reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

No hej

My też życzymy wszystkiego Naj dla Michasia i Amelki

A ja jutro pierwszy dzień do pracy:-(. Achh jak mi się nie chce. Ostatni raz w pracy byłam...... w czerwcu 2007. :no:I szczerze powiedziawszy nie chce mi się wracać. Wczoraj byliśmy na szczepieniu i Miłek waży równe 7 kg. Niestety moje dziecko nie podwoiło wagi urodzeniowej do pół roku. Ale nei jestemn w stanie nic więcej do niego wmusić. Miłek nie lubi jeść i tyle. Co prawda je kaszkę 5 razy dziennie, mleka nie pije samego jak już to góra raz dziennie, obiadek, deserek, chhrupki kukurydziane. 2 posiłki w nocy w tym mleko na noc zagęszczane kaszką i tylko taka waga. No cóż nie musi być gruby, choć przyznam ze troszkę mnie to martwi, ale poza tym okaz radości i zdrowia.
Anna_ajra dlaczego znikłaś na nk????

Mysz:-p

;-)

Wszystkim mamusiom dyżo buziaków od nas.!!!
 
reklama
Agawa moja też nie tyje tak jak bym chciała choć w porównaniu do Julki je dużo
za dwa tygodnie dowiem się ile waży Nie wyrabiamy normy jedzdeniowej ale pamiętając mojego pierwszego niejadka i tak nie narzekam
W poniedziałek moje dziecko idzie do przedszkola az się boję :-( byleby moje lęki nie udzieliły się Julce
Jeśli chodzi o aferę z listem jeszcze zaden list do mnie nie dotarł :dry::crazy:
 
Hej
Witam się i ja :-)

Wszystkiego najlepszego dla półorczniaków :-) Dużo się ich nazbierało więc ogólnie do wszystkich :-D A i jeszcze do dzisiejszej solenizantki - Marysi :-)

U mnie wszystko w porządku żyje i już na nic nie mam czasu :-)

Agawa - ja mam nadzieje że mój synek nie podwoi swojej wagi :-D 10 kg noszenia - to koszmar :-)

Cloe - powodzenia :-) może coś przyślą - jak nie -to dali Ci na piśmie co namieszali :-)

Pozdrawiam
 
Witam
MY mamy dzis tort i 7 swieczek bo Bartuś kończy 7 miesięcy kurcze jak ten czas szybko leci a dziś pierwszy raz sam usiadł kombinował od rana i usiadł:-):tak::-D
Dla Marysi wszystkiego naj
dawna cloe agawa ja mam tak z Kubusiem ile on je naprawdę dużo a i tak nic na niego nie wchodzi waży 12.200 a ma 4 latka prawie za miesiac konczy i nijak nie mogę go podtuczyć troszkę jest zdrowy i lekarz powiedział ze widocznie taka jego natura
agawa powodzenia w pracy:-D
ladna.ex.panna
gratulacje dla Igusi:tak:
Myszaa Ty to byś miała najgorzej:tak:10 kg dzwigać:-Dmój podwoił:-D
 
Myszaaaaa -przeglądarka:szok:internet explorer:baffled: ale nie wiem czy to o to chodzi:szok: widzę tylko te większe napisy a tak nic:-:)-:)-(Wczesniej wszystko widziałam.
 
Hej,
Mysz, Aniu31- dziękujemy z Manią za pamięć. No i jak ten czas szybko leci. Dziś Moja najmłodsza z lutówek kończy pół roku.

Dla Barusia też wszystkiego dobrego na 7 miesięcy!!!:tak::tak::tak:
Maritka- ja pewnego razu odłożyłam Manię do łóżeczka ok. 18-tej, a potem patrzę na zegarek, a tu już 04:50 i tak narazie sama zaczęła przesypiać noce. A ile ja sie na dawałam jej tej wody. I nie dawało to u nas efektów. Walczyła ze mną ile siły i wstawała co godzinę. Aż wreszcie sama uznała, że sobie pośpi dłużej.

Pozdrawiam cieplutko.
 
Cześć dziewczyny!
U nas po "staremu"... odkąd wróciłam do pracy, brakuje mi chęci do pisania na BB.:baffled::dry: Ale jak to dobrze, że już piątek!:-D
Wczoraj mąż podał Michałkowi gotowane żółtko (pół), ale się nie przyjęło.:no: Po godzinie wszystko zwymiotował! :szok:
Czy Wam też się tak zdarzyło?:confused::confused::confused:

Postaram się jutro odpisać.;-)
Spokojnej nocy dziewczyny!
Pozdrawiam!
 
Witam. Bylismy dzis u lekarza, bo zaniepokoily mnie uszka Miska. Znow sie ciagnie za nie. Ale okazalo sie ze ok. W przyszlym tygodniu mielismy miec ostatni dawke szczepienia, a lekarz powiedzial ze skoro dzis jest ok to mozey dzisiaj. No i sie zaszczepilismy. 3 szczepionki na raz.:szok::szok::szok: Ta 5w1, meningokoki i do tego dzis pierwsza dawka pneumokow.!!!:szok::szok::szok: 3 na raz w bioderka. Micgalek na szczescie okazal sie bohaterem i zaczal marudzic dopiero przy ostatniej, wzielam go na raczki dostal smoczka i cisza. Jak mi ulzylo!!! 2 pierwsze szczepienia byly okropne, a tu taka niespodzianka.:tak:

Agawa- no to faktycznie mialas urlop!:-D A skoro Miłek wyrabia norme, to nieuwazam zebys miala sie czym przejmowac.:tak:
Cloe- trzymam kciuki za twoja pierworodna ;-)
Mysza- no 10 kg to juz troche jest:-D Ale ty masz latwiej, bo odrazu zaczelas od wyzszego pulapu:tak::-D:-)
Ania31- sto lat dla Bartoliniego:-D
Anna_ajra- chyba z nami wszystkimi czasem tak jest, wiec sie nie przejmuj:tak: My jeszcze nie podawalismy zoltka, wiec Ci nie pomoge.
Kropecka- gdzie sie podzialas?? Jak budowa??
Pzodrawiam pozostale mamcie
 
anna ajra sto lat dla Michałka z okazji 7 miesięcy!!!!!:-D:-D:-D:-D

a ja poszukuje aparatu cyfrowego syn mi zwalił i pekł wyświetlacz w serwisie nie naprawia juz i po aparacie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:taka chodziłam ostatnio nabuzowana przez to ze szok:szok:a miałam go tylko4 miesiace
szukam czegoś fajnego i niedrogiego

 
reklama
Cześć dziewczyny!:cool2:
Dziś była u nas niania... przedbiegi poniedziałkowe.:dry: A najlepsze jest to, że zapomniałam, że się z nią dziś na 10 umówiłam!:szok:
Wbiłam sobie do głowy, że sobota dzień wolny... wolny od wszystkiego...:-p:-D Poszłam akurat na zakupy, gdy przyszła!:sorry2:
Na szczęście mąż był w domu, który też nie pamiętał :baffled: w dodatku odsypiał nockę!:-D Ale jaja... mówię Wam...:-D
Na szczęście kobieta jest naprawdę w porządku!
:laugh2:
 
Do góry