie pospać kilka minut dłużej:baffled:. Aha i wspaniałą książeczke z materiału też w Ikea ,Dominik jest nią zachwycony, jest naprawde ładna i bardzo pomysłowo wykonana.
Mąż w Łodzi, a ja zostałam w domu przez moją chorą teściowę, odwala jej ostatnio:wściekła/y:
 
reklama
Zytka - teraz jak już malutka nabrała tępa w raczkowaniu, to musisz mieć oczy dookoła głowy. Ale fajnie, że tak ładnie się rozwija mała Strong woman!:-D
Jak długo będziecie bez auta?:confused: Na szczęście nikomu nic się nie stało!
Z tą życzliwością panów rzeczywiście różnie bywa...:dry::wściekła/y:
Kupiłaś gazetę ze zdjęciem?:confused:
Paulineczka_ - sto lat dla Michasia!:laugh2:
Ja bym nie zmieniała pozycji małego gdy śpi. Zapewne jest jemu tak wygodnie, no chyba że utrudnia mu to oddychanie czy coś...
Dzielny chłopczyk na szczepieniu!:tak:
cloe - trzymam kciuki!:wink:
Kluska79 - co do bucików, to kupiłam Michasiowi już wcześniej parę.
Ten Japończyk będzie pierwszy raz w Polsce... na długo?:confused: Jestem ciekawa, czy mu się spodoba.:laugh2:
Dzięki za życzenia!:yes:
Widzę, że zakupy udane. Masz może linki tych gadżetów z IKEA?:confused:
monika_maz - :-)
Ania31 - GRATULUJĘ!:-D
Jak zdrowie?:confused: Śliczne zdjęcia!:yes: Bartuś już taki fajny! Dziękuję Aniu! Co do aparatów, to się nie orientuję, może coś fajnego znajdziesz na Allegro?
Ika_s - GRATULUJĘ! Mała gaduła Tobie rośnie. Super!:-D
patrysia - :-)
ladna.ex.panna - jak Ty to robisz???:szok::-) GRATULUJĘ udanego posiedzenia na nocniku.:laugh2: Twoja mała to naprawdę niezła bystrzach!:happy:
przyszlirodzice - sto lat dla Amelki!:-)
Rekinasia - też muszę kupić dla Michasia magnetofon!:tak:
agawa1 - najważniejsze, że Miłek jest szczęśliwy - okaz radości i zdrowie -:-Dczego chcieć więcej?
A co do powrotu do pracy, to Cię doskonalę rozumiem... mam to samo!:dry:
Konto na nk zlikwidowałam na jakiś miesiąc dwa ze względu na pracę. Cenię sobie swoją prywatność i nie chcę by moi uczniowie rozpoznawali moich najbliższych. Założę sobie tajne konto i na pewno Ciebie jak i pozostałe dziewczyny zaproszę.:-p
Miło, że razem z Myszą zauważyłyście, że mnie nie ma.:-D

Pozdrawiam!
 
Kluska hmmm to mamy podobnie :-D naklejki z kubusia puchatka a na zabawki żabka, zamiast kaczki :-) bo nam bardziej pasuje zielony, chociaż kaczka też urocza
 
Hej!

W czwartek wróciliśmy znad morza. Pogoda wbrew prognozom dopisała:-). Na 7 dni mieliśmy jeden deszczowy więc nie ma co narzekać. Piotruś oczywiście nie chciał wracać tak bardzo mu się podobało:tak::-) Jasiek początkowo miał problemy z zasypianiem w nowym miejscu ale po przytuleniu do mamusi i kołysance zasypiał:tak:

Dużo, dużo zdrówka dla wszystkich półroczniaków i siedmiomiesięczniaków:-)

Jaś jutro kończy 7 miesięcy. W ogóle trochę mi wydoroślał przez ostatnie tygodnie, pięknie przekręca się z plecków na brzuszek i odwrotnie i wreszcie widzi w tym przyjemność:-D, siedzi i prawie sam siada, bardzo podoba mu się stanie ale jeszcze nie potrafi zbyt długo postać sam i powolutku szykuje się do raczkowania:tak:

U nas jutro wielki dzień - Piotruś idzie po raz pierwszy do przedszkola. Myślałam, że nie będę tego wydarzenia jakoś specjalnie przeżywać ale niestety od kilku dni trochę się stresuję. Mam nadzieję, że dziecku nowe otoczenie się spodoba:tak: i nie będzie problemów z chodzeniem...

Pozdrawiam cieplutko.
 
Gosia- co moge poradzić to szybkie rozstanie w przeczkolu nawet jeśli będzie Piotruś protestował. To co najbardziej przeraża dziecko to właśnie ten moment i przedłużanie go przedłuża dziecku stres.

A ja właśnie zastanawiam się nad otwarciem w Katowicach prywatnego przedszkola np : montessori lub językowe:-p, jesienią zaczynam się rozglądać za lokalizacją i może za rok we wrześniu ...:happy:.
 
Hej
Weekend u teściów minął ..męcząco ale sympatycznie Mój M ( antychryst został chcrzestnym:-D Oliwka juz śpi Julka jeszcze szaleję :crazy: liczę że jednak nie za długo bo jutro wielki dzień.
Pierwszy dzień w przedszkolu:szok:
Gosia 78 ciekawe jak nasze dzieci sobie poradzą:confused: Ja się boję
Kluska muszę zastosować twoją radę Inaczej obie będziemy wyć przed przedszkolną salą:baffled::crazy:
A co do przedszkola dobry pomysł Gdyby u nas było podobne na pewno zdecydowałabym sie wysłać dziecko do taskiego:tak:
 
Witam dzis bylysmy z mala w odwiedzinach u mojego malutkiego bratanka i bede jego chrzesna:) jejciujaki on malutki ja juz nie pamietam jak mala byla taka mala;p ale on wczesniaczek to jeszcze mneijszy jest i same kostki:9 taki bidulek ale za to jaki silny tak sie kreci ze jakby gop zostawic na przewijaku to by spadl
 
reklama
Do góry